5. Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 4x6 z solidnym dachem jednospadowym brama dwuskrzydłowa.

Najpopularniejszy garaż jednospadowy zamawiany u nas od ponad 20 lat


Informacje ogólne
Wymiary blaszaka [szerokość x długość] 3m x 5m
Dach Jednospadowy na tył
Brama Dwuskrzydłowa
Poszycie Blacha ocynkowana ogniowo I gatunek t7 (dach T14)
Konstrukcja Malowana lakierem podkładowm
garaze blaszane 3x5 typowe
Szczegółowe dane blaszaka:
Nity w kolorze blachy nie dotyczy
Otwór okienny +150 PLN
Filc antykondensacyjny +230 PLN
Kotwiczenie na telefon
Cena od 2500 PLN
Wysokość frontu 2,14m
Wysokość tyłu 1,90m
Światło wjazdu [szerokość x wysokość] 2,90m x 2,0m
Wysokość bramy 2,0m
Szerokość bramy 2,90m
garaze blaszane ocynkowane 3x5

Garaż jednospadowy 3x5 m z blachy ocynkowanej - typowy blaszak

Prezentujemy nowoczesne, dostępne w najniższych cenach, jednospadowe garaże blaszane w wariantach 3x5, 3,5x5 oraz 4x6 m, które dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, doskonale ochronią samochód, a także znajdujące się wewnątrz cenne przedmioty. Poszycie zostało zabezpieczone przed korozją, a cała konstrukcja jest niezwykle stabilna i odporna na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu produkt zachowuje swoją funkcjonalność przez długie lata.

Oferowane garaże posiadają wiele atutów – oprócz wysokiej, nowoczesnej estetyki oraz wspominanej już wytrzymałości, są bardzo bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Za wygodę odpowiada dwuskrzydłowa, łatwa w otwieraniu brama, zaś bezpieczeństwo–wytrzymałe, jednospadowe dachy. Oczywiście do tego dochodzi łatwość i szybkość montażu (do 1 godziny!), a nawet możliwość dowolnego zmodyfikowania garażu, zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Zyskujesz więc rozwiązanie na lata, które doskonale sprawdzi się na każdej posesji i każdym terenie prywatnym.

Szczegółowy opis garażu jednospadowego

Nowoczesne garaże w wariantach 3x5, 3,5x5 oraz 4x6 m powstały przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów. Ich poszycia wykonujemy z wysokogatunkowej blachy ocynkowanej ogniowo, która jest dzięki temu odporna na działanie czynników zewnętrznych i korozji. Gęsty trapez, który dodatkowo usztywnia poszycia, powoduje jeszcze większą sztywność i trwałość jednospadowego garażu, a wzmocnienia konstrukcji w postaci profili zamkniętych sprawią, że garaż będzie służył każdemu użytkownikowi na przestrzeni wielu lat.

Postaw na ten garaż, jeżeli potrzebujesz:

• wieloletniej trwałości i wysokiej odporności produktu, • ponadprzeciętnej estetyki, sprawdzającej się w każdym miejscu, • wysokiego komfortu użytkowania, • najwyższego bezpieczeństwa na przestrzeni wielu lat, • łatwości i szybkości montażu, • najatrakcyjniejszej ceny.

garaz blaszany 3x5 ocynk ogniowy

Wysoka estetyka w najniższej cenie

konstrukcja garaz blaszany 3 x 5

Prezentowane garaże jednospadowe zostały wykończone z największą dbałością o szczegóły, a ich estetyka spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W bardzo atrakcyjnej cenie otrzymujesz również najwyższą funkcjonalność i trwałość, dzięki czemu garaż okazuje się znakomitą inwestycją na wiele lat i staje się stałym elementem Twojej posesji czy terenu firmowego. Blaszak idealnie nada się też na teren budowy, po której zakończeniu można go łatwo zdemontować. To również idealny stosunek ceny do jakości!

Na życzenie każdego Klienta jesteśmy w stanie dowolnie poszerzyć każdy garaż, dzięki czemu dopasowany on zostanie pod względem wymiaru do Twoich potrzeb. Co więcej – możemy zaproponować także inne rozwiązania, np. otwory okienne albo drzwi wejściowe, dzięki którym funkcjonalność jednospadowego blaszaka stanie się jeszcze większa. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów! Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu złożenia zamówienia albo zapoznania się z dodatkowymi, ważnymi informacjami w tym miejscu.

Nasze zalety

Możliwość presonalizacji garażu!

Szybki czas realizacji!

Dostawa w całej Polsce!

Wysoka jakość materiałów!

Ocynkowany blaszak z jednospadowym dachem i uchylną bramą

Wymiary garażu

Dużym atutem naszych popularnych garaży z dachem jednospadowym jest możliwość indywidualnego wyboru podstawowych wymiarów – szerokości i długości. Standardowo mają one 3 m szerokości i 5 m długości, ale można zamówić np. modele 3,5 na 5 m lub 4 na 6 m. Taka konstrukcja dachowa oznacza różnicę w wysokościach frontu i tyłu, które wynoszą odpowiednio 2,14 m oraz 1,9 m. Powierzchnia użytkowa co najmniej 15 m kwadratowych gwarantuje dostatecznie dużo miejsca na pojazd oraz typowe wyposażenie garażu, np. drugi komplet opon czy podstawowe narzędzia. Sprawnie wykonamy każdy projekty garaży!

Dach

Nasze najprostsze projekty garaży z dachem jednospadowym zakładają spad do tyłu, co jest rozwiązaniem o zarówno bezpiecznym jak i ekonomicznym a do tego minimalistycznym w formie. Cała powierzchnia użytkowa wewnątrz jest chroniona zarówno przed wiatrem, jak i innymi warunkami pogodowymi – przede wszystkim opadami atmosferycznymi. Stawiamy konstrukcje odporne na obciążenia, w tym m.in. zalegającego śniegu. Optymalny kąt nachylenia dachu ułatwia jego oczyszczanie, np. z warstwy zalegających liści w sezonie jesiennym. Nasze solidne garaże z dachem jednospadowym są wykonywane z ocynkowanej blachy trapezowej – pełnej długości, dlatego zapewniają bardzo dobrą szczelność – nie ma łączeń poprzecznych blachy na dachu.

Wnętrze ocynkowanego garażu blaszanego 3x5m
Bramy garażowe w ocynku i zielonym kolorze, wiezione na wózku widłowym

Brama

Istotny element garaży z dachem jednospadowym stanowią bramy, które standardowo są dwuskrzydłowe i otwierane na zewnątrz. Na życzenie klienta w trakcie wykonywania konkretnych projektów garaży możemy uwzględnić praktyczne modyfikacje, np. montaż bramy podnoszonej, uchylnej albo dodanie otworów okiennych i drzwi wejściowych. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, które zaspokajamy jako doświadczony producent blaszaków.

Poszycie

Oferowany przez nas budynek garażowy to nie tylko praktyczna powierzchnia użytkowa i estetyka dostosowana do indywidualnych preferencji. Najważniejsza jest dla nas trwałość, dlatego realizując projekt garażu, stosujemy solidne poszycie, którym jest blacha trapezowa, ocynkowana ogniowo. Jest produkowana ze stali I gatunku, spełniającej najwyższe rynkowe standardy i normy. Do jej zalet należy możliwość wyboru kolorystyki (kolory z palety RAL) oraz lekkość. Z kolei ocynk zapewnia wysoką ochronę przed korozją.

Blaszak w ocynku 3x5m z zamkniętą bramą
Wnętrze garażu blaszanego w ocynku

Konstrukcja

Dostarczana na zamówienie konstrukcja, czyli garaż z dachem jednospadowym czy blaszak, który jest praktycznym pomieszczeniem gospodarczym, jest zawsze malowana lakierem podkładowym. Gruntowanie z jego wykorzystaniem zwiększa przyczepność kolejnych warstw i wstępnie chroni przed rdzą, więc auto jest odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi czynnikami. Aby uzyskać trwałość konstrukcji na długie długie lata należy pomalować ją zwykłym lakierem wierzchnim – najlepiej pod kolor blachy. Jako producent realizujemy projekty garaży z dachem jednospadowym mogące uwzględniać wskazane przez klienta modyfikacje kolorystyczne i materiałowe (np. dodatkowe panele zwiększające estetykę).

Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień na nasze blaszaki :)

Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże blaszane ocynkowane

Garaż blaszany 3x5 na budowę

Garaż blaszany 3x5 na budowę  garaż z blachy drewnopodobnej o szerokim...

Garaże podwójne dwuspadowe z blachy ocynkowanej

Garaże blaszane podwójne z blachy ocynkowanej z dachem dwuspadowym to dobre...

2. Blaszaki podwójne jednospadowe z bramą uchylną

2. Dwustanowiskowe ocynki 6x5 spad na tył bramy uchylne Blaszaki na...

Blaszaki podwójne jednospadowe z bramą dwuskrzydłową

Dwustanowiskowe ocynki 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

42. Garaże blaszane 6x5 podwójne Złoty Dąb

Garaże Blaszane drewnopodobne 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

3. Garaże blaszaki podwójne dwuspady bramy uchylne

Blaszaki dwustanowiskowe dwuspadowe z bramami uchylnymi Garaże ocynkowane 6x5 na 2...

6. Garaże blaszane 6x5 i 6x6 dwuspady bramy dwuskrzydłowe

6. Blaszaki dwustanowiskowe dwuspadowe z bramami dwuskrzydłowymi Obszerne, praktyczne i tanie Informacje...

Garaże 3x5, 4x6 dach dwuspadowy brama uchylna

Typowe garaże blaszane 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z dachem dwuspadowym...

Garaże 3x5, 4x6 dach dwuspadowy brama dwuskrzydłowa

Typowe garaże blaszane 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z dachem dwuspadowym...

7. Garaże 3x5, 4x6 z dachem jednospadowym brama uchylna

Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z solidnym...

5. Garaże 3x5 z dachem jednospadowym brama dwuskrzydłowa

5. Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 4x6 z solidnym...

0. Garaż blaszany 3x5 z dachem jednospadowym bezkwiatowy

Tani garaż blaszany 3x5 z blachy ocynkowanej niepasywowanej. Najtańszy garaż jednospadowy...