Garaże Blaszane drewnopodobne 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe

Informacje ogólne
Wymiary [szerokość x długość] 6m x 5m
Dach Jednospadowy na tył
Brama Dwuskrzydłowa otwierana na boki
Poszycie Blacha ocynkowana drewnopodobna Złoty Dąb T7
Poszycie dachu Blacha ocynkowna powlekana w kolorze z RAL lub RAL MAT T14
Konstrukcja malowana lakierem podkładowym

Zamów realizację

6x5 garaże z blachy drewnopodobnej
Szczegółowe dane blaszaka:
Nity w kolorze blachy +100 PLN
Otwór okienny +150 PLN
Filc antykondensacyjny +450 PLN
Kotwiczenie na telefon
Cena od 6700 PLN
Wys. frontu / tyłu: 2,14m / 1,9m
Wysokość ścian bocznych 2,14m - 1,9m
Światło wjazdu [szerokość x wysokość] 2,90m x 2,0m
Wysokość bramy 2,0m
Szerokość bramy 2,9m

Prezentujemy Państwu najtańsze z dwustanowiskowych garaży blaszanych o niebywałej estetyce. Garaże drewnopodobne z blach imitującej złoty dąb to połączenie dużej przestrzeni, wysokiej estetyki i przystępnej ceny. Model ten przeznaczony jest dla wszystkich tych którzy potrzebują zaparkować dwa samochody, cenią sobie bardzo estetykę i nie lubią przepłacać.
Dwustanpowiskowe garaże blaszane z blachy drewnopodobnej Złoty Dąb dają do dyspozycji przestrzeń 30m2, która może być przestrzenią otwartą lub z dwoma wydzielonymi boksami 3x5 zupełnie bez wpływu na cenę. Ten model zapewni wygodne garażowanie dwóch samochodów a i tak znajdzie się miejsce na rower czy skromny regał. Ładna proporcjonalna bryła garażu wraz z imponującym poszyciem do złudzenia przypominającym dfrewno stanowią o efektowności tej konstrukcji. Prezentuje się ona świetnie zarówno przy małych domkach jednorodzinnych jak i w ogrodach, a także przy większych wielomieszkaniowych bydynkach. Połącznie przestreznności i idącej za nią funkcjonalnośi z imponującym wyglądem przesądza o dużej popularności tego modelu.

Jak zwykle na pierwszym miejscu stawiamy niezawodnośc i funkcjonalność dlatego ten garaż również wzmocniony jest kratownicą, która łączy konstrukcje ścian przedniej i tylnej, a dokręcane do niej belki z profili zamkniętych dają w fekcie bardzo wytrzymałą i sztywną więźbę dachową, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania również podczas srogich zim. Bramy dwuskrzydłowe również wzmocnione są profilem zamkniętym, przez co zyskują na sztywności i jeszcze lepiej spełniają swoją funkcję.

garaz blaszany 6x5 złoty dąb imitacja drewna

Estetyka i Trwałość na długie lata

Wyjątkowo atrakcyjny stosunek jakości do ceny to nie tylko niedługi czas realizacji inwestycji ale również długowieczność garaży blaszanych drewnopodobnych. Zastosowana do poszycia garażu blacha jest najpierw ocynkowna ogniowo, następnie pokrywana lakierem podkładowym, a następnie lakierem wierzchnim o wzorach barwach i odcieniach imitujących wiernie strkturę drewna dębowego. Taka blacha gwarantuje wieloletnią odporność na najgorsze warunki atmoferyczne jednoczesnie sprawiając że garaz prezentuje się naprawdę imponująco.  

Garaże blaszane wytwarzamy już ponad 20 lat w trakcie których zebraliśmy nieocenione doświadczenie niezbędne do właściwego doboru elementów konstrukcji dzięki czemu możemy zagwarantować solidność wykonania i niezawodnośc stawianych przez nas blaszaków. Konstrukcja (szkielet garażu) którą malujemy lakierem podkładowym jest w ten sposób wstępnie zabezpieczona, natomiast aby służyła na długie lata należy pomalwać ją lakierem wierzchnim po montażu. O ile wewnątrz garażu można dać sobie na to trochę czasu o tyle elementy szkieletu widoczne na zewnątrz powinny być pomalowane możliwie szybko. Dzięki temu zagwarantujecie sobie Panstwo długotrwałe bezawaryjne użytkowanie garażu.Ponieważ prezentowany tu model ma bybć tani a jednocześnie lokować sie w segmencie premium siłą rzeczy nie posiada wszystkich możliwych do wykonania przez nas udogodnień ktore oczywiście możemy na państwa życzenie zastosować.

garaż blaszany premium 6 x 5
garaże blaszane 6x5 drewnopodobne

Nieskończone możliwości modyfiakacji funkcjonalych i gabarytowych garaży blaszanych

Widoczny na zdjęciach model ma budowę modułową - oznacza to że można łącznyć ze sobą garaże w wikszą całość, tworząc dwu- trzy- cztero- i więcej-stanowiskowe garaże. Możemy dowolnie zmodyfikować je też pod względem funkcjonalnym - dołożyć dach dwuspadowy, bramy uchylne, dodatkowe drzwi, otwory okienne, czy filc antykondensacyjny zapobiegający skraplaniu sie wody pod dachem. NIc nie stoi tez na przeszkodzie aby garaż blaszany był wyższy i mieścił swobodnie duże suvy, busy a nawet ciężarówki. Jesteśmy producentem sprzedawanych konstrukcji dlatego możemy je dowolnie modyfikować na życznie klienta. Z tego powodu nasze rozwiązania cenią sobie zarówno klienci indywidualni jak i wspólnoty mieszkaniowe, firmy, jednostki straży pożarnej i wiele podmiotów pozostających  w gestii samorządów terytorialnych. Jeteśmy w stanie wyprodukować konstrukcje spełniające rozliczne potrzeby naszych klientów i takie właśnie uniwersalne i całościowe podejście do realizacji zamówień na garaże blaszane umożliwiło nam rozwój na terenie całej Polski, a w połączneiu z dużą flotą i sprawną logistką - zapewniamy wyjątkowo krótki okres oczekiwania na zamówione przez Państwa garaże. Jeśli więc potrzebujecie Państwo czegoś więcej niż przedstawione na tej stronie garaże do zakupu to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami, którzy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 i cętnie pomogą dobrać optymalną do Państwa potrzeb wersję produktu lub przyjmą całkowicie zindywidualizowane zamówienie.
Zapraszamy do kontaktu!


Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże blaszane ocynkowane

Garaż blaszany 3x5 na budowę

Garaż blaszany 3x5 na budowę  garaż z blachy drewnopodobnej o szerokim...

Garaż blaszany 3x5 ALUCYNK

Garaż blaszany 3x5 z trwałej blachy alucynk Rewelacyjny stosunek jakości do...

Garaże podwójne dwuspadowe z blachy ocynkowanej

Garaże blaszane podwójne z blachy ocynkowanej z dachem dwuspadowym to dobre...

2. Blaszaki podwójne jednospadowe z bramą uchylną

2. Dwustanowiskowe ocynki 6x5 spad na tył bramy uchylne Blaszaki na...

Blaszaki podwójne jednospadowe z bramą dwuskrzydłową

Dwustanowiskowe ocynki 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

42. Garaże blaszane 6x5 podwójne Złoty Dąb

Garaże Blaszane drewnopodobne 6x5 spad na tył bramy dwuskrzydłowe Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

3. Garaże blaszaki podwójne dwuspady bramy uchylne

Blaszaki dwustanowiskowe dwuspadowe z bramami uchylnymi Garaże ocynkowane 6x5 na 2...

6. Garaże blaszane 6x5 i 6x6 dwuspady bramy dwuskrzydłowe

6. Blaszaki dwustanowiskowe dwuspadowe z bramami dwuskrzydłowymi Obszerne, praktyczne i tanie Informacje...

Garaże 3x5, 4x6 dach dwuspadowy brama uchylna

Typowe garaże blaszane 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z dachem dwuspadowym...

Garaże 3x5, 4x6 dach dwuspadowy brama dwuskrzydłowa

Typowe garaże blaszane 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z dachem dwuspadowym...

7. Garaże 3x5, 4x6 z dachem jednospadowym brama uchylna

Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 3.5x5.5, 4x6 z solidnym...

5. Garaże 3x5 z dachem jednospadowym brama dwuskrzydłowa

5. Typowe blaszaki o wymiarach 3x5, 3.5x5, 4x6 z solidnym...