Garaże blaszane dwustanowiskowe, podwójne, z pomieszczeniem gospodarczym

garaz blaszany dwustanowiskowy 6x5

Dlaczego warto wybrać garaż dwustanowiskowy?

Garaże dwustanowiskowe to można powiedzieć nasza specjalność. Już od pewnego czasu obserwujemy w Polsce, że standardem dla typowej rodziny staje się posiadanie dwóch lub więcej aut. Może to być samochód na długie trasy i mniejsze auto do miasta, mogą to być dwa małe miejskie pojazdy, którymi co dzień dojeżdżamy do pracy, może to być wreszcie rodzinne kombi i terenówka na wypady w bezdroża — fakt jest faktem — coraz więcej gospodarstw domowych potrzebuje zaopatrzyć się w garaże na dwa samochody lub więcej pojazdów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, a więc naszych klientów przeznaczamy w naszej ofercie szczególne miejsce na garaże blaszane podwójne, które możemy wykonać dla Państwa w praktycznie nieskończonej liczbie konfiguracji, zależnych od potrzeb funkcjonalnych estetycznych i finansowych, które warunkują to, jaki ostatecznie blaszak stanie na Państwa posesji. Dla osób praktycznych, które cenią sobie ponad wszystko oszczędność czasu i pieniędzy, a przy tym wymagają trwałości i solidności zaproponujemy najpewniej konstrukcję poszytą blachą ocynkowaną o wymiarach 6m x 5m z dachem jednospadowym na tył i bramami uchylnymi. Łączy ona bowiem niską cenę z codzienną wygodą użytkowania oraz długowiecznością konstrukcji. Dla tych z Państwa, którzy dodatkowo przywiązują wagę do wyglądu i spójnej aranżacji kolorystycznej przydomowego otoczenia będziemy proponować podwójne garaże blaszane z blach kolorowych, które również są ocynkowane jednak dodatkowo pokryte warstwą lakieru, co umożliwia dobór garażu pod kolor elewacji lub całego domu – możemy bowiem zastosować więcej niż jeden kolor na pojedynczym produkcie. Dla klientów, którzy mieszkają na terenach bliżej gór, na pewno polecać będziemy garaż dwustanowiskowy zwieńczony dachem dwuspadowym, mającym odpowiedni kąt nachylenia, gwarantującym w zimie spokój i bezpieczeństwo podczas obfitszych opadów śniegu. Na obszarach gdzie występują obfite opady śniegu tego typu realizacja mająca dwuspadowy dach sprawdzi się lepiej niż budynki mające jednospadowy lub płaski dach. Auta terenowe zazwyczaj są większymi pojazdami, zatem wymiar 6m x 6m byłby tu najbardziej na miejscu.

Zalety podwójnych blaszaków

W praktyce jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dowolny wymiar konstrukcji na dwa auta, sosując na niej każdy rodzaj blachy, od ocynkowanej ogniowo, powlekanej kolorowej RAL czy też cieszącej się ostatnio największą popularnością blachę imitującą drewno orzech lub złoty dąb, które wyglądają bardzo podobnie jak konstrukcje drewniane, ale są od nich trwalsze i bezpieczniejsze, a do tego dobrze prezentują się obok nowoczesnych i drewnianych budynków. Duże blaszaki oferują sporo miejsca na wygodne parkowanie dwóch samochodów, a brak ścianki działowej powoduje, że miejsca wystarcza jeszcze na wstawienie regału czy stolika z narzędziami. Użytkowa powierzchnia zabudowy jest zatem duża, więc konstrukcja w razie poterzeby może też stać się pomieszczeniem gospodarczym. Jednak jeśli potrzebujecie Państwo zaparkować dwa busy, typowe wymiary odpadają. Dla nas to żaden problem — możemy wykonać większą wiatę, np. mającą wymiary budynku 8m x 8m o podwyższonym świetle wjazdu, dzięki czemu zmieści się każdy pojazd. Większość sprzedawanych przez nas garaży dwustanowiskowych to jednak konstrukcje na auta osobowe czy też terenowe. Polecamy gorąco bliższe zapoznanie się z naszą ofertą i kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami, którzy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania dopasowanego w 100 % do państwa potrzeb.

garaz dwustanowiskowy 6x5

Oferta garażu dwustanowiskowego

Co należy wziąść pod uwagę przy zamówieniu u nas blaszanego garażu?

  • wymiary
  • rodzaj bramy: otwierana na boki, uchylna/podnoszona do góry w wąskim panelu pionowym, uchylna/podnoszona do góry w szerokim panelu poziomym
  • typ blachy
  • rodzaj dachu
  • dodatkowe drzwiczki
  • otwory okienne

Jeśli planują Państwo kupno w naszej firmie garażu na dwa auta, to trzeba wiedzieć, że po pierwsze należy przygotować podłoże pod garaż: powierzchnia powinna być powiększona o 20 cm na długości i szerokości w stosunku do wymiarów zamawianej konstrukcji. Po drugie trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że aut nie da się wcisnąć koło siebie – trzeba jeszcze do nich wygodnie wsiąść i wysiąść po zaparkowaniu. Dlatego podstawowym wymiarem szerokości jaki powinna mieć taka konstrukcja, podobnie jak wiata garażowa jest 6m. Większość pojazdów wygodnie zmieści się na długości 5m, co warunkuje nam typowe wymiary 6x5 i taki garaż dwustanowiskowy z blachy ocynkowanej z bramami dwuskrzydłowymi oferujemy w cenie już od 2700pln brutto. Taka zabudowa może stanowić konfigurację bazową, do której oferujemy dodatkowe opcje w postaci blach powlekanych lub drewnopodobnych, które dopasować można nawet do koloru stolarki okiennej.

Wyposażenie podwójnych garaży

Idąc dalej mamy w ofercie bramy uchylne, które umożliwiają wygodne otwieranie garażu również zimą bez konieczności uprzątania śniegu. Jeśli zaś zechcą Państwo wyposażyć swój garaż w dach dwuspadowy, to zyskacie możliwość zamontowania automatu do bram – czyniąc parkowanie zupełnie bezproblemową czynnością. Chodzi o to, że pod dwuspadowym dachem jest wystarczająco dużo miejsca i automat po prostu się zmieści – tak samo, wewnątrz można zamontować sobie półki pod dachem np. na narty. Wybierając wszystkie te dodatki, wydłużając miejsca postojowe do 6 metrów, dodatkowo stosując nity w kolorze blachy, kwota do zapłaty za garaż wciąż będzie niższa niż 6000 pln. Czyni to naszą ofertę niezwykle konkurencyjną i na pewno wartą rozważenia zwłaszcza w stosunku do budowy garażu murowanego, a dodając do tego brak konieczności uzyskania zezwoleń administracyjnych i montaż garaży dwustanowiskowych w czasie średnio 7 dni od zamówienia sprawa wydaje się przesądzona. Zapraszamy do kontaktu. 

Polecamy również nasz katalog zawierający realizacje i projekty konstrukcji mające dach jednospadowy lub dwuspadowy oraz kolory drewna, kolory z palety RAL, czy też ocynkowane ogniowo - tzw. srebrne błyszczące. Jeżeli ważna jest dla Państwa zarówno niska cena jak i wysoka jakość, to nasza firma z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. 

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże RAL

Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy dwuskrzydłowe

Witaty samochodowe z blachy akrylowej - dach jednospadowy - bramy...

Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy podnoszone

Garaż dwustanowiskowy z blachy powlekanej - dach jednospadowy - bramy uchylne Rozwiązanie...

Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy uchylne

GARAŻE Z BLACH POWLEKANYCH RAL POŁYSK Z BRAMAMI UCHYLNYMI idealne dla...

Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy dwuskrzydłowe

Garaże z blach powlekanych RAL połysk z bramami dwuskrzydłowymi Jako profesjonalny...

Garaże blaszaki typowe pojedyncze kolorowe

Garaże blaszaki 3x5 akrylowe jednostanowiskowe - typowe Najczęściej gdy słyszymy "garaż...

Garaże blaszane kolorowe jednospady brama uchylna

Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany z blachy ocynkowanej...

Garaże blaszane 3x5 RAL dwuspadowe brama na boki

Garaże blaszane 3x5 kolorowe dwuspady z bramą dwuskrzydłową Najpraktyczniejsza chyba linia...

Garaże blaszane  4x6  RAL dwuspadowe brama uchylna

Garaże blaszane 4x6 kolorowe dwuspady z bramą uchylną Przedstawiamy Państwu najchętniej...