Nowoczesne garaże blaszane drewnopodobne

Garaże blaszane premium szeroki panel bram
Garaże Blaszane Szeroki Panel
Garaże blaszane premium podwójne dwuspadowe
Garaże blaszane drewnopodobne ORZECH
Duże garaże blaszane premium Orzech 4x6
Garaże blaszane drewnopodobne ORZECH
Eleganckie garaże blaszane z blachy orzech na jedno auto
Garaże blaszane drewnopodobne ORZECH
Garaż drewnopodobny segmentu premium złoty dąb 3x5
Garaże blaszane drewnopodobne ZŁOTY DĄB
Garaż blaszany drewnopodobny premium złoty dąb 4x6
Garaże blaszane drewnopodobne ZŁOTY DĄB
Garaż blaszany premium 6x5 drewnopodobny złoty dąb
Garaże blaszane drewnopodobne ZŁOTY DĄB
Garaże blaszane premium szeroki panel bram Orzech 6x5
Garaże blaszane premium szeroki panel Zloty Dab 6x5

Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej

Proponujemy coś naprawdę wyszukanego — garaże blaszane drewnopodobne, wykonane z blachy imitującej drewno. Każdy z nas chce, aby jego dom, ogród, otoczenie wyglądały ładnie, schludnie i estetycznie. Z tego powodu funkcjonalność, jaką dają nam garaże blaszane, wzbogaciliśmy dodatkowo o ponadprzeciętnie estetyczny wygląd i w ten sposób stworzyliśmy ofertę na nowoczesne garaże blaszane z blach o wzorze drewna. Teraz blaszak nie musi już oznaczać błyszczącego w słońcu metalu rażącego oczy. Przeciwnie — nasi klienci mają możliwość dopasować wygląd garażu blaszanego już nie tylko do koloru elewacji, ale i do stolarki drewnianej lub nawet lesistego otoczenia domu. Bezwzględnie najlepiej prezentującymi się garażami z tej serii będą konstrukcje z dachem dwuspadowym, które zapewniają także pewność, wygodę i bezpieczeństwo — zwłaszcza zimą, kiedy pojawiają się naprawdę obfite opady śniegu. Wiaty z blachy drewnopodobnej cechuje dodatkowo najwyższy stopień odporności na czynniki atmosferyczne, bowiem blacha jest nie tylko ocynkowana ogniowo, ale także dodatkowo powlekana podkładem i warstwą właściwą lakieru ze wzorem. W sprzedaży mamy obecnie garaże z blachy drewnopodobnej w dwóch barwach i wzorach.

Blacha na garaż imitująca drewno:

ORZECH

ZŁOTY DĄB

Orzech jest nieco ciemniejszy od złotego dębu. Garaże blaszane wykonane z obu rodzajów blach — co widać na zdjęciach powyżej — prezentują się naprawdę efektownie. Tak, jak w przypadku blach ocynkowanych i tych w kolorach jednolitych, także wiaty z blachy drewnopodobnej wykonujemy we wszystkich możliwych wymiarach i konfiguracjach. Dostępne są typowe garaże 3 m x 5 m, większe 4 m x 6 m oraz podwójne wiaty garażowe 6 m x 5 m i większe. W tym segmencie nasi klienci najczęściej wybierają bramy uchylne, które obecnie wykonać możemy także z poziomym układem blachy o szerokim panelu, dzięki czemu wiata jest jeszcze bardziej podobna do drewnianej. Dodatkowo w jednej ze ścian lub nawet w samym skrzydle bramy montujemy drzwi wejściowe, aby do maksimum zwiększyć wygodę użytkowania garażu blaszanego. W segmencie Premium konstrukcji garażowych nie ma miejsca na kompromisy, dlatego nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością wykonania. O tym mogą przekonać się wszyscy nasi klienci już po 7 dniach od zamówienia — bo tyle średnio trwa realizacja zlecenia w naszej firmie, nawet w przypadku garaży blaszanych drewnopodobnych.

Ciekawy design

Od lat jednym z najistotniejszych aspektów w architekturze są ciekawy styl oraz nietuzinkowe wykończenia. Zarówno wnętrza, jak i zewnętrzny wygląd budynków są tak samo istotne i mają wpływ na postrzeganie obiektu architektonicznego przez ludzi. Każdemu właścicielowi nieruchomości zależy, aby całość sprawiała jak najlepsze wrażenie. To dlatego w naszej ofercie nasi klienci znajdują ciekawe rozwiązania i różnorodne warianty garaży, które mogą dopasować do własnych potrzeb.

W naszej firmie zatrudnienie znajdują wyłącznie profesjonaliści, dlatego też wytwarzane przez nas produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością. Dodatkowo możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem, które pozwala tworzyć nam jak najlepsze produkty o bardzo ciekawych właściwościach. Wiemy także, że dla wielu klientów bardzo istotna jest stylistyka oraz urozmaicenia, dlatego też postanowiliśmy pójść o krok dalej. Dzięki wytężonej pracy i zastosowaniu nowoczesnej technologii udało nam się stworzyć ciekawe rozwiązanie — od niedawna w naszej ofercie znajdują się także blaszaki drewnopodobne. Jest to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na dopasowanie zwyczajnego blaszanego garażu do całego otoczenia czy budynku. Dzięki temu nasi klienci zyskują wysokiej jakości produkt wyróżniający się atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem.

Niebanalna oferta garaży

Drewniane garaże mają to do siebie, że ich żywotność użytkowa jest krótka. Niestety materiał, jakim jest drewno, z czasem niszczeje i nie pozostaje nic innego, jak wymienić go na nowy. To dlatego nasze garaże cieszą się o wiele większą popularnością. Jak wiadomo, blacha wytrwa o wiele dłużej, a do tego jest wytrzymała na różnorodne czynniki zewnętrzne, które na drewno mają zgubny wpływ. Szerokie spektrum właśnie takich garaży przez nas oferowanych, które — choć metalowe — wyglądem przypominają obiekty drewniane, pozwala naszym klientom dostosować je do własnych potrzeb. W naszej ofercie dostępne są obiekty jedno- lub dwuspadowe, a także garaże wyposażone w bramy wjazdowe lub drzwi. To od klienta zależy, jaki będzie ostateczny wygląd takiej konstrukcji. Zamawiając taki produkt w naszej firmie, każdy z naszych klientów zyskuje pewność, że będzie on służył przez bardzo długi czas. Dzięki inwestycji niewielkiej kwoty pieniędzy nasi klienci na wiele lat zyskują wygodę parkowania w estetycznym obiekcie. Atrakcyjne ceny i doskonała wytrzymałość to nie jedyne korzyści, jakie niesie ze sobą zakupienie garażu blaszanego drewnopodobnego. Oprócz tego są one niezwykle stylowe i umożliwiają dopasowanie do reszty budynków znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu w ogrodzie, na działce czy w innym dowolnym otoczeniu panuje harmonia i ład.

Dlaczego nasze garaże drewnopodobne?

Oferując naszym klientom różnorodne warianty i modele garaży blaszanych, chcemy, aby mogli oni użytkować je w sposób jak najlepiej dopasowanych do własnych potrzeb. To dlatego do konstruowania garaży wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały. Dzięki temu jesteśmy pewni, że śnieg, deszcz czy rozmaite inne czynniki zewnętrzne im nie zaszkodzą. Najważniejszym z naszych priorytetów jest zadowolenie naszych klientów z dokonanych zakupów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić ich potrzeby i oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje:

  • garaże jednostanowiskowe
  • garaże wielostanowiskowe
  • garaże jednospadowe
  • garaże dwuspadowe
  • garaże z bramą uchylną
  • garaże z drzwiami
  • garaże z otworem okiennym

Co ważne, garaże blaszane drewnopodobne możemy wyposażyć w takie dodatkowe elementy jak: okno, drzwi czy bramę uchylną. Nasi klienci mają możliwość dowolnej konfiguracji garażu. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb parkingowych naszych klientów, dlatego też realizujemy wszystkie zamówienia i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Zarówno gotowe i standardowe garaże, jak i nietypowe projekty nie stanowią dla nas żadnego problemu. Potrzebujemy jedynie danych o wymiarach i informacji o preferencjach odnośnie do samego garażu oraz elementów dodatkowych. Gwarantujemy także krótki czas realizacji takiego zamówienia. Dysponujemy rozwiniętym zapleczem technologiczno-logistycznym, dlatego czas oczekiwania na realizację zamówień tylko w niewielkim stopniu jest uzależniony od ilości sztuk na stanie magazynowym oraz stopnia złożoności projektu.

Garaż blaszany to znaczne udogodnienie. Może służyć jako magazyn do przechowywania narzędzi, maszyn ogrodniczych lub rolniczych, a także innego typu przedmiotów. Najczęściej oczywiście garażuje się w nim pojazdy — nie tylko auta, ale też motocykle, łódki, quady, rowery itp. Takie rozwiązanie jest nie tylko tanie, ale także bezpieczne. A w przypadku produktów naszej firmy — niezaprzeczalnie eleganckie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Oferta drewnopodobnych garaży blaszanych

https://garaze.org.pl/oferta