Jeżeli posiadasz własny ogród i spore tereny prywatne do wykorzystania, pomyśl nad zastosowaniem rozwiązań, które staną się wartościowym uzupełnieniem posesji. Wiele osób decyduje się na wybór gotowych domków ogrodowych, które można zakupić w dowolnym markecie budowlanym, nie wiedząc, że o wiele tańszym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem może być… garaż blaszany. Sprawdźmy dlaczego będzie to doskonała alternatywa również dla Ciebie!

Garaż blaszany jako alternatywa dla domków ogrodowych z marketów

 

Garaż blaszany czy domek ogrodowy? Postaw na nieograniczone możliwości!

Gotowe, dostępne w marketach domki ogrodowe mogą być bezsprzecznie interesujące. Ale tylko do momentu, w którym nasi Klienci dowiadują się o możliwości zastąpienia ich estetycznym garażem blaszanym. Okazuje się bowiem, że taki garaż może pełnić nie tylko rolę miejsca do przechowywania samochodu – można zaaranżować go w dowolny sposób, zapewniając sobie możliwość stworzenia:

  • funkcjonalnego i posiadającego odpowiednią powierzchnię pomieszczenia gospodarczego,
  • schowka budowlanego do przechowywania różnego rodzaju sprzętów i narzędzi,
  • altany, jeżeli brama znajduje się i z przodu, i z tyłu,
  • miejsca rozrywki dla całej rodziny – ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, rzutkami itd. Np. garażu blaszanego 6x5.

Złoty dąb garaż ocynkowany 6x5

U specjalistów, takich jak nasza firma, możesz zamówić obiekt, który będzie w stu procentach Metod aranżacji garażu blaszanego jest naprawdę wiele, a wynika to przede wszystkim z ogromnej liczby konfiguracji – korzystając z oferty dostosowany do Twoich potrzeb. Masz więc możliwość zakupu garażu o dowolnej powierzchni, zamontowania okien i drzwi (w dowolnych miejscach), a nawet różnych rodzajów bram czy dachów. Taka ogromna różnorodność rozwiązań i możliwość wyboru to niewątpliwa korzyść, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że inwestując w gotowy domek, nie masz możliwości jego konfiguracji – otrzymujesz więc bardzo ograniczony wybór.

A co z estetyką i wytrzymałością?

Wiemy już, że garaże blaszane mogą zostać dostosowane w stu procentach do twoich potrzeb, dlatego warto poruszyć kolejną interesującą kwestię – estetykę. To ona jest często kluczowa i stanowi najważniejszy argument dla kupujących. Każdy z nas chce bowiem, by posesja prezentowała się okazale i by wszystkie znajdujące się na niej elementy doskonale do siebie pasowały.

Nowoczesne garaże blaszane, które znajdziesz w ofercie naszej firmy, mogą być naprawdę okazałe – wykonujemy je bowiem w oparciu o najlepsze materiały i technologie, dopasowując każde rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy więc różne kolory garaży (szczególnie polecamy zielone, idealnie komponujące się z przydomowymi terenami zielonymi), które posiadać będą eleganckie bramy. Estetykę rozwiązań podwyższają drzwi i okna, powodujące jednocześnie, że obiekt będzie o wiele bardziej funkcjonalny i komfortowy. Co więcej – drzwi, a nawet dach mogą mieć inne okna niż poszycie garażu, co daje dodatkowy walor estetyczny.

Najbardziej wymagające osoby mogą postawić również na piękne garaże wykonywane z blachy drewnopodobnej – do złudzenia przypominają one konstrukcje drewniane, pasując do różnych elewacji domów i stanowiąc prawdziwą ozdobę posesji.

Garaż blaszany może być równie elegancki co domek ogrodowy z tworzywa sztucznego czy drewna, a dodatkowo odznacza się lepszymi parametrami wytrzymałościowymi, służąc swoim użytkownikom na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Z czego to wynika? Przede wszystkim zastosowania niezwykle odpornej na uszkodzenia blachy stalowej powlekanej, która dodatkowo jest zabezpieczana powłoką z cynku - chroni ona obiekt przed korozją. Garaż będzie więc odporny na uszkodzenia i warunki pogodowe, a do tego znakomicie zabezpieczy wszelkie przechowywane w nim mienie, a nawet… ochroni Cię przed nagłą ulewą.

 Garaż drewnopodobny dwuspadowy orzech

Cena i montaż, czyli rozstrzygamy pojedynek

Na koniec pozostawiliśmy sobie cenę, która z pewnością ma dla Ciebie znaczenie. I jak się okazuje – również w tym wypadku popularne blaszaki mają przewagę nad gotowymi domkami ogrodowymi. Są nie tylko trwalsze i bardziej funkcjonalne, ale również tańsze – jeżeli chcesz się o tym przekonać, sprawdź nasz cennik!

Warto wspomnieć również o montażu – nasze rozwiązania dostarczane są i stawiane od podstaw przez pracowników firmy. Nie musisz więc robić tego samodzielnie, ani dodatkowo płacić za usługi montażu – jest to całkowicie darmowe i wchodzi w skład ceny zakupu! (należy jedynie przygotować podłoże na którym zostanie postawiony zakupiony garaż). To również wyróżnia nasze produkty od domków ogrodowych, kupowanych w marketach budowlanych, za których postawienie zwykle trzeba dodatkowo zapłacić. Oczywiście postawienie garażu blaszanego do powierzchni 35 m2 na posesji nie wymaga też jakichkolwiek pozwoleń na budowę.

6 korzyści wynikających z wyboru garażu blaszanego

Naszym zdaniem garaże blaszane to o wiele lepszy wybór od domków ogrodowych z marketów – wynika to z 6 podstawowych kwestii. Oto one!

  • Garaże są dostępne w większej liczbie konfiguracji. To Ty decydujesz o tym, jaka będzie powierzchnia garażu, czy zostaną w nim zastosowane drzwi lub okna, jaki będzie dach czy brama (można również dopasować bramę aby można było zamontować automat do podnoszenia bram). Wybierzesz także kolor i wiele innych rozwiązań, dzięki czemu otrzymasz produkt w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb.
  • Garaże są równie estetyczne. I mogą być ozdobą każdej posesji. Nowoczesne technologie i odpowiednio wyselekcjonowane materiały, pozwalają nam spełniać oczekiwania największych estetów i osób, pragnących stworzyć doskonałe warunki na swojej posesji.
  • Garaże są trwalsze od domków. Wykonywane z blachy ocynkowanej ogniowo, a także wzmacniane i zabezpieczane przed korozją, zachowają estetykę i funkcjonalność na przestrzeni kilkudziesięciu lat. I to niezależnie od warunków pogodowych, na jakie będą narażone.
  • Garaże mogą pełnić więcej funkcji. Nie tylko pozwolą Ci przechować samochód, ale również sprzęty, narzędzia, wyposażenie ogrodowe, a nawet będą pełnić funkcję wiaty czy miejsca do zabawy – sposobów aranżacji jest w tym wypadku tak wiele, jak pomysłów.
  • Garaże są tańsze. Co w połączeniu z wieloletnią trwałością stanowi doskonały stosunek ceny do jakości – w większości przypadków o wiele lepszy, niż w przypadku domków ogrodowych.
  • Garaże są bezpłatnie montowane przez specjalistów. Wystarczy wskazać dowolne miejsce w Polsce i termin, a nasi pracownicy pojawią się na Twojej posesji i rozpoczną pracę. Zakończą je nawet w 1 godzinę, a Ty będziesz cieszyć się swoim wymarzonym garażem już kilka dni po złożeniu zamówienia.

Jeżeli więc chcesz postawić na uniwersalne rozwiązanie do swojego ogrodu, czy też ogródka działkowego (pamiętając że musi być możliwość dojazdu pod Państwa działkę) – skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby i złóż zamówienie. Dzięki ogromnym możliwościom produkcyjnym, stworzymy dla Ciebie idealny garaż w bardzo atrakcyjnej cenie!

Podobne artykuły blogowe

Schowki blaszane do ogrodu lub ogródka działkowego — kiedy warto się zdecydować na budowę?

Każdy miłośnik ogrodu doskonale wie, jak ważne jest utrzymanie porządku...

Kiedy warto postawić garaże blaszane wielostanowiskowe?

W dzisiejszych czasach, gdy w gospodarstwach domowych jest coraz więcej...

Jak zaoszczędzić na kosztach zakupu garażu blaszanego lub wiaty garażowej z blachy?

Wielu właścicieli domów decyduje się na budowę garażu lub wiaty...

Jak zakotwić garaż blaszany?

Garaż blaszany to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują miejsca...

Budowa garaży z profili stalowych

Budowa garażu to średnio skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga jednak odpowiedniego...

Jakie są możliwości aranżacji wnętrza garażu blaszanego?

Garaż to miejsce, w którym zwykle przechowujemy samochód, ale może...

Jak zabezpieczyć garaż blaszany przed kradzieżą?

Garaż blaszany to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej...

Blaszany garaż jako pomieszczenie gospodarcze?

Blaszaki to popularne rozwiązanie dla osób poszukujących dodatkowego pomieszczenia gospodarczego...

Czy trzeba robić wylewkę pod garaż blaszany?

Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebna jest wylewka pod garaż blaszany...

Powiększenie garażu blaszanego na wiosnę

Wraz z topniejącym śniegiem i ustępującą zimą wszyscy właściciele domów...

Garaż blaszany na zamówienie – na co zwrócić uwagę?

Szukasz odpowiedniego garażu na swoją posesję? Potrzebujesz rozwiązań, które są...

Czy warto nabyć garaż z blachy?

Każdy samochód powinien mieć odpowiednią ochronę w czasie postoju. Dlatego...