blaszany schowek budowlany 3x5

Magazynowanie narzędzi budowlanych

Każdy plac budowy czy to mniejszy czy większy wymaga odpowiedniego zagospodarowania. Jedną z najważniejszych części tego procesu jest zapewnienie miejsca do przechowywania różnych materiałów. I nie ma tutaj znaczenia czy w grę wchodzą ogromne place czy zwyczajna budowa domu jednorodzinnego. W każdym przypadku niezbędne jest posiadanie pod ręką wielu narzędzi czy też używanych materiałów. W tym celu zawsze należy zorganizować pomieszczenie, w którym możliwe będzie magazynowanie różnorodnych przedmiotów.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem blaszaków różnego przeznaczenia. Znajdziecie, więc Państwo garaże jedno lub wielostanowiskowe, w których przechowywać możecie samochody i inne pojazdy, a także narzędzia lub maszyny ogrodnicze. W przypadku budowy oferujemy Wam schowki budowlane. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż szybko się je montuje. Pozwala to zatem na stworzenie w krótkim czasie miejsca do przechowywania materiałów budowlanych, a po zakończeniu budowy jego szybki demontaż. Jednak z doświadczenia wiemy, że większości osób zostawia na swoich działkach takie obiekty, które służą im w późniejszym czasie właśnie jako schowek na narzędzia, kosiarkę czy inne urządzenia ogrodnicze.


Oferta schowków budowlanych

Jak wiadomo wolnej przestrzeni nigdy za wiele, a szczególnie gdy w grę wchodzi magazynowanie przedmiotów.

Znajdujące się w naszej ofercie schowki budowlane charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością na różne czynniki. Często stanowią one wieloletnią inwestycję, dlatego też gwarantujemy ich trwałość. Chcąc Państwa w pełni zadowolić dbamy o każdy szczegół podczas realizacji danego zamówienia. Zawsze jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje, dlatego możecie liczyć, że każdy projekt zostanie indywidualnie potraktowany. Dodatkowo nie trzymamy się sztywnych ram i zasad, więc wszelkie modyfikacje standardowych typów garaży czy schowków mogą zostać odpowiednio dopasowane i wdrożone.

Spełnienie Państwa oczekiwań jest dla nas priorytetem, dlatego też z chęcią odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

schowek blaszany

Różne rodzaje wiat blaszanych

Konstrukcje blaszane można dziś zauważyć w wielu miejscach na całym świecie. Różnorodne obiekty wykonane z takiego materiału znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Takie elementy mogą być tymczasowe, a następnie zastąpione innymi, ale bywa także, że są to długoletnie inwestycje. Wiele osób zwraca uwagę na to czy dana konstrukcja wytrzyma długi czas. Wybierając nasze produkty możecie Państwo być tego pewni.

W naszej firmie zajmujemy się tworzeniem blaszanych konstrukcji różnego przeznaczenia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że najważniejsze są materiały wysokiej jakości. Wykorzystując jedynie takie rozwiązania możemy zapewnić Państwu niezawodne produkty, które posłużą Wam przez bardzo długi czas.

Jednym z produktów, które dla Was tworzymy są wiaty. Tego typu elementy mają przeróżne i znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Oto niektóre z nich:

 

 • wiaty przystankowe
 • wiaty garażowe
 • miejsce do przechowywania narzędzi budowlanych
 • miejsce postoju maszyn rolniczych
 • miejsce do przechowywania różnych urządzeń ogrodniczych i rolniczych
 • schowek na materiały budowlane

Jak widać powyżej zakup wiat blaszanych umożliwia wykorzystanie ich na wiele sposobów. Otrzymujemy zamówienia na taką konstrukcję zarówno od firm jak i osób prywatnych. Ze swojej strony możemy zapewnić Państwa, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. To dlatego każda realizacja może być inna od reszty. Najważniejsze jest określenie wszystkich parametrów potrzebnych do stworzenia określonej wiaty. Przede wszystkim musimy wiedzieć czy ma to być wiata garażowa, typowa służąca jako magazynek i schowek czy też wiata przystankowa. Zarówno wiaty garażowe, jak i przystankowe budowane są przy pomocy najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów.

Wiaty – dlaczego my?

Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się bardzo wysokim standardem przy zachowaniu niskich cen. Aby takie wiaty mogły posłużyć Państwu na jak najdłużej odpowiednio je zabezpieczamy. Możemy zatem wykonać je z blach powlekanych warstwą ocynku, która chroni przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ma to wielkie znaczenie w przypadku wiat, które mają służyć przez długi czas. Nie każdy jednak poprzestaje na tym, gdyż istnieją przypadki, że wiata ma spełniać jeszcze warunki estetyczne i mieć określony kolor. W takich sytuacjach można zamówić wiatę blaszaną wykonana z blachy ocynkowanej z dodatkową powłoką lakieru akrylowego, którą mamy dostępną w rozmaitych kolorach. Wycena zamawianych garaży nastepuje w oparciu o obowiązujący w naszej firmie cennik.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wiat i innych produktów blaszanych dostosowanych do Państwa potrzeb. To dlatego umożliwiamy dopasowanie każdego projektu do powierzchni terenu, na której ma się taki obiekt znaleźć, a także pozwalamy wybrać państwu różnorodne dodatki przy jednoczesnej dbałości o atrakcyjne ceny. Ostateczny wygląd czy wymiary wiaty są zatem zależne od Waszych potrzeb, a także warunków i możliwości technicznych. Oprócz wysokiej jakości usług oferujemy Wam także pomoc i fachowe porady, które mogą sprawić, że dokonacie lepszego wyboru. Zachęcamy, więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i korzystania w pełni z naszego potencjału. Gwarantujemy, że nie będziecie żałowali podjętej z nami współpracy.

Długowieczność ocynkowanych garaży

W dzisiejszych czasach większość ludzi stawia na wysoką jakość kupowanych produktów. To dlatego nasza firma opiera produkcję tylko na sprawdzonych materiałach od zaufanych dostawców. Wiedząc jak ważna jest dla Państwa solidność przykładamy się do każdej realizacji, którą nam powierzacie.

W naszej ofercie znajdziecie przeróżne produkty między innymi garaże z blachy ocynkowanej. Są one bardzo popularne i często zamawiane, gdyż posiadają ciekawe właściwości i wiele możliwości ich zastosowania. Większość osób stosuje je jako garaż dla samochodów, ale niektórzy także traktują jako miejsce do magazynowania różnego rodzaju przedmiotów. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż auto jest odpowiednio zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych, a cała konstrukcja jest o wiele tańsza niż wybudowanie standardowego budynku murowanego. Dodatkowo warto wiedzieć, że w naszej ofercie regularnie pojawiają się promocje i wyprzedaże dzięki czemu mogą Państwo oszczędzić jeszcze więcej.

Dlaczego warto wybrać nasz ocynkowany garaż?

Zapewniamy, że warto zainwestować w wytwarzane przez nas garaże blaszane. Czym wyróżniają się nasze konstrukcje? Przede wszystkim są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które posłużyć mogą Państwu przez wiele, wiele lat. Dodatkowo nasza ekipa zapewnia montaż każdej konstrukcji w bardzo krótkim czasie dzięki czemu unikacie Państwo uciążliwego oczekiwania na zamówiony towar. Nasza firma zajmuje się produkcją garaży z blachy ocynkowanej od niemal dwudziestu lat, dlatego też posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ważne jest, aby taki obiekt jak garaż wyróżniał się dużą trwałością i wytrzymałością na czynniki atmosferyczne. Z biegiem czasu mógłby on ulegać znacznym zniszczeniom jednak dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wyeliminowaliśmy ten problem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Ponadto na każdym etapie zamówienia począwszy od  wyboru danego rodzaju garażu, a skończywszy na montażu służymy Państwu poradą i pomocą. Chętnie odpowiemy na Wasze wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które Was niepotrzebnie nurtują.

Ceny garaży blaszanych:

https://garaze.org.pl/oferta

Garaże blaszane premium szeroki panel bram
Garaże Blaszane Szeroki Panel
Garaże blaszane premium podwójne dwuspadowe
Garaże blaszane drewnopodobne ORZECH
Duże garaże blaszane premium Orzech 4x6
Garaże blaszane drewnopodobne ORZECH
Eleganckie garaże blaszane z blachy orzech na jedno auto
Garaże blaszane drewnopodobne ORZECH
Garaż drewnopodobny segmentu premium złoty dąb 3x5
Garaże blaszane drewnopodobne ZŁOTY DĄB
Garaż blaszany drewnopodobny premium złoty dąb 4x6
Garaże blaszane drewnopodobne ZŁOTY DĄB
Garaż blaszany premium 6x5 drewnopodobny złoty dąb
Garaże blaszane drewnopodobne ZŁOTY DĄB
Garaże blaszane premium szeroki panel bram Orzech 6x5
Garaże blaszane premium szeroki panel Zloty Dab 6x5

Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej

Proponujemy coś naprawdę wyszukanego — garaże blaszane drewnopodobne, wykonane z blachy imitującej drewno. Każdy z nas chce, aby jego dom, ogród, otoczenie wyglądały ładnie, schludnie i estetycznie. Z tego powodu funkcjonalność, jaką dają nam garaże blaszane, wzbogaciliśmy dodatkowo o ponadprzeciętnie estetyczny wygląd i w ten sposób stworzyliśmy ofertę na nowoczesne garaże blaszane z blach o wzorze drewna. Teraz blaszak nie musi już oznaczać błyszczącego w słońcu metalu rażącego oczy. Przeciwnie — nasi klienci mają możliwość dopasować wygląd garażu blaszanego już nie tylko do koloru elewacji, ale i do stolarki drewnianej lub nawet lesistego otoczenia domu. Bezwzględnie najlepiej prezentującymi się garażami z tej serii będą konstrukcje z dachem dwuspadowym, które zapewniają także pewność, wygodę i bezpieczeństwo — zwłaszcza zimą, kiedy pojawiają się naprawdę obfite opady śniegu. Wiaty z blachy drewnopodobnej cechuje dodatkowo najwyższy stopień odporności na czynniki atmosferyczne, bowiem blacha jest nie tylko ocynkowana ogniowo, ale także dodatkowo powlekana podkładem i warstwą właściwą lakieru ze wzorem. W sprzedaży mamy obecnie garaże z blachy drewnopodobnej w dwóch barwach i wzorach.

Blacha na garaż imitująca drewno:

ORZECH

ZŁOTY DĄB

Orzech jest nieco ciemniejszy od złotego dębu. Garaże blaszane wykonane z obu rodzajów blach — co widać na zdjęciach powyżej — prezentują się naprawdę efektownie. Tak, jak w przypadku blach ocynkowanych i tych w kolorach jednolitych, także wiaty z blachy drewnopodobnej wykonujemy we wszystkich możliwych wymiarach i konfiguracjach. Dostępne są typowe garaże 3 m x 5 m, większe 4 m x 6 m oraz podwójne wiaty garażowe 6 m x 5 m i większe. W tym segmencie nasi klienci najczęściej wybierają bramy uchylne, które obecnie wykonać możemy także z poziomym układem blachy o szerokim panelu, dzięki czemu wiata jest jeszcze bardziej podobna do drewnianej. Dodatkowo w jednej ze ścian lub nawet w samym skrzydle bramy montujemy drzwi wejściowe, aby do maksimum zwiększyć wygodę użytkowania garażu blaszanego. W segmencie Premium konstrukcji garażowych nie ma miejsca na kompromisy, dlatego nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością wykonania. O tym mogą przekonać się wszyscy nasi klienci już po 7 dniach od zamówienia — bo tyle średnio trwa realizacja zlecenia w naszej firmie, nawet w przypadku garaży blaszanych drewnopodobnych.

Ciekawy design

Od lat jednym z najistotniejszych aspektów w architekturze są ciekawy styl oraz nietuzinkowe wykończenia. Zarówno wnętrza, jak i zewnętrzny wygląd budynków są tak samo istotne i mają wpływ na postrzeganie obiektu architektonicznego przez ludzi. Każdemu właścicielowi nieruchomości zależy, aby całość sprawiała jak najlepsze wrażenie. To dlatego w naszej ofercie nasi klienci znajdują ciekawe rozwiązania i różnorodne warianty garaży, które mogą dopasować do własnych potrzeb.

W naszej firmie zatrudnienie znajdują wyłącznie profesjonaliści, dlatego też wytwarzane przez nas produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością. Dodatkowo możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem, które pozwala tworzyć nam jak najlepsze produkty o bardzo ciekawych właściwościach. Wiemy także, że dla wielu klientów bardzo istotna jest stylistyka oraz urozmaicenia, dlatego też postanowiliśmy pójść o krok dalej. Dzięki wytężonej pracy i zastosowaniu nowoczesnej technologii udało nam się stworzyć ciekawe rozwiązanie — od niedawna w naszej ofercie znajdują się także blaszaki drewnopodobne. Jest to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na dopasowanie zwyczajnego blaszanego garażu do całego otoczenia czy budynku. Dzięki temu nasi klienci zyskują wysokiej jakości produkt wyróżniający się atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem.

Niebanalna oferta garaży

Drewniane garaże mają to do siebie, że ich żywotność użytkowa jest krótka. Niestety materiał, jakim jest drewno, z czasem niszczeje i nie pozostaje nic innego, jak wymienić go na nowy. To dlatego nasze garaże cieszą się o wiele większą popularnością. Jak wiadomo, blacha wytrwa o wiele dłużej, a do tego jest wytrzymała na różnorodne czynniki zewnętrzne, które na drewno mają zgubny wpływ. Szerokie spektrum właśnie takich garaży przez nas oferowanych, które — choć metalowe — wyglądem przypominają obiekty drewniane, pozwala naszym klientom dostosować je do własnych potrzeb. W naszej ofercie dostępne są obiekty jedno- lub dwuspadowe, a także garaże wyposażone w bramy wjazdowe lub drzwi. To od klienta zależy, jaki będzie ostateczny wygląd takiej konstrukcji. Zamawiając taki produkt w naszej firmie, każdy z naszych klientów zyskuje pewność, że będzie on służył przez bardzo długi czas. Dzięki inwestycji niewielkiej kwoty pieniędzy nasi klienci na wiele lat zyskują wygodę parkowania w estetycznym obiekcie. Atrakcyjne ceny i doskonała wytrzymałość to nie jedyne korzyści, jakie niesie ze sobą zakupienie garażu blaszanego drewnopodobnego. Oprócz tego są one niezwykle stylowe i umożliwiają dopasowanie do reszty budynków znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu w ogrodzie, na działce czy w innym dowolnym otoczeniu panuje harmonia i ład.

Dlaczego nasze garaże drewnopodobne?

Oferując naszym klientom różnorodne warianty i modele garaży blaszanych, chcemy, aby mogli oni użytkować je w sposób jak najlepiej dopasowanych do własnych potrzeb. To dlatego do konstruowania garaży wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały. Dzięki temu jesteśmy pewni, że śnieg, deszcz czy rozmaite inne czynniki zewnętrzne im nie zaszkodzą. Najważniejszym z naszych priorytetów jest zadowolenie naszych klientów z dokonanych zakupów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić ich potrzeby i oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje:

 • garaże jednostanowiskowe
 • garaże wielostanowiskowe
 • garaże jednospadowe
 • garaże dwuspadowe
 • garaże z bramą uchylną
 • garaże z drzwiami
 • garaże z otworem okiennym

Co ważne, garaże blaszane drewnopodobne możemy wyposażyć w takie dodatkowe elementy jak: okno, drzwi czy bramę uchylną. Nasi klienci mają możliwość dowolnej konfiguracji garażu. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb parkingowych naszych klientów, dlatego też realizujemy wszystkie zamówienia i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Zarówno gotowe i standardowe garaże, jak i nietypowe projekty nie stanowią dla nas żadnego problemu. Potrzebujemy jedynie danych o wymiarach i informacji o preferencjach odnośnie do samego garażu oraz elementów dodatkowych. Gwarantujemy także krótki czas realizacji takiego zamówienia. Dysponujemy rozwiniętym zapleczem technologiczno-logistycznym, dlatego czas oczekiwania na realizację zamówień tylko w niewielkim stopniu jest uzależniony od ilości sztuk na stanie magazynowym oraz stopnia złożoności projektu.

Garaż blaszany to znaczne udogodnienie. Może służyć jako magazyn do przechowywania narzędzi, maszyn ogrodniczych lub rolniczych, a także innego typu przedmiotów. Najczęściej oczywiście garażuje się w nim pojazdy — nie tylko auta, ale też motocykle, łódki, quady, rowery itp. Takie rozwiązanie jest nie tylko tanie, ale także bezpieczne. A w przypadku produktów naszej firmy — niezaprzeczalnie eleganckie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Oferta drewnopodobnych garaży blaszanych

https://garaze.org.pl/oferta

Garaże blaszane 3x5 RAL dwuspadowe brama na boki
Garaże blaszane kolorowe dwuspadowe pojedyncze
Garaże blaszane 4x6 RAL dwuspadowe brama uchylna
Garaże blaszane kolorowe dwuspadowe pojedyncze
Garaże blaszane kolorowe jednospady brama uchylna
Garaże blaszane kolorowe jednospadowe pojedyncze
Garaże blaszaki typowe pojedyncze kolorowe
Garaże blaszane kolorowe jednospadowe pojedyncze
Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy dwuskrzydłowe
Garaże blaszane kolorowe jednospadowe podwójne
Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy uchylne
Garaże blaszane kolorowe dwuspadowe podwójne
Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy dwuskrzydłowe
Garaże blaszane kolorowe dwuspadowe podwójne
Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy podnoszone
Garaże blaszane kolorowe jednospadowe podwójne

Miejsce o wielu właściwościach

Każdy, kto potrzebuje więcej miejsca na magazynowanie i składowanie rożnego rodzaju przedmiotów powinien przed wszystkim pomyśleć o rozwiązaniu, jakim są garaże blaszaki. Jako producenci tego typu obiektów możemy  zapewnić naszych klientów, że takie garaże wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na wiele czynników, a do tego można kupić je u nas naprawdę tanio - tylko o naszych garażach można powiedzieć, że to połączenie najwyższej jakości i najniższych cen.

Oferta garaży blaszanych

W naszej stałej ofercie posiadamy bardzo wiele różnych rodzajów garaży — choćby garaże blaszane 6x6. Ich szerokie zastosowanie na rynku skłoniło nas do poszerzenia asortymentu, który aktualnie jest bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej. To dlatego jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie u nas to, czego szuka. Ciekawym rozwiązaniem, w którym jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku, są garaże z blachy ocynkowanej powlekanej. Na co można liczyć wybierając właśnie ten produkt? Przede wszystkim, takie blaszane garaże to inwestycja na długie lata. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków uzyskano materiał o doskonałych właściwościach. Zapewnienie ochrony przed wpływem warunków atmosferycznych i innych czynników pozwala użytkować tego typu garaże przez długi czas bez obaw, że ulegną one zniszczeniu. Taka żywotność obiektu uzyskiwana jest przede wszystkim poprzez zastosowanie ogniowo nałożonej powłoki cynkowej na powierzchni blachy, która charakteryzuje się wybitnymi właściwościami antykorozyjnymi. Na tą warstwę ocynku następnie nanoszona jest powłoka lakiernicza, co — obok walorów estetycznych — zapewnia długoletnią ochronę całej blachy, z której zbudowany jest garaż. Ponadto warto wspomnieć, że dzięki temu nie jest konieczna konserwacja poszycia. Nasza firma korzysta jedynie z wysokiej jakości materiałów, które dają pewność, że cała konstrukcja wytrzyma długie lata. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego nasze produkty charakteryzuje dbałość o każdy szczegół i precyzja wykonania.

Dlaczego warto wybrać nasze blaszaki?

Jako doświadczony zespół specjalistów, dla których tematyka garaży blaszanych nie ma tajemnic, staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dlatego produkujemy zróżnicowane modele i warianty garaży tak, aby każdy mógł wybrać produkt odpowiadający jego potrzebom. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się garaże z blachy ocynkowanej powlekanej w rozmaitych kolorach, wyposażone w bramę uchylną, otwieraną na boki lub dodatkowe drzwi. W zależności od przeznaczenia takiego obiektu klienci mogą wybrać odpowiedni wariant. Nierzadko garaże służą do składowania różnego rodzaju materiałów. Ich typ i wielkość, a także konieczność przemieszczania materiałów np. za pomocą wózka widłowego, wpływają na wymiary obiektu.

Chcąc zapewnić naszym klientom pełen komfort, jesteśmy w stanie stworzyć garaż blaszany o idealnych wymiarach, czyli takich, które będą bezwzględnie spełniały wymagania klienta. Podczas składania zamówienia klient może określić swoje oczekiwania co do wymiarów, kształtu i ogólnego wyglądu garażu. Częścią naszej oferty są profesjonalne doradztwo i wsparcie oraz — ponad wszystko — uczciwość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy projekt jest inny. Oferujemy także garaże ocynkowane RAL o standardowych wymiarach. Taki zestandaryzowany produkt jest bardzo szybko gotowy do odbioru. W przypadku zamówienia spersonalizowanych i nietypowych wymiarów czas oczekiwania także nie jest zbyt długi.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza firma dostarcza garaże blaszane, których wyróżnikiem są między innymi niewygórowane ceny. Siedzibą naszej firmy jest Kraków, stolicy małopolski i stąd pochodzi większość naszych pierwszych klientów. Niemniej jednak w ciągu ostatniej dekady garaże blaszane zyskały na popularności i w innych rejonach Polski. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą ofertą i zapotrzebowanie na nasze produkty mamy także przedstawicieli naszej firmy w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Rzeszowie, Lublinie, Opolu, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu i Toruniu.

Na co mogą liczyć klienci korzystając z naszych usług?

 • uczciwość
 • stosowanie wysokiej jakości materiałów
 • gwarancję
 • indywidualne podejście do każdego projektu
 • atrakcyjne ceny

Pragnąc spełnić wszystkie życzenia naszych klientów oferujemy tak różnorodne opcje, że każdy klient będzie usatysfakcjonowany. Możemy dopasować kolor ścian czy dachu do innych zabudowań znajdujących się w pobliżu garażu blaszanego, a także dostosować inne parametry, aby całość ze sobą współgrała. Co więcej, możemy zastosować nity dopasowane do wybranych blach kolorystycznie, dzięki czemu typowe dla takich konstrukcji srebrzyste punkty na blasze poszycia nie są widoczne.

Oprócz tego realizujemy także usługę dostarczania garaży pod wskazany adres, gdyż jak pokazuje nasze doświadczenie, przewóz takiego gabarytu może stanowić dla naszych klientów problem. A dla nas to właśnie komfort i zadowolenie naszych klientów są priorytetem. Dzięki temu, że nasza firma współpracuje wyłącznie ze specjalistami oraz profesjonalistami z różnych branż. , nasi Nasi klienci mogą być pewni tego, że wykonujemy swoją pracę z należytą starannością. W rezultacie klienci zyskują produkty wysokiej jakości, które służą przez długie lata. Garaże blaszane z blachy ocynkowanej powlekanej kolorem RAL to przede wszystkim garaże, które cieszą się bardzo dużą i niesłabnącą popularnością.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Nasi konsultanci udzielą wszystkich informacji i przedstawią szczegółowy cennik. Gwarantujemy, że każdy klient znajdzie produkty odpowiadające jego oczekiwaniom i potrzebom.

Blaszak z drewnopodobnej brachy w brązowym kolorze z dwuspadowym dachem i uchylną bramą otwartą do połowy.

Garaże blaszane kolorowe dwuspadowe pojedyncze

Dodatkowa ochrona samochodu przed włamywaczami oraz niesprzyjającymi warunkami pogodowymi jest bardzo ważna i najlepszym rozwiązaniem będzie garaż blaszany, przeznaczony na jeden pojazd. Konstrukcje stalowe, do których produkcji wykorzystywana jest blacha trapezowa, wyróżniają się prostotą montażu, a do tego są solidne i zarazem atrakcyjne cenowo. Dwuspadowy dach ułatwia usuwanie z niego m.in. zalegającego śniegu czy liści. Garaż blaszany, np. w kolorze antracyt jest jednym z popularniejszych wyborów ze względu na nowoczesną, minimalistyczną estetykę. Dostępne kolory z palety RAL ułatwiają spersonalizowanie projektu pod kątem indywidualnych preferencji.

Garaż blaszany - antracyt

Przydomowy ogród, teren firmowy, działka – to wybrane miejsca, w których sprawdza się podwójny garaż blaszany z dachem jednospadowym. Można w nim parkować np. auto służbowe i prywatny samochód, a do tego mieć jeszcze miejsce na narzędzia i akcesoria. Na życzenie brama garażowa może być dwuskrzydłowa lub podnoszona. Najpopularniejsze wymiary, które może mieć podwójny blaszak, to 6 x 6 lub 6 x 5 m. Jako producent garaży jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, także pod względem kolorystycznym (paleta RAL, w tym piękny antracyt). Auta zyskują dodatkową ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz przed potencjalnymi złodziejami czy wandalami.

Garaże blaszane akrylowe jednospadowe 3x6
Blaszak z drewnopodobnej blachy w brązowym kolorze z dwuspadowym dachem i uchylną bramą otwartą do połowy.

Garaże blaszane kolorowe jednospadowe pojedyncze

Jednospadowy, pojedynczy garaż blaszany to jedna z najbardziej praktycznych konstrukcji chroniąca pojazdy i zapewniająca miejsce do ich parkowania. Na powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych stawiany jest gotowy obiekt, który nie wymaga zezwoleń na budowę ani specjalistycznych prac. W zależności od potrzeb i preferencji brama jest uchylna lub dwuskrzydłowa. Nasza firma to doświadczony producent blaszaków, dlatego stosujemy wyłącznie trwałe materiały, które sprawdzają się na przestrzeni wielu lat użytkowania. Ponieważ blacha ma ocynk, cechuje się, odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Podczas składania zamówienia można wybrać m.in. kolor pokrycia i dopasować go np. do elewacji domu czy budynku firmy.

Garaże blaszane kolorowe dwuspadowe podwójne

>Najważniejsze atuty, które czynią garaż blaszany popularnym, to lekkość konstrukcji, prostota i szybkość montażu oraz atrakcyjna cena. Wszystkie te walory mają również, dostępne w naszej ofercie modele z dachem dwuspadowym i powierzchnią na dwa pojazdy. Wjazd do środka przez bramy dwuskrzydłowe lub uchylne jest bardzo łatwy, a pojazd zyskuje dodatkową ochronę przed trudnymi warunkami pogodowymi i złodziejami. Szerokie możliwości personalizacji sprawiają, że z nasze garaże blaszane są wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Garaże blaszane akrylowe jednospadowe 3x6

Nasza oferta cenowa garaży blaszanych dostępna tutaj: https://garaze.org.pl/garaze-blaszane

Garaż blaszany PREMIUM ORZECH 3x5

Drewnopodobny garaż z bramą uchylną

Informacje ogólne
Wymiary [szerokość x długość] 3m x 5m
Dach Jednospadowy
Brama Uchylna do góry szeroki panel
Poszycie Blacha drewnopodobna ORZECH ocynkowana powlekana
Poszycie dachu Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT
Konstrukcja Malowana lakierem podkładowym
Cena od 4250 PLN

Szczegółowe wymiary blaszaka:
Wysokość z przodu 2,14m
Wysokość z tyłu 1,90 m
Światło wjazdu [szerokość x długość] 2,75m x 1,9m
GARAŻ BLASZANY PREMIUM DREWNOPODOBNY ORZECH
Dwuspadowy garaż blaszany

Nowoczesne garaże drewnopodobne jednostanowiskowe ORZECH

Prezentujemy wersję premium garażu blaszanego jednostanowiskowego, który swoim wyglądem imituje drewno, wpasowując się idealnie do każdego terenu – również przydomowej posesji. Jest to rozwiązanie wyróżniające się ponadprzeciętną estetyką, które stanowić będzie nie tylko bezpieczne miejsce do parkowania samochodu czy przechowywania cennego mienia, ale również stanie się wizytówką każdej posesji. To najlepsza opcja dla tych osób, które chcą postawić na piękno, bezpieczeństwo i atrakcyjną cenę!

ORZECH w wersji premium to nie tylko elegancja, ale również funkcjonalność. Blaszak jest jednostanowiskowy, w związku z czym zajmuje bardzo niewielką powierzchnię i w ten sposób można postawić go nawet tam, gdzie ograniczona jest ilość dostępnego miejsca. Mimo niewielkich gabarytów pomieści duży samochód, a także inne pojazdy (motocykle, rowery czy kosiarki) albo będzie pełnił rolę pomieszczenia gospodarczego – sposób jego wykorzystania zależy tylko od Ciebie.

Warto zwrócić uwagę na jakość jego wykonania – garaż blaszany posiada niezwykle wytrzymałe, ocynkowane poszycie, które przez wiele lat zachowa swój piękny wygląd i skutecznie zabezpieczy Twoje mienie. Jego konstrukcja wzmocniona została profilami zamkniętymi, dzięki czemu jest bardzo stabilna, a solidny jednospadowy dach oparty na profilach zamkniętych powoduje, że nie będą gromadzić się na nim śnieg czy deszcz. Dzięki temu służyć Ci będzie przez bardzo długi czas.

Dlaczego garaż drewnopodobny jednostanowiskowy ORZECH?

W produkcji garaży blaszanych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, stosujemy specjalne wzmocnienia i dbamy o design, dlatego też spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Inwestując w blaszak jednostanowiskowy ORZECH, stawiasz na:
• najwyższą elegancją wśród garaży blaszanych i piękny wygląd na przestrzeni wielu lat,
• odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak grad i działanie innych czynników atmosferycznych,
• bezpieczeństwo korzystania z garażu (dzięki wzmocnieniom konstrukcyjnym i jednospadowemu dachowi),
• skuteczną ochronę samochodu i pozostawionego w środku mienia,
• bezawaryjność i prostotę obsługi – dzięki zastosowaniu bramy uchylnej, którą łatwo otwierać i zamykać,
• uniwersalność zastosowania oraz funkcjonalność – prezentowany garaż sprawdzi się nawet tam gdzie miejsca stacza właściwie tylko na zaparkowanie małego auta,
• natychmiastową realizację – brak wymogów i procedur adminitracyjnych
• błyskawiczny montaż w każdym miejscu oraz atrakcyjną cenę.

>garaż BLASZANY 3x5 JEDNOSPADOWY

Garaż blaszany który elegancko się prezentuje

Oczywiście prezentowany garaż blaszany jednostanowiskowy w stylu ORZECH może zostać wyposażony w dopasowaną do Twoich potrzeb bramę dwuskrzydłową, jak również drzwi i otwory okienne. Dostępne są też inne warianty garażu – np. z blachy drewnopodobnej ZŁOTY DĄB czy w innych wymiarach. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my stworzymy garaż, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania!

Zapewniamy również transport garażu i jego montaż w miejscu wskazanym przez klienta. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie – zapraszamy więc do kontaktu i zamawiania najlepszych rozwiązań, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Stworzymy garaż, dopasowany do Twoich potrzeb!

Prezentowany garaż może być dowolnie konfigurowany przy składaniu zamówienia!

Różni klienci, różne potrzeby! Jesteśmy przekonani że nasza oferta na dodatki do garażu oraz możliwość poszerzenia garażu lub wydłużenia garażu spełni Państwa oczekiwania.

Nasze zalety

Możliwość presonalizacji garażu!

Szybki czas realizacji!

Dostawa w całej Polsce!

Wysoka jakość materiałów!

Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień

Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże drewnopodobne PREMIUM

Garaże blaszane premium szeroki panel Zloty Dab 6x5

Garaże blaszane premium 6x5 imitacja drewna Złoty Dąb Blacha z efektem...

Garaże blaszane premium podwójne dwuspadowe

Garaż 6x5 dwuspadowy z bramami uchylnymi Wykonany z blachy drewnopodobnej premium...

42. Garaże blaszane drewnopodobne z wiatą ZŁOTY DĄB

Garaże blaszane drewnopodobne z wiatą ZŁOTY DĄB garaż z blachy drewnopodobnej...

34. Garaż blaszany 6x5 PREMIUM PLUS ZŁOTY DĄB

Garaż 6x5 - dwuspadowy z bramami uchylnymi z szerokim poziomym...

Garaż blaszany 6x5 PREMIUM ORZECH / ZŁOTY DĄB

Garaż 6x5 - dwuspadowy z bramami uchylnymi w kolorze drewnopodobnym...

Garaże blaszane 4x5 ZŁOTY DĄB Premium

Garaż 4x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany w całości z...

Garaże blaszane PREMIUM drewnopodobne Złoty Dąb 4x5

Garaże blaszane drewnopodobne 4x5 z dodatkowymi drzwiami wejściowymi Wyjątkowo estetyczny, wygodny...

Garaże blaszane drewnopodobne 3x5 PREMIUM Złoty Dąb

Garaże blaszane PREMIUM ZŁOTY DĄB 3x5 DREWNOPODOBNY Z ELEGANCKĄ BRAMĄ PODNOSZONĄ...

Garaż blaszak 3x5 drewnopodobny imitujące drewno orzech z bramą otwieraną na boki

Garaże blaszane 3x5 imitacja drewna z bramą otwieraną na boki Wykonany...

Garaż blaszany 3mx5m ZŁOTY DĄB PREMIUM

Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany z blachy drewnopodobnej...

Garaże blaszane szeregowe

Blaszaki szeregowe z bramami podnoszonymi Wykonany w całości z blachy akrylwej...

Blaszak drewnopodobny ORZECH 6x5

Blaszaki drewnopodobne PREMIUM ORZECH 6x5 z dwoma bramami uchylnymi w...