garaze blaszaki kolorowe
garaze blaszane 3x5 braz spad do tylu brama dwuskrzydlowa
garaz blaszak 4x6 z blachy powlekanej ral 8017
Garaze blaszane 6x5 kolory jednospadowy
garaze blaszane 6x5 dwuspadowe z bramami uchylnymi

Garaże blaszane z blachy kolorowej powlekanej

Czy macie Państwo już dość swojego małego ciasnego garażu w którym nie da się swobodnie wysiąść ani wsiąść do auta? Czy parkując zawsze zastanawiacie się czy jest jeszcze miejsce z przodu i odwrotnie czy po zaparkowaniu uda się zamknąć bramę czy tył auta będzie wystawał na zewnątrz? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to najwyższa pora zmienić starą wysłużoną konstrukcję na nowy garaż blaszany o powiększonych wymiarach. Właśnie w produkcji takich większych blaszaków i wiat z blach kolorowych wyspecjalizowała się nasza firma. Najchętniej wybieranym przez naszych klientów jest wariant o wymiarach 4m x 6m co wcale nie znaczy że to szczyt naszych możliwości – możemy wykonać garaż o znacznie większych gabarytach nawet 10m x 10m ale nie o magazynach tu mowa, a o wygodnym i solidnym miejscu do parkowania osobówki lub vana.
Taki większy garaż blaszany ma tę zaletę, że oprócz samochodu w jego wnętrzu możemy zaparkować również motocykl, rower czy nawet quada, a i tak miejsca wystarczy jeszcze na półkę lub szafkę z narzędziami. Podstawowa wersja garażu 4x6 posiada dach jednospadowy na tył o minimalnej wysokości wewnątrz 1.9m – na samym tyle. My wykonujemy jednak garaże również z dachem dwuspadowym – wówczas wysokość ścian bocznych to 2.14m, a w szczycie to aż 2.65m. Dzięki tej dodatkowej przestrzeni pod dachem użytkownicy naszych garaży blaszaków mogą zamontować sobie automat do podnoszenia bramy garażowej i cieszyć się bezproblemowym parkowaniem przez cały rok. Garaż blaszany 4x6 wykonany z blachy powlekanej obok swoich niewątpliwych atutów użytkowych ma dodatkowe zalety estetyczne.
Prezentacja podstawowych modeli garaży z blach powlekanych dostępna jest tutaj: Garaże blaszane RAL
Najczęściej wybierane kolory blachy na wiaty to:

     brąz
     zieleń
     grafit
     wiśnia
    piasek
    cegła
    popiel
    czerwień

Nasza firma oferuje wykonanie garaży w kolorze lub nawet w kilku kolorach – dzięki temu można postawić garaż dopasowany kolorem do elewacji i dachówki domu. Częstym połączeniem jest tutaj piaskowy z brązem lub wiśniowym. Jeśli chcecie Państwo dobrać kolor swojego garażu najwygodniej jest skorzystać z naszej galerii, w której każdy blaszak jest opisany i są podane kolory blach. Można też na szybko odszukać kolor we wzorcowej palecie RAL. Wiaty i garaże wykonane z blach powlekanych są niezwykle trwałe, ponieważ blacha pod powłoką lakieru ma również warstwę ocynkowaną, a więc odznacza się wyjątkową jakością i odpornością na rdzewienie. Szczególnie polecamy kolorowe garaże blaszaki wszystkim z Państwa którzy przywiązują wagę nie tylko do praktycznej ale i estetycznej strony garaży.
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy w dopasowaniu koloru zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem telefonu: 604 380 910. Jesteśmy do Państwa dyspozycji co dzień już od 7 rano i w soboty od 8 do 15. Zapraszamy!

Więcej na temat oferty Garaży blaszanych z blach kolorowych

 

 

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

Kalkulator garaży

Kalkulator garaże blaszane ceny

Stalgar - Producent garaży blaszanych

ul. Siewna 21c/19, 31-231 Kraków, (woj. małopolskie)

ul. Długa 29, 00-238 Warszawa, (woj. mazowieckie)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i składania zamówień.

Tel: 728 50 50 30

Tel: 736 05 01 06

Email: biuro@garaze.org.pl

Konsultanci dostępni są w dni robocze w godzinach: 7:00 - 19:00 oraz w soboty w godzinach: 8:00 - 14:00

NIP 945-193-65-99
Regon 364833011

 

Polityka prywatności i plików cookies

Ocena serwisu: 5.0 Rating - 1 Star Full
Średnia ze strony opinie o firmie

© 2024 PSFW Wszelkie prawa zastrzeżone.