Tani garaż blaszany 3x5 z blachy ocynkowanej niepasywowanej.

Najtańszy garaż jednospadowy w naszej ofercieInformacje ogólne
Wymiary blaszaka [szerokość x długość] 3m x 5m
Dach Jednospadowy na tył
Brama Dwuskrzydłowa
Poszycie Blacha ocynkowana ogniowo niepasywowana T7
Konstrukcja Malowana lakierem podkładowm
garaze blaszane 3x5 typowe
Szczegółowe dane blaszaka:
Nity w kolorze blachy nie dotyczy
Otwór okienny +150 PLN
Filc antykondensacyjny +230 PLN
Kotwiczenie na telefon
Cena od 2400 PLN
Wysokość frontu 2,14m
Wysokość tyłu 1,90m
Światło wjazdu [szerokość x wyokość] 2,90m x 2,0m
Wysokość bramy 2,0m
Szerokość bramy 2,90m
garaze blaszane ocynkowane 3x5

Garaż jednospadowy 3x5 m z blachy ocynkowanej niepasywowanej.

Przedstawiamy najtańsze rozwiązanie w naszej szerokiej ofercie - budżetowy garaż blaszany 3x5 najczęściej wybierany blaszak na budowę czy parkowanie pojedynczego samochodu najtańszym kosztem. Konstrukca wykonana jet tak samo jak w wypadku blaszaków pierwszego gatunku z kątowników, cewników, profili G i profili zamkniętych malowanych lakierem podkładowym. Zastosowana blacha jest również ocynkowana jednakże bez chemicznego procesu pasywacji przez co traci swój wysoki połysk wcześniej niż blacha ocynkowana pierwszeysokiego gatunku. W prosty sposób mówiąc blacha niepasywowana po miesiacu przestaje się błyszczeć i robi sie matowa natomiast blacha pierwszego gatunku utrzyma swój wysoki połysk pewniw przez rok. Poza tym jednym faktem i niską ceną garaże te nie różnią się niczym od konstrukcji w pierwszym gaunku.

Oferowane garaże posiadają wiele atutów – oprócz najniższej ceny oraz wysokiej  wytrzymałości, są  bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Prosta i niezawodna dwuskrzydłowa, łatwa w otwieraniu brama, nie spłata żadnego figla właściciel zawsze bez problemu dostanie się do środka, jednocześnie izolując niepożądanych gości od zawartości blaszaka. Brama zabezpieczona jest zamkiem na dżzy klucz typu tytan, posiada też dwa ucha na kłódki na górze i na dole. Lewe skrzydło jest ryglowane góra / dół  za pomocą skobli na sprężynach. Brama jest stężona w pionie i w poziomie wzmocnieniami z profili zamkniętych. Dodatkową zaletą jest prostota i krótki czasd montażu - nasi doświadczeni montazyści potrafią postawic taki blaszak w czasie nawet 20 minut. Ten model zajmuje minimalną ilość miejsca a jednocześnie jest na tyle duży aby pomieścić średniej wielkości auto i jeszcze jakieś drobne przedmioty przydatne w utrzymaniu posesji.

Szczegółowy opis taniego garażu 3x5

Tani garaż blaszany 3x5, wykonany jest z blachy niepasywowanej o profilu - ściany T7, dach T14. Blaszane poszycie jest łączone z konstrukcją za pomocą aluminiowych nitów zrywalnych, następnie całe ściany są ze sobą skręcane. Konstrucją dachy stanowią trzy belki dachowe w formie sztywnych i wytrzymałych profili zamknietych 50x30, na które następnie nasuwana jest blacha dachowa. Połacie dachowe są dokręcane do konsrtukcji stalowej przy użyciu wkrętów samogwintujących z kauczukową podkładką. Trapez T7 jest gęsty - podstawa dolna i górna maja długość ok 3.5cm, co usztywnia poszycie i powoduje jeszcze większą sztywność i trwałość jednospadowego garażu, a wzmocnienie konstrukcji w postaci profili zamkniętych sprawia, że garaż służy każdemu na przestrzeni wielu wielu lat.

Postaw na ten garaż, jeżeli potrzebujesz:

• wieloletniej trwałości i wysokiej odporności produktu, • ponadprzeciętnej estetyki, sprawdzającej się w każdym miejscu, • wysokiego komfortu użytkowania, • najwyższego bezpieczeństwa na przestrzeni wielu lat, • łatwości i szybkości montażu, • najatrakcyjniejszej ceny.

garaz blaszany 3x5 ocynk ogniowy

Wysoka estetyka w najniższej cenie

garaż ocynkowany niepasywowany

Przdstawione blaszaki z blachy niepasywowanej wykończone są równie starannie co garaże pierwszego gatunku, jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jest to rozwiąznie najtańsze - doskonale sprawdzi się jako skład na materiały budowlane gdy realizujemy inwestycję związana z budową np domu. Nie należy sie natomiast spodziewać ponadprzeciętnej estetyki - taką gwarantują inne modele wykonywanych przez nas garaży z blach kolorowych lub imitujących drewno ale są to już rozwiązania droższe. Z drugiej strony funkcjonalnie nie odstają w najmniejszym stopniu od tych drższych modeli i doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu jako garaż dla jednego samochodu.

Ponieważ ilu jest klientów  - tyle jest róznych potrzebn - model ten możemy dowolnie modyfikować stosując np dwuspadowy dach czy bramę uchylną, a nawet zmieniając dowolnie wymiary. Na Państwa życzenie możemy wykonać z Blachy ocynkowanej niepasywowanej dowolny garaż blaszany w cenie oczywiście niższej od tych wykonywanych z blach pierwszego gatunku. Dla konstrukcji dwustanowiskowych różnica w cenie może wynieść nawet 800 pln. Chcąc jeszcze podnieść funkcjonalność możemy na Państwa życzenie wstawić dodatkowe drzwiczki wejściowe w dowolnej ścianie, a nawet w skrzydle bramy, możemy też wykonać otwory okienne - jeśli macie Panstwo życzenie wpuścić do garażu trochę światła dziennego. 
Gorąco polecamy nasze najtańsze garaże z blachy ocynkowanej niepasywowanej i zapraszamy do kontakut telefonicznego i mailowego z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą i chętnie przyjmą od Państaw zamówienie na garaż.

Nasze zalety

Możliwość presonalizacji garażu!

Szybki czas realizacji!

Dostawa w całej Polsce!

Wysoka jakość materiałów!

Ocynkowany blaszak z jednospadowym dachem i uchylną bramą

Wymiary garażu

Dużym atutem naszych popularnych garaży z dachem jednospadowym jest możliwość indywidualnego wyboru podstawowych wymiarów – szerokości i długości. Standardowo mają one 3 m szerokości i 5 m długości, ale można zamówić np. modele 3,5 na 5 m lub 4 na 6 m. Taka konstrukcja dachowa oznacza różnicę w wysokościach frontu i tyłu, które wynoszą odpowiednio 2,14 m oraz 1,9 m. Powierzchnia użytkowa co najmniej 15 m kwadratowych gwarantuje dostatecznie dużo miejsca na pojazd oraz typowe wyposażenie garażu, np. drugi komplet opon czy podstawowe narzędzia. Sprawnie wykonamy każdy projekty garaży!

Dach

Nasze najprostsze projekty garaży z dachem jednospadowym zakładają spad do tyłu, co jest rozwiązaniem o zarówno bezpiecznym jak i ekonomicznym a do tego minimalistycznym w formie. Cała powierzchnia użytkowa wewnątrz jest chroniona zarówno przed wiatrem, jak i innymi warunkami pogodowymi – przede wszystkim opadami atmosferycznymi. Stawiamy konstrukcje odporne na obciążenia, w tym m.in. zalegającego śniegu. Optymalny kąt nachylenia dachu ułatwia jego oczyszczanie, np. z warstwy zalegających liści w sezonie jesiennym. Nasze solidne garaże z dachem jednospadowym są wykonywane z ocynkowanej blachy trapezowej – pełnej długości, dlatego zapewniają bardzo dobrą szczelność – nie ma łączeń poprzecznych blachy na dachu.

Wnętrze ocynkowanego garażu blaszanego 3x5m
Bramy garażowe w ocynku i zielonym kolorze, wiezione na wózku widłowym

Brama

Istotny element garaży z dachem jednospadowym stanowią bramy, które standardowo są dwuskrzydłowe i otwierane na zewnątrz. Na życzenie klienta w trakcie wykonywania konkretnych projektów garaży możemy uwzględnić praktyczne modyfikacje, np. montaż bramy podnoszonej, uchylnej albo dodanie otworów okiennych i drzwi wejściowych. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, które zaspokajamy jako doświadczony producent blaszaków.

Poszycie

Oferowany przez nas budynek garażowy to nie tylko praktyczna powierzchnia użytkowa i estetyka dostosowana do indywidualnych preferencji. Najważniejsza jest dla nas trwałość, dlatego realizując projekt garażu, stosujemy solidne poszycie, którym jest blacha trapezowa, ocynkowana ogniowo. Jest produkowana ze stali I gatunku, spełniającej najwyższe rynkowe standardy i normy. Do jej zalet należy możliwość wyboru kolorystyki (kolory z palety RAL) oraz lekkość. Z kolei ocynk zapewnia wysoką ochronę przed korozją.

Blaszak w ocynku 3x5m z zamkniętą bramą
Wnętrze garażu blaszanego w ocynku

Konstrukcja

Dostarczana na zamówienie konstrukcja, czyli garaż z dachem jednospadowym czy blaszak, który jest praktycznym pomieszczeniem gospodarczym, jest zawsze malowana lakierem podkładowym. Gruntowanie z jego wykorzystaniem zwiększa przyczepność kolejnych warstw i wstępnie chroni przed rdzą, więc auto jest odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi czynnikami. Aby uzyskać trwałość konstrukcji na długie długie lata należy pomalować ją zwykłym lakierem wierzchnim – najlepiej pod kolor blachy. Jako producent realizujemy projekty garaży z dachem jednospadowym mogące uwzględniać wskazane przez klienta modyfikacje kolorystyczne i materiałowe (np. dodatkowe panele zwiększające estetykę).

Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień na nasze blaszaki :)

Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże blaszane ocynkowane

Garaż blaszany 3x5 na budowę

Garaż blaszany 3x5 na budowę  garaż z blachy drewnopodobnej o szerokim...

Garaże podwójne dwuspadowe z blachy ocynkowanej

Garaże blaszane podwójne z blachy ocynkowanej z dachem dwuspadowym to dobre...

2. Blaszaki podwójne jednospadowe z bramą uchylną

2. Dwustanowiskowe ocynki 6x5 spad na tył bramy uchylne Blaszaki na...

Blaszaki podwójne jednospadowe z bramą dwuskrzydłową

Dwustanowiskowe ocynki 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

42. Garaże blaszane 6x5 podwójne Złoty Dąb

Garaże Blaszane drewnopodobne 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

3. Garaże blaszaki podwójne dwuspady bramy uchylne

Blaszaki dwustanowiskowe dwuspadowe z bramami uchylnymi Garaże ocynkowane 6x5 na 2...

6. Garaże blaszane 6x5 i 6x6 dwuspady bramy dwuskrzydłowe

6. Blaszaki dwustanowiskowe dwuspadowe z bramami dwuskrzydłowymi Obszerne, praktyczne i tanie Informacje...

Garaże 3x5, 4x6 dach dwuspadowy brama uchylna

Typowe garaże blaszane 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z dachem dwuspadowym...

Garaże 3x5, 4x6 dach dwuspadowy brama dwuskrzydłowa

Typowe garaże blaszane 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z dachem dwuspadowym...

7. Garaże 3x5, 4x6 z dachem jednospadowym brama uchylna

Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z solidnym...

5. Garaże 3x5 z dachem jednospadowym brama dwuskrzydłowa

5. Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 4x6 z solidnym...

0. Garaż blaszany 3x5 z dachem jednospadowym bezkwiatowy

Tani garaż blaszany 3x5 z blachy ocynkowanej niepasywowanej. Najtańszy garaż jednospadowy...