Garaż 4x5 - jednospadowy z bramą dwuskrzydłową

Wykonany w całości z blachy drewnopodobnej Złoty Dąb, blacha PREMIUM imitująca strukturę drzewa


Informacje ogólne
Wymiary [szerokość x długość] 4m x 5m
Dach Jednospadowy na tył
Brama Dwuskrzydłowa
Poszycie Blacha drewnopodobna ZŁOTY DĄB ocynkowana powlekana T7
Poszycie dachu Blacha ocynkowana powlekana kolor RAL lub RAL MAT T14
Konstrukcja Malowana lakierem podkładowym
Szczegółowe dane blaszaka:
Nity w kolorze blachy opcja +60pln
Otwór okienny opcja +150pln
Filc antykondensacyjny opcja +300pln
Kotwiczenie opcja na telefon
Cena od 3990 PLN
Wysokość z przodu 2,15m
Wysokość z tyłu 1,9m
Światło wjazdu [szerokość x długość] 2,9m x 2,0m
Wysokość bramy 2m
Szerokość bramy 3m
tani garaż drewnopodobny

Garaże blaszane drewnopoobne 4x5 złoty dąb z bramą dwuskrzydłową

Przedstawiamy proste i eleganckie garaże blaszane, nieco szersze od tpowych - o wymiarach 4x5 m. Przedstawiony na zdjęciach model wykonywany jest z blachy imitującej drewno, łączącej 2 itotne cechy - odporność na czynniki zewnętrzne i efektowny wygląd. Dzięki właśnie swoim walorom estetycznym te garaże cieszą się rosnącym zainteresowaniem naszych klientów. Widoczne na blasze sęki słoje i barwy do złudzenia przypominające drewno sprawiają, że garaż idealinie zlewa się z otoczeniem w ogrodach domków jednorodzinnych a przy budynkach wielomieszkalnych wyróżnia sie spośród najczęciej szarej architektury. Dzięki swoim większym od typowych gabarytom, ten garaż blaszany nadaje się na parkowanie sporego auta a i tak zostaje jeszcze miejsce na regał czy stół narzędziowy, a więc nada się dla wszystkich posiadaczy aut, którzy lubią i umieją majsterkować i zrobić coś samemu.

Garaż, obok niezaprzeczalnej praktyczności, zwiększonej estetyki i trwałości gwarantuje również bezpieczeństwo użytkowaniapoza, a to za sprawą mocnej konstrukcji dachowej - dach jednospadowy na tył oparty jest w 5 punktach, w tym na trzech solidnych belkach dachowych ze sztywnych profili zamknietych o wymiarach 70x30. Taka wzmocniona konstrukcja jest o wiele wytrzymalsza niż typowe rozwiązania oparte na ceownikach. Brama dwuskrzydłowa sprawia, że garaż jest zawsze łatwy w dostępie, wyposażona jest w zamek typu tytan na duży klucz oraz zwiększające bezpieczeństwo pozostawionych w garażu rzeczy ucha na kłódki na dole i na gorze bramy. Dodatkowo wewnętrzne skrzydło ryglowane jest góra / dół skoblami na sprężynach, a skrzydła wzmocnione są w pionie i w poziomie profilami zamkniętymi.

Ponieważ jesteśmy producentem, dajemy naszym klientom możliwość zamówienia przedstawionego modelu garażu jak również dowolnej jego modyfikacji, dopasowanej wizualnie i funkcjonalnie do indywidualych potrzeb każdego z klientów. Możemy zastosować bramę uchylną, dach dwuspadowy, inne wymiary czy dodatkowe drzwi albo otwory okienne.

Szczegółowy opis blaszaka

Garaż blaszany drewnopodobny poszyty jest blachą, która pod namalowanym wzorem imitującym drewno, posiada jeszcze warstwę podkładu, a pod nią warstwę ocynku. Sprawia to, że jest w najwyższym stopniu zabezpieczona przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i przesądza o jej długowiecznośći. Poszycie konstrukcj garażu wykonane z tej blachy będzie cieszyć oko właściciela przez długie lata, kolory nie wyblakną, a ocynkowanie ogniowe skutecznie zapobiega korozji. Dach jedonspadowy jest najtańszym rozwiązaniem, ale jednocześnie niezwykle skutecznym. Oparty o belki z profili zamkniętych i pokryty blachą o profilu T14 zapewnia wytrzymałość, która ogranicza konieczność częstego zrzucania śniegu zimą.

Podsumowując, jeśli wybiorą państwo ten garaż blaszany, zyskujecie gwarancję: • ponadprzeciętnej trwałości, • wygody w codziennym użytkowaniu, • wysokiej estetyki zgodnej z najnowszymi trandami, • bezpiecznego użytkowania przez długie lata, • niewygórowanej ceny.

garaż blaszany widok z boku

Garaże blaszane z nowczesnym designem.

garaz z uchylona brama

Cechą wyróżniającą nasze garaże jest ich wytrzymałość ale i estetyka oraz design. Nietuzinkowy wygląd blachy imitujacej drewno nadaje blaszanej konstrukcji eleganckiego sznytu i umożliwia harmonijne wkomponowanie w każde otoczenie. Wizualnie garaże drewnopodobne nie mają nic wspólnego z typowymi ocynkowymi blaszakami, które w niektórych sytuacjach po prostu za bardzo odstająod otoczenia. Modele drewnopodobne swym wyglądem zwiększają walory wizualne przestrzeni, w której zostają umieszczone i cieszą oko. Garaże drewnopodobne wybierane są przez właścicieli domków jednorodzinnych ale też przez firmy, które chcą wprowadzić odrobinę drewnianych akcentów w betonową architekturę otaczającą biura.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta na garaż blaszany 4x5, zachęcamy gorąco do wykonania telefonu i złożenia zamówienia!

Jeśli szukasz wysokiej jakości, ponadprzeciętnej estetyki, solidnego wykonania i stabilnej mocnej konstrukcji, to zapraszamy do bespośredniego kontaktu z naszymi konsultantami , którzy są do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziału do piątku w godzinach od 07:00 do 19:00 oraz w sobotę od 8:00 do 14:00 i chętnie doradzą, pomogą dopasować odpowiednią konstrukcję do Państwa potrzeb. Telefonicznie możemy ustalić dowolny wygląd, wymiar i wariant funkcjonalny garażu dla Państwa, od ręki wycenić go, i przyjąć zamówienie. 
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!!!

Nasze zalety

Możliwość presonalizacji garażu!

Szybki czas realizacji!

Dostawa w całej Polsce!

Wysoka jakość materiałów!

Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień

Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże drewnopodobne PREMIUM

Garaże blaszane premium podwójne dwuspadowe

Garaż 6x5 dwuspadowy z bramami uchylnymi Wykonany z blachy drewnopodobnej premium...

Duże garaże blaszane premium Orzech 4x6

Garaże blaszane imitujące drewno 4x6 blacha orzech Flagowy model w naszej...

Eleganckie garaże blaszane z blachy orzech na jedno auto

Garaże blaszane drewnopodobne orzech 3x5 Wykonany z blachy drewnopodobnej premium ORZECH Zamów...

Garaż drewnopodobny segmentu premium złoty dąb 3x5

Garaż 3x5 z blachy imitującej drewno złoty dąb dwuspadowy dach Wykonany...

Garaż blaszany drewnopodobny premium złoty dąb 4x6

Garaż 4x6 z blachy drewnopodobnej premium złoty dąb dwuspad z...

Garaż blaszany premium 6x5 drewnopodobny złoty dąb

Garaż podwójny 6x5 z blachy imitacja drewna złoty dąb dwuspad bramy...

Garaże blaszane premium szeroki panel bram Orzech 6x5

Garaże blaszane premium 6x5 imitacja drewna Złoty Dąb Blacha z efektem...

Garaże blaszane premium szeroki panel Zloty Dab 6x5

Garaże blaszane premium 6x5 imitacja drewna Złoty Dąb Blacha z efektem...

Garaże blaszane PREMIUM potrójne szeroki panel Orzech 9x5

Garaże blaszane premium 9x5 imitacja drewna orzech o bramach z...

Blaszak drewnopodobny ORZECH 6x5

Blaszaki drewnopodobne PREMIUM ORZECH 6x5 z dwoma bramami uchylnymi w...

Garaże blaszane szeregowe

Blaszaki szeregowe z bramami podnoszonymi Wykonany w całości z blachy akrylwej...

Garaż blaszany 3mx5m ZŁOTY DĄB PREMIUM

Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany z blachy drewnopodobnej...