blaszany schowek budowlany 3x5

Magazynowanie narzędzi budowlanych

Każdy plac budowy czy to mniejszy czy większy wymaga odpowiedniego zagospodarowania. Jedną z najważniejszych części tego procesu jest zapewnienie miejsca do przechowywania różnych materiałów. I nie ma tutaj znaczenia czy w grę wchodzą ogromne place czy zwyczajna budowa domu jednorodzinnego. W każdym przypadku niezbędne jest posiadanie pod ręką wielu narzędzi czy też używanych materiałów. W tym celu zawsze należy zorganizować pomieszczenie, w którym możliwe będzie magazynowanie różnorodnych przedmiotów.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem blaszaków różnego przeznaczenia. Znajdziecie, więc Państwo garaże jedno lub wielostanowiskowe, w których przechowywać możecie samochody i inne pojazdy, a także narzędzia lub maszyny ogrodnicze. W przypadku budowy oferujemy Wam schowki budowlane. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż szybko się je montuje. Pozwala to zatem na stworzenie w krótkim czasie miejsca do przechowywania materiałów budowlanych, a po zakończeniu budowy jego szybki demontaż. Jednak z doświadczenia wiemy, że większości osób zostawia na swoich działkach takie obiekty, które służą im w późniejszym czasie właśnie jako schowek na narzędzia, kosiarkę czy inne urządzenia ogrodnicze.


Oferta schowków budowlanych

Jak wiadomo wolnej przestrzeni nigdy za wiele, a szczególnie gdy w grę wchodzi magazynowanie przedmiotów.

Znajdujące się w naszej ofercie schowki budowlane charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością na różne czynniki. Często stanowią one wieloletnią inwestycję, dlatego też gwarantujemy ich trwałość. Chcąc Państwa w pełni zadowolić dbamy o każdy szczegół podczas realizacji danego zamówienia. Zawsze jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje, dlatego możecie liczyć, że każdy projekt zostanie indywidualnie potraktowany. Dodatkowo nie trzymamy się sztywnych ram i zasad, więc wszelkie modyfikacje standardowych typów garaży czy schowków mogą zostać odpowiednio dopasowane i wdrożone.

Spełnienie Państwa oczekiwań jest dla nas priorytetem, dlatego też z chęcią odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

schowek blaszany

Różne rodzaje wiat blaszanych

Konstrukcje blaszane można dziś zauważyć w wielu miejscach na całym świecie. Różnorodne obiekty wykonane z takiego materiału znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Takie elementy mogą być tymczasowe, a następnie zastąpione innymi, ale bywa także, że są to długoletnie inwestycje. Wiele osób zwraca uwagę na to czy dana konstrukcja wytrzyma długi czas. Wybierając nasze produkty możecie Państwo być tego pewni.

W naszej firmie zajmujemy się tworzeniem blaszanych konstrukcji różnego przeznaczenia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że najważniejsze są materiały wysokiej jakości. Wykorzystując jedynie takie rozwiązania możemy zapewnić Państwu niezawodne produkty, które posłużą Wam przez bardzo długi czas.

Jednym z produktów, które dla Was tworzymy są wiaty. Tego typu elementy mają przeróżne i znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Oto niektóre z nich:

 

  • wiaty przystankowe
  • wiaty garażowe
  • miejsce do przechowywania narzędzi budowlanych
  • miejsce postoju maszyn rolniczych
  • miejsce do przechowywania różnych urządzeń ogrodniczych i rolniczych
  • schowek na materiały budowlane

Jak widać powyżej zakup wiat blaszanych umożliwia wykorzystanie ich na wiele sposobów. Otrzymujemy zamówienia na taką konstrukcję zarówno od firm jak i osób prywatnych. Ze swojej strony możemy zapewnić Państwa, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. To dlatego każda realizacja może być inna od reszty. Najważniejsze jest określenie wszystkich parametrów potrzebnych do stworzenia określonej wiaty. Przede wszystkim musimy wiedzieć czy ma to być wiata garażowa, typowa służąca jako magazynek i schowek czy też wiata przystankowa. Zarówno wiaty garażowe, jak i przystankowe budowane są przy pomocy najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów.

Wiaty – dlaczego my?

Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się bardzo wysokim standardem przy zachowaniu niskich cen. Aby takie wiaty mogły posłużyć Państwu na jak najdłużej odpowiednio je zabezpieczamy. Możemy zatem wykonać je z blach powlekanych warstwą ocynku, która chroni przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ma to wielkie znaczenie w przypadku wiat, które mają służyć przez długi czas. Nie każdy jednak poprzestaje na tym, gdyż istnieją przypadki, że wiata ma spełniać jeszcze warunki estetyczne i mieć określony kolor. W takich sytuacjach można zamówić wiatę blaszaną wykonana z blachy ocynkowanej z dodatkową powłoką lakieru akrylowego, którą mamy dostępną w rozmaitych kolorach. Wycena zamawianych garaży nastepuje w oparciu o obowiązujący w naszej firmie cennik.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wiat i innych produktów blaszanych dostosowanych do Państwa potrzeb. To dlatego umożliwiamy dopasowanie każdego projektu do powierzchni terenu, na której ma się taki obiekt znaleźć, a także pozwalamy wybrać państwu różnorodne dodatki przy jednoczesnej dbałości o atrakcyjne ceny. Ostateczny wygląd czy wymiary wiaty są zatem zależne od Waszych potrzeb, a także warunków i możliwości technicznych. Oprócz wysokiej jakości usług oferujemy Wam także pomoc i fachowe porady, które mogą sprawić, że dokonacie lepszego wyboru. Zachęcamy, więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i korzystania w pełni z naszego potencjału. Gwarantujemy, że nie będziecie żałowali podjętej z nami współpracy.

Kalkulator garaży

Kalkulator garaże blaszane ceny

Stalgar - Producent garaży blaszanych

ul. Siewna 21c/19, 31-231 Kraków, (woj. małopolskie)

ul. Długa 29, 00-238 Warszawa, (woj. mazowieckie)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i składania zamówień.

Tel: 728 50 50 30

Tel: 736 05 01 06

Email: biuro@garaze.org.pl

Konsultanci dostępni są w dni robocze w godzinach: 7:00 - 19:00 oraz w soboty w godzinach: 8:00 - 14:00

NIP 945-193-65-99
Regon 364833011

 

Polityka prywatności i plików cookies

Ocena serwisu: 5.0 Rating - 1 Star Full
Średnia ze strony opinie o firmie

© 2024 PSFW Wszelkie prawa zastrzeżone.