44. Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą

Wykonany z blachy drewnopodobnej premium ORZECH


Informacje ogólne
Wymiary [szerokość x długość] 3m x 5m
Dach Jednospadowy na tył
Brama Uchylna do góry z poziomym szerokim panelem
Poszycie Blacha drewnopodobna ORZECH ocynkowana powlekana
Poszycie dachu Blacha ocynkowana powlekana kolor RAL lub RAL MAT
Konstrukcja Malowana lakierem podkładowym

garaż blaszany 3x5 orzech STALGAR drewnopodobny
Szczegółowe dane blaszaka:
Nity w kolorze blachy
Otwór okienny
Filc antykondensacyjny
Kotwiczenie
Cena od 3650 PLN
Wysokość z przodu 2,15m
Wysokość z tyłu 1,9m
Światło wjazdu [szerokość x długość] 2,75m x 1,9m
Wysokość bramy
Szerokość bramy
garaż drewnopodobny z bramą uchylną poziomy panel

Garaże blaszane drewnopodobne 3x5  z bramą uchylną o szerokim poziomym panelu

Oferujemy Państwu jednostanowiskowy garaż blaszany o wymiarach 3x5, z segmentu premium. Garaż cechuje nowoczesny efektowny wygląd oraz solidność wykonania. Poszycie wykonane jest z blachy ocynkowanej powlekanej - lakierowanej we wzory, barwy i odcienie łudząco przypominające srtukturę drewna orzech. Konstrukcja o typowych gabarytach ale zwiększonych parametach nośnych. Belki dachowe wykonane są z profili zamkniętych 50 x 30, skrzydło bramy wykonane z rofili zamkniętych 25x25. Elemnty konstrukcji malowane są lakierem podkładowym. Poszycie stanowi blacha ocynkowana ogniowo, powlekana podkładem i warstwą wierzchnią lakieru imitującą drewno. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i obok walorów estetycznych zapewnia długotrwałe bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie. Blacha łączona jest z konstrukcją zapomocą aluminiowych nitów zrywalnych, które opcjonalnie możemy zastosować w kolorze, dzięki czemu nie odznaczaja się na ścianach - nie widać szeregu srebrnych punktów na trzech wysokościach dookoła garażu. 

Prezentowany model przeznaczony jest do garażowania jednego samochodu, w praktyce jednak częstowykorzystywany jest również jako pomieszczenie gospodarcze, spełniające funkcje magazynowe lub przydomowego warsztatu. powierzchnia 15m2 umozliwia wszechstronne zastosowanie i mnogość aranżacji wedle indywidualnych potrzeb. Uniwersalność tej konstrukcji potwierdzona jest ilością sprzedanych modeli - jest to jden z najczęściej wybieranych garaży w naszej ofercie. W parze z wysoką funkcjonalnością idzie wysoka estetyka prezentowanego modelu, co sprawia że doskonale wkomponowuje się on w przydomowe otoczenie, sprawiając że staje się ozdobą każdej posesji.

Będąc producentem sprzedawanych konstrukcji jesteśmy w stanie dostosować je do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a więc zmienić dowolnie wymiary, zastosować inny rodzaj dachu - dwuspadowy lub ze spadem na bok czy na front. Możemy doposażyć garaż w dodatkowe drzwiczki, otwory okiene czy filc antykondensacyjny pod dachem, który uchroni przed skraplaniem się wody. Jeśli interesuje Państwa tańsze rozwiązanie, możemy zastosować bramę dwuskrzydłową zamiast uchylnej - plusem takiego rozwiązania jest fakt, że uzyskujemy dodatkowe 10 cm wysokości światła wjazdu. Jak widać w naszej firmie możecie Państwo zamówić dla siebie garaż blaszany uszyty na miarę.

Szczegółowy opis garażu 3x5

Ten model obity jest blachą trapezową - na ścianach bocznych i tylnej zastosowany jest profil blachy T7, na dachu sztywniejszy profil T14, a na bramie - widoczny na zdjęciu poziomy szeroki panel z przetłoczeniami o szerokości 2cm, biegnącymi poziomo w odstępach co 18cm. Ta niewielka zwarta konstrukcja odznacza się nieprzeciętną wytrzymałością i funkcjonalnością. Brama garażowa wyposażona jest w zamek wkładokowy na płaski kluczyk oraz klamkę. Skrzydło ryglowane jest dwupunktowo na dole z lewej i z praej strony. Krawędzie bram uchylnych z szerokim panelem w naszych garażach obrobione są rynienkami zakrywającymi ostre krawędzie. Jeśli zdecydują się Państwo na poszerzenie garażu - poszerzeniu może też ulec wjazd do garażu. Standardowo nasza brama uchylna zapewnia światło wjazdu o szerokości 2.75m, możemy jednak wykonać szersze bramy o świetle wjazdu do 3.25m. Jeśli idzie o wysokość to zapewnia ona wjazd pojazdom o wysokośći 1.9m, ale przy podwyższonych konstrukcjach garaży możemy wykonać bramy uchylne o wysokości światła wjazdu nawet 2.6m. Zmiana wymiaru bramy pociąga za sobą zmianę jej ciężaru, dlatego ramiona naszych bram mają możliwość regulacji naciągu sprężyn, a ponadto w zależności od rozmiaru i ciężaru bramy stosujemy różne sprężyny odpowiednio do nich przystosowane. To właśnie po bramach uchylnych i ich solidnym wykonaniu można z łatwością odróżnić nasze konstrukcje od innych, na co często zwracają uwagę nasi zadowoleni klienci.

Kupując  garaż z blachy drewnopodobnej, otrzymujecie Państwo obiekt: • uniwersalny i praktyczny o wysokiej estetyce przez długie lata, • wygodny w codziennym użytkowaniu, • solidny, a przez to całkowicie bezpieczny, • hamonijnie współistniejący z otoczeniem, • zajmujący minimum miejsca, • charakteryzujący się wysoką wartością użytkową w stosunku do niskiej ceny.

garaż orzech brama uchylna poziomy panel

Garaż blaszany o wysokiej, niebanalnej estetyce

garaż premium STALGAR uchylona brama

Bardzo często rozmowa na temat koloru garażu z naszymi klientami zaczyna się od ich pytania czy da się dopasować go do stolarki okiennej w budynku. Odpowiedź brzmi oczywiście tak - jeśli dbają Państwo o estetykę przestrzeni wokół domu jest to doskonałe rozwiązanie ponieważ można zapenić "przedłużenie" drewnianych akcentów zastosowanych w elewacji na  kolejny element aranżacji przestrzeni posesji, co stwarza spójną wizję architektoniczną całego miejsca. Aby zakupiony w naszej firmie garaż blaszany mógł cieszyć oko właścicieli przez długie długie lata zalecamy pamiętać o prawidłowym przygotowaniu podłoża, które powinno być utwardzone, wypoziomowane, równe i na tyle masywne aby dało się do niego poprawnie zakotwić garaż o czym dokładnie piszemy w dziale "informacje". Konstrukcje naszych garaży odznaczają się sztywnością i solidnością. Szkielet garażu składający się z kątowników i ceowników wzmacniany jest dodatkowo profilem zamkniętym i jak pisaliśmy wyżej, malowany lakierem podkładowym. prosimy pamiętać, że aby zachował swoje właściwości przez  wiele wiele lat należy przemalować go po montażu lakierem wierzchnim. Umożliwia to również ukrycie widocznych na zewnarz widocznych elementow konstrukcji przez zastosowanie lakieru pasującego do koloru blachy na garażu.

Wykonujemy garaże blaszane na zamówienie

Każdy ma swoje indywidualne preferencje i potrzeby związane z planowanym zakupem garażu dlatego rozumiejąc to dajemy Państwu możliwość dowolnej modyfikacji i jeśli wymiary 3mx5m to za mało, to milo nam poinformować że wykonujemy konstrukcje o wymiarach nawet 12mx20m więc bez problemu możemy wykonać garaż 2, 3, lub więcej stanowiskowe, a także  podwyższone lub z wiatą.
Gorąco polecamy kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami, którzy pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piąku w godzinach 07:00 - 19:00 i w soboty od 8 do 14. Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, doradzić w wyborze najlepiej dopasowanego garażu, wycenić i przyjąć zamówienie - wszystko od ręki - ZAPRASZAMY!

Nasze zalety

Możliwość presonalizacji garażu!

Szybki czas realizacji!

Dostawa w całej Polsce!

Wysoka jakość materiałów!

Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień

Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże drewnopodobne PREMIUM

Garaże blaszane premium podwójne dwuspadowe

Garaż 6x5 dwuspadowy z bramami uchylnymi Wykonany z blachy drewnopodobnej premium...

Duże garaże blaszane premium Orzech 4x6

Garaże blaszane imitujące drewno 4x6 blacha orzech Flagowy model w naszej...

Eleganckie garaże blaszane z blachy orzech na jedno auto

Garaże blaszane drewnopodobne orzech 3x5 Wykonany z blachy drewnopodobnej premium ORZECH Zamów...

Garaż drewnopodobny segmentu premium złoty dąb 3x5

Garaż 3x5 z blachy imitującej drewno złoty dąb dwuspadowy dach Wykonany...

Garaż blaszany drewnopodobny premium złoty dąb 4x6

Garaż 4x6 z blachy drewnopodobnej premium złoty dąb dwuspad z...

Garaż blaszany premium 6x5 drewnopodobny złoty dąb

Garaż podwójny 6x5 z blachy imitacja drewna złoty dąb dwuspad bramy...

Garaże blaszane premium szeroki panel bram Orzech 6x5

Garaże blaszane premium 6x5 imitacja drewna Złoty Dąb Blacha z efektem...

Garaże blaszane premium szeroki panel Zloty Dab 6x5

Garaże blaszane premium 6x5 imitacja drewna Złoty Dąb Blacha z efektem...

Garaże blaszane PREMIUM potrójne szeroki panel Orzech 9x5

Garaże blaszane premium 9x5 imitacja drewna orzech o bramach z...

Blaszak drewnopodobny ORZECH 6x5

Blaszaki drewnopodobne PREMIUM ORZECH 6x5 z dwoma bramami uchylnymi w...

Garaże blaszane szeregowe

Blaszaki szeregowe z bramami podnoszonymi Wykonany w całości z blachy akrylwej...

Garaż blaszany 3mx5m ZŁOTY DĄB PREMIUM

Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany z blachy drewnopodobnej...