Jaki rodzaj garażu jest dla mnie odpowiedni?

Zdecydowałeś się na zakup jednego z oferowanych przez nasz garaży, ale nie jesteś pewien który ostatecznie z nich wybrać? Postaramy Ci się pomóc. Każdy z naszych produktów ma jakieś charakterystyczne, wyróżniające go cechy. Jeden będzie bardziej odpowiedni, aby postawić go obok domu i parkować w nim samochód. Inny jednak doskonale sprawdzi się jako składzik, który postawimy gdzieś obok warsztatu. Zapraszamy do podstawowego opisu rodzajów garaży.

Garaże blaszane RAL

Idealna opcja dla osób, które potrzebują garażu komponującego się z domem i ogrodem. Szeroka gama dostępnych kolorów blachy pozwala wtopić go w tło i nie psuć piękna otoczenia surową barwą metalu. Oczywiście trwałość i odporność na zewnętrzne czynniki jest mniejsza przy zastosowaniu drewna, dlatego klienci częściej stawiają na jego blaszaną imitację, taką jaką oferujemy.

Garaże blaszane z blachy ocynkowanej ogniowo

Ile razy przechodząc w pobliżu skupisk garaży widziałeś takie, które były prawie całe pokryte rdzą? Skoro tak to możesz być pewny, że to nie byli nasi klienci. Nasze garaże produkowane są przy użyciu specjalnej techniki. Na powłokę blachy nakładana jest powłoka cynowa o właściwościach antykorozyjnych. Taki garaż będzie służył latami, nie będzie trzeba wymieniać go co kilka lat, a tym samym co chwila przenosić magazynowane w nim rzeczy.

Garaże dwustanowiskowe

Posiadasz samochód, ale oprócz tego stos narzędzi i innych rzeczy, dla których nie potrafisz znaleźć miejsca? Nie martw się, garaże dwustanowiskowe to rozwiązanie dla ciebie. W jednej części spokojnie będzie stało twoje auto, a w drugiej urządzisz mini warsztat. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś dzielił garaż z sąsiadem.

Garaże szeregowe

W szczególności zainteresują wspólnoty mieszkaniowe. Szereg takich garaży może użytkować nawet kilkunastu mieszkańców, ale na taką zabudowę decydują się też przedsiębiorcy, którzy potrzebują przechować kilka aut lub przedmiotów.

Do wyboru mamy też rodzaj dachu. Może on być płaski lub dwuspadowy. W przypadku dachu dwuspadowego, jego największą zaletą jest łatwość w czyszczeniu. Śnieg sam zsuwa się z jego powierzchni.

Jak widać oferujemy wiele rodzajów garaży. Można jednak być pewnym, że nie zależnie od tego jaki wybierzemy, jakość pozostanie na tak samo wysokim poziomie. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.