Estetyczny i elegancki blaszak dwustanowiskowy
| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | Dwuspadowy |
| Bramy | Uchylne do góry szeroki panel |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna ORZECH ocynkowana powlekana |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |

| Nity w kolorze blachy | +100 PLN |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +450 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 7199 PLN |
| Wysokość szczyt | 2,65m |
| Wysokość boków | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2m |
| Szerokość bramy | 2,8m |

Oferujemy eleganckie, nowoczesne garaże blaszane drewnopodobne 6x5 w wersji PREMIUM. Ze względu na ponadprzeciętną estetykę i najwyższą jakość zastosowanych materiałów, jest to rozwiązanie cieszące się dużym zainteresowaniem i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Garaże wykonane zostały z blachy doskonale imitującej drewno (typ ORZECH), przez co wyróżniają się na tle innych konstrukcji tego typu.
Jak przystało na garaże PREMIUM, zastosowano w nich najlepsze rozwiązania – dwuspadowy dach, zabezpieczający konstrukcję przed zaleganiem śniegu, podnoszone do góry bramy z szerokim poziomym panelem, dające komfort korzystania z garażu oraz dużą powierzchnię, pozwalająca na parkowanie dwóch samochodów albo zaaranżowanie części garażu na pomieszczenie gospodarcze. Przy wszystkich tych zaletach, garaż 6x5 w wersji PREMIUM dostępny jest w bardzo konkurencyjnej cenie. Istnieje możliwość zamówienia dokładnie takiego garażu jak na zdjęciach, lub zmodyfikowanego – zgodnie z potrzebami Klienta.
Garaż 6x5 typu ORZEH wykonany został z blachy ocynkowanej drewnopodobnej, która – poza niewątpliwymi walorami estetycznymi – wyróżnia się również ponadprzeciętną wytrzymałością. Niegroźne jej najtrudniejsze warunki atmosferyczne i działanie korozji, dzięki czemu produkt zachowuje swój piękny wygląd i pełną funkcjonalność na przestrzeni wielu lat. Dodatkowo – w celach zwiększenia wytrzymałości i stabilności garażu, zastosowano kratownicę. Wszystko to sprawia, że garaże tego typu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
Inwestując w garaż 6x5 m PREMIUM typu ORZECH:
• zyskujesz piękny garaż, wyróżniający się estetyką na tle innych, • korzystasz z wygodnego i funkcjonalnego rozwiązania przez wiele lat, • doskonale zabezpieczasz swój samochód i inne przedmioty, składowane wewnątrz, • stawiasz na najnowocześniejsze rozwiązania, • wybierasz konkurencyjną cenę.

O ile garaż PREMIUM to ponadprzeciętna wytrzymałość i funkcjonalność, o tyle jego najważniejszą cechą jest wygląd – blacha imitująca drewno 3D, z widocznymi sękami i słojami, prezentuje się lepiej niż większość standardowych „blaszaków”. Co więcej – bramy garaży posiadają szerokie przetłoczenia, które znakomicie komponują się z pozostałym elementami produktu. Konstrukcja idealnie dopasuje się do różnych elewacji budynków czy okolicznych terenów (np. leśnych).
Oferujemy garaże takie jak na zdjęciach, jednak wykonujemy również inne konfiguracje – w zależności od potrzeb naszych Klientów. Proponujemy między innymi otwory okienne i drzwi wejściowe, które mogą znacząco zwiększyć funkcjonalność produktu. UWAGA! Podana cena dotyczy garażu bez ścian działowych, widocznego na zdjęciach – są one opcją dodatkowo płatną! Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu.
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie