| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | dwuspadowy |
| Brama | podnoszona do góry szeroki panel |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna PREMIUM PLUS ZŁOTY DĄB ocynkowana powlekana T7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT T14 |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |
| Nity w kolorze blachy | +100 PLN |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +450 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 7199 PLN |
| Wysokość w szczycie | 2,70m |
| Wysokość boków | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,80m |
Prezentujemy eleganckie garaże blaszane 6x5 m typu ZŁOTY DĄB (wersja PREMIUM), które ze względu na swoją ponadprzeciętną estetykę oraz funkcjonalność, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów – zarówno prywatnych, jak i firmowych. Zadbaliśmy o to, aby garaż – ze względu na swoje walory użytkowe – spełniał oczekiwania najbardziej wymagających osób. Jest więc z jednej strony bardzo nowoczesny i estetycny, na co wpływ ma zastosowanie blachy drewnopodobnej, a z drugiej wygodny w użytkowaniu (łatwo otwierane bramy uchylne do góry) oraz w pełni bezpieczny (dwuspadowy dach).
Garaż jest konstrukcją podwójną, więc znakomicie sprawdzi się zarówno wśród osób, parkujących dwa samochody, jak również potrzebujących garażu dla jednego auta i pomieszczenia gospodarczego. Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości blachy oraz ocynkowane poszycie garażu, jest on bardzo wytrzymały, znakomicie zabezpiecza wnętrze i niestraszne mu najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Co więcej, jesteśmy w stanie wyposażyć garaż w otwory okienne i drzwi wejściowe – oczywiście na indywidualne zamówienie Klienta.
Garaż 6x5 PREMIUM wykonano z blachy imitującej drewno, dlatego zwraca on uwagę swoją wyjątkową estetyką i oryginalnością. Jednak to nie tylko design sprawia, że cieszy się tak dużą popularnością - zwraca przy tym uwagę swoją niską ceną, a także pieczołowitością wykonania. Składają się na nią dwuspadowy dach, powodujący dużo lepszy opad śniegu i deszczu oraz podnoszone do góry bramy, będące w całości na konstrukcji z profilu zamkniętego. Do tego wszystkiego dochodzą poziome przetłoczenia na bramie, które powodują, że ich powierzchnia jeszcze bardziej przypomina drewnianą.
Garaż 6x5 PREMIUM to gwarancja:
• wysokiej estetyki i oryginalności designu,
• nowoczesnej, wytrzymałej konstrukcji,
• pełnego bezpieczeństwa,
• komfortu użytkowania,
• atrakcyjnej ceny.
Największa zaletą prezentowanego garażu jest jego elegancja – styl ZŁOTY DĄB wyróżnia się charakterystyczną, przyjemną dla oka kolorystyką. Konstrukcja, przypominając drewnianą, doskonale sprawdzi się w każdym miejscu i sprawi, że zarówno teren firmowy, jak i prywatna posesja, prezentować się będą jeszcze lepiej. Co więcej – blacha imituje drewno 3D z widocznymi sękami i słojami, co sprawia, że efekt jest jeszcze bardziej spektakularny!
Garaż PREMIUM w wariancie 6x5 m nie jest jedynym, jaki możemy Ci zaproponować. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze materiały, jesteśmy w stanie zapewnić również inne wymiary garażu, a także odmienną kolorystykę – np. ORZECH. Dzięki temu możesz u nas zakupić dokładnie takie rozwiązanie, jakiego poszukujesz.
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie