konstrukcja w dachu dwuspadowym rofil zamkniety

Dwuspadowy dach

Garaże blaszane dwuspadowe, które w naszej ofercie dostępne są w wielu odsłonach, to obiekty o niezwykłej funkcjonalności. Obecnie wyraźnie zauważalnym trendem na rynku jest zdecydowany wzrost zapotrzebowania na takie właśnie konstrukcje. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż zwiększa się zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania rozmaitych materiałów, towarów, urządzeń czy też po prostu pojazdów. Niejednokrotnie wznoszenie murowanego budynku mija się z celem, a niekiedy występuje deficyt czasu niezbędnego na załatwienie wszystkich formalności związanych z pozwoleniem na budowę.

Obecnie, bez względu na branżę, dwuspadowe garaże blaszane cieszą się dużą popularnością wśród klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Dlaczego? Przede wszystkim ich cena jest bardzo atrakcyjna, a same obiekty charakteryzują się doskonałymi właściwościami. Dlatego oszczędność pieniędzy i jednoczesny zysk w postaci produkt wysokiej jakości są niewątpliwi warte rozważenia. Większość klientów naszej firmy przechowuje w dostarczanych przez nas garażach samochody, motory i różne maszyny. W wielu przypadkach jednak taki garaż staje się miejscem magazynowania różnorodnych materiałów służących firmom np. do produkcji. Nasi klienci mogą mieć pewność, że garaże wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu prawdopodobieństwo ich zniszczenia jest minimalne. W procesie produkcji stosujemy jedynie sprawdzone prefabrykaty. Członkami naszego zespołu są wyłącznie profesjonaliści, którzy na każdym etapie służą klientom fachową pomocą.

Wszyscy klienci zainteresowani gotowym projektem garażu mogą w bardzo prosty sposób zakupić taki produkt. W przypadku garaży o niestandardowych wymiarach i innych zindywidualizowanych parametrach niezbędny jest uprzedni kontakt telefoniczny. Podczas konsultacji określimy wspólnie, jak dokładnie ma wyglądać dany projekt, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że wszystko pójdzie po jego myśli. Niezależnie od celów przeznaczenia przestrzeni garażowej, dla nas liczy się zadowolenie i satysfakcja klienta z dobrze wydanych pieniędzy. Z chęcią podpowiemy, na co zwracać uwagę bądź jak zaadaptować dany garaż. W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele produktów różniących się między sobą wyglądem, parametrami lub przeznaczeniem. Wszystkie jednak mają cechę wspólną: niską ceną w stosunku do ich wysokiej jakości.

dach dwuspadowy z gory garaze blaszane dwukolorowe 6x5

Oferta garaży blaszanych dwuspadowych

Jakie czynniki mają znaczenie dla każdego klienta zamawiającego u nas blaszany garaż?

  • wymiary
  • rodzaj dachu
  • rodzaj blachy
  • dodatki takie jak brama uchylna lub drzwi czy okna

Szczególnym modelem garażu blaszanego jest wariant z dwuspadowym dachem. Z doświadczenia wiemy, iż nie brakuje chętnych na takie właśnie rozwiązania. Co więcej — zauważamy przesuwanie się środka ciężkości wyborów w stronę dachów dwuspadowych. Klienci zachwalają przede wszystkim funkcjonalność oraz wysoką jakość takich konstrukcji. Ich wielką zaletą jest to, że są łatwiejsze w eksploatacji. Dlaczego? To proste — właśnie z uwagi na konstrukcję dachu. Dzięki temu, że jest on dwuspadowy, połać dachu dzielona jest na dwie części, co umożliwia zwiększenie kąta nachylenia dachu, a co za tym idzie usuwanie śniegu i zanieczyszczeń jest łatwiejsze. Klienci zyskują także dodatkową przestrzeń nad głową, a to przekłada się na możliwość zamontowania automatyki do bram. W swojej ofercie posiadamy zarówno jedno- jak i wielostanowiskowe warianty takich garaży, dzięki czemu każdy może dostosować ich rodzaj do własnych oczekiwań i potrzeb. Cena konstrukcji z takim rozwiązaniem jest niezwykle atrakcyjna. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, regularnie organizujemy promocje i rabaty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Konstrukcja dwuspadowych garaży blaszanych jest bardzo podobna do konstrukcji zwykłych blaszaków. Inaczej wygląda jedynie dach, który — jak sama nazwa wskazuje — jest dwuspadowy i zdecydowanie wytrzymalszy od typowego pokrycia jednospadowego. Jednak montaż takiego obiektu nie jest trudny i nasi specjaliści przeprowadzają go zwykle w przeciągu godziny. A to oznacza, że klienci mogą użytkować garaż jeszcze tego samego dnia, w którym został dostarczony. Tego typu garaże znajdują bardzo powszechne i szerokie zastosowanie. Wiele osób wykorzystuje je jako miejsce postojowe dla swoich aut, co pozwala na znaczne oszczędności w porównaniu do garaży murowanych. Innym służą jako pomieszczenia gospodarcze, w których przechowują kosiarki, narzędzia i małe maszyny ogrodnicze, jeszcze innym jako dodatkowe pomieszczenie gdzie mogą wstawić swój stół bilardowy czy do gry w ping-ponga.

Zapraszamy raz jeszcze do zapoznania się z całą, niezwykle bogatą ofertą naszego sklepu.

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże RAL

Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy dwuskrzydłowe

Witaty samochodowe z blachy akrylowej - dach jednospadowy - bramy...

Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy podnoszone

Garaż dwustanowiskowy z blachy powlekanej - dach jednospadowy - bramy uchylne Zamów...

Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy uchylne

GARAŻE Z BLACH POWLEKANYCH RAL POŁYSK Z BRAMAMI UCHYLNYMI idealne dla...

Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy dwuskrzydłowe

Garaże z blach powlekanych RAL połysk z bramami dwuskrzydłowymi Zamów realizację Informacje...

Garaże blaszaki typowe pojedyncze kolorowe

Garaże blaszaki 3x5 akrylowe jednostanowiskowe - typowe Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

Garaże blaszane kolorowe jednospady brama uchylna

Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany z blachy ocynkowanej...

Garaże blaszane 3x5 RAL dwuspadowe brama na boki

Garaże blaszane 3x5 kolorowe dwuspady z bramą dwuskrzydłową Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary...

Garaże blaszane  4x6  RAL dwuspadowe brama uchylna

Garaże blaszane 4x6 kolorowe dwuspady z bramą uchylną Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary...