Garaż blaszany- przebieg realizacji zamówienia, dostawa

Popularność blaszanych garaży

W ostatnim czasie popularność garaży blaszanych jest coraz większa. Wynika to z tego, że nie każdy budynek mieszkalny posiada wnękę na garaż, co więcej bardzo często w ramach oszczędności miejsca w domu ludzie starają się zagospodarować tam pomieszczenia gospodarcze czy też inne użytkowe.

garaże blaszane brazowe slider

Dlatego decyzja o zakupieniu garażu blaszanego jest tylko i wyłącznie kwestią czasu. Nawet przy dość ograniczonej powierzchni terenu wokół domu można będzie zakupić taki model, który będzie tam pasował, a jednocześnie pozwoli na bezpieczne przechowywanie samochodu. Dostępnych jest kilka modeli garaży o różnych wymiarach, dlatego w zależności od ilości miejsca, jak i oczekiwań znajdzie się coś właściwego. Tak naprawdę jedyną kwestia o której należy pamiętać po dokonaniu zakupu garażu jest wykonanie wylewki pod niego we własnym zakresie. Dzięki temu firma będzie mogła dać gwarancję na produkt.


Garaż blaszany zakup i dostawa

W jaki sposób przebiega cały proces zakupu krok po kroku?

1. Należy wybrać model garażu jak i drzwi które idealnie będą do niego pasowały. Następnie we własnym zakresie należy wykonać pod niego podłoże - np. wylewkę lub słupy betonowe.

2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1-7 dni. Natomiast samo zamówienie jest opłacane gotówką po dokonaniu montażu. Jeśli potrzeba wystawiamy także faktury proforma jeśli chcą Państwo opłacić zamówienie przelewem z góry przed naszym przyjazdem.

3. W ustalonym wcześniej terminie następuje dostawa garażu, jak i również bezpłatny montaż wykonany przez pracowników.

W jaki sposób dostarczany jest garaż?


Niezwykle istotną kwestia jest dostarczenie produktu, który będzie wolny od różnego rodzaju uszkodzeń czy też zarysowań. Dlatego właśnie do przewozu takich ładunków wykorzystywane są specjalistyczne samochody transportowe. Dzięki ich przystosowaniu do przewozu takich produktów można je nie tylko bezpiecznie załadować, przymocować na czas podróży, ale również spowodować, że że dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Ściany garażu są oklejane folią jeszcze na etapie produkcji aby uniknąć zadrapań podczas przenoszenia. Folia ta powinna być ściągnięta tuż po montażu aby nie uległa wulkanizacji na słońcu bo potem trudno będzie ją zerwać.

Firma posiada tabor samochodów dostawczych, dzięki czemu można realizować usługi na bardzo rozległym terenie i jednocześnie w maksymalnie krótkim czasie. Wyspecjalizowany personel nie tylko dokona załadunku i zabezpieczenia towaru, ale również bezpiecznie rozpakuje oraz zmontuje garaż już na miejscu.

Gwarancja zadowolenia


Przystosowane samochody dostawcze gwarantują, że garaż zostanie dostarczony bez najmniejszych rysek czy też uszkodzeń. Dostosowanie wewnątrz pojazdu pozwala na dokładne zabezpieczenie ładunku na czas dostawy. Natomiast wykwalifikowany personel nie tylko dba o załadunek, zabezpieczanie oraz rozładunek już we wskazane przez klienta miejscu. Dokładają wszelkich starań, by garaż został zmontowany w należyty sposób. Posiadają nie tylko wykształcenie, ale również doświadczenie w takich pracach. Oznacza to, że wszystko przebiega zgodnie z wcześniejszymi założeniami, a garaż jest gotowy na czas. Satysfakcja klienta zawsze jest najważniejsza, dlatego na każdym etapie zakupu warto jest o nią zadbać. Garaż blaszany to komfortowe rozwiązanie jeśli chodzi o przechowywanie samochodu, ale i oszczędność miejsca w budynku mieszkalnym.