Rysunki typowych garaży

Rysunki typowych garaży

W wyniku nowelizacji ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r, która weszła w życie z początkiem 2017r co do zasady nie ma już obowiązku występowania o pozwolenie na budowę. Co więcej nie ma już nawet obowiązku zgłaszania stawianego garażu o powierzchni do 35m2. Oczywiście w wielu specyficznych wypadkach jak np usytuowanie garażu w granicy działki w dalszym ciągu należy dokonać zgłoszenia. Właśnie dlatego na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie przesłać rysunek zamówianej konstrukcji który można wykorzystać własnie w celach administracyjnych do zgłoszenia. Poniżej znajdują się przykładowe rysunki dla garażu 3x5 i podwójnego blaszaka 6x5.
garaz blaszany 3x5 rysunek

Powyższy rysunek przedstawiwa garaż blaszany 3x5 typowy.

Na rysunku zaznaczone są widoki poszczególnych elewacji garażu blaszanego z dachem jednospadowym na tył i bramą dwuskrzydłową oraz podstawowe wymiary i spad dachu.

Dodatkowo liniami przerywanymi naniesione są i opisane elementy konstrukcji co sprawia że jest to niemal projekt garażu blaszanego, zgodnie z którym wykonujemy taką właśnie typową konstrukcję.

Jeśli zamówicie Państwo jakikolwiek inny garaż i okaże się że potrzebne jest zgłoszenie go do urzędu - możemy przesłać rysunek wykonanej konstrukcji, co znacznie ułatwi Państwu całą sprawę.

garaze blaszane rysunek 6x5 projekt

Garaż dwustanowiskowy o wymiarach 6m x 5m - projekt garażu do zgoszenia.

Podobnie ma się sprawa jeśli wybiorą Państwo większe konstrukcje - jak ten widoczny na rysunku garaż dwustanowiskowy z dachem dwuspadowym i bramami uchylnymi do góry. Zapewniamy rysunek garażu blaszanego na którym widać rzuty zewnętrznych ścian oraz konstrukcję, która jak w projekcie na garaż jest dokładnie opisana i może służyć podczas zgłoszenia do urzędu.

Takie rysunki możemy wykonać również dla konstrukcji większych - nietypowych wówczas posłużą one jako wytyczne dla projektanta / architekta wykonującego dokumentację i projekt garażu blaszanego na potrzeby zgłoszenia lub otrzymania zezwolenia na budowę takiego obiektu. Jeśli więc planują Państwo postawienie większego obiektu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bowiem znacznie łatwiej i taniej jest wykonać projekt, a potem samą konstrukcję w oparciu o technologię proponowaną przez producenta niż szukać producenta, który dostosuje technologię do wykonanego już i zgłoszonego do urzędu projektu.