Blog

Blaszaki w kolejnej odsłonie czyli tym razem montaż garażu 6m x 5m w woj. dolnośląskim w okolicach Legnicy.
Garaż wykonany z blachy powlekanej białej (RAL 9010) z brązowym (ral 8017) dwuspadowym dachem i brązową bramą dwuskrzydłową, przesuniętą do prawej krawędzi frontu.

 

U nas produkcja, montaż i transport odbywa się przez cały rok, to jednak na miesiąc październik i listopad przypada szczyt sezonu kiedy to pracujemy jeszcze wytrwalej aby zrealizować Państwa zamówienia na czas. Uruchamiamy też całą flotę naszych samochodów dostawczych. Pracujemy na najwyższych obrotach.

sezon w pełni 1

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zastosowaniami garaży blaszanych, oferowanych przez naszą firmę

Konstrukcja 4x6 spory blaszak na osobówkęGaraże blaszane, potocznie nazywane „blaszakami”, od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Są chętnie wybierane przez użytkowników ze względu na ich atrakcyjną cenę, dobrą jakość wykonania oraz szybkość i prostotę realizacji całej inwestycji. Garaże blaszane w większości przypadków nie potrzebują bowiem pozwolenia na budowę, z łatwością mogą zostać przeniesione w inne miejsce, a przede wszystkim są uniwersalnymi budynkami, które mogą spełniać różne role i funkcje.

Garaż jest idealnym miejscem, które ochroni nasz samochód nie tylko przed szkodliwymi dla niego warunkami atmosferycznymi, a więc deszczem i gradem, lecz także przed ingerencją osób trzecich. Dzięki jego posiadaniu mamy więc możliwość nie tylko lepszego zadbania o stan wizualny i techniczny naszego auta, ale także zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania narzędzi i innych przedmiotów, na które nie zawsze znajdzie się miejsce w naszym domu.

Dlaczego warto posiadać garaże blaszane? W naszym kraju ludzie coraz częściej decydują się na garaże blaszane. Dlaczego tak się dzieje? jakie są najważniejsze zalety popularnych blaszaków? Na pewno decydujące znaczenie ma ich niska cena, stosunkowo krótki czas montażu takiego garażu, solidne wykonanie, a także ich uniwersalność. Zachęcam do lektury poniższego artykułu gdzie szczegółowo omówione zostały te powyższe, które z pewnością nie wyczerpują listy zalet garaży blaszanych. Prośba o kontakt, jeśli Państwo chcieliby abyśmy tam dodali jeszcze inne :)

 popularne rodzaje garaży blaszanych

Kupując garaż blaszany, popularnie zwany blaszakiem, powinniśmy uwzględnić kilka aspektów, które wpłyną na jego funkcjonalność. Podstawowym z nich jest wielkość, którą należy dopasować do miejsca, jakie możemy przeznaczyć na jego postawienie. Innym zaś, będzie kolor i połysk, lub jego brak. Najważniejszym elementem każdego garażu są jednak drzwi, które będą chronić to, co znajdzie się w środku. O wyborze tego zabezpieczenia będzie właśnie ten wpis.

brama do garażu blaszanego

Statystyki pokazują, że garaże blaszane z każdym kolejnym rokiem zyskują na popularności. Nie brakuje bowiem ludzi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z ich zalet. W końcu dobrze wykonany garaż blaszany jest tańszy (niż jego murowane odpowiedniki), można go bardzo szybko zmontować i w razie konieczności zdemontować. Poza tym cechują się bardzo solidnym wykonaniem (które gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w nim elementów oraz uniwersalnością. Są jednak osoby, które zastanawiają się czy lepszą opcją nie byłoby samodzielne wykonanie takiej konstrukcji.