Wykonany z blachy drewnopodobnej premium Złoty Dąb/Orzech
| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | dwuspadowy |
| Brama | podnoszona do góry szeroki panel |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna ZŁOTY DĄB/ORZECH ocynkowana powlekana T7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT T14 |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |

| Nity w kolorze blachy | +100 PLN |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +300 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 7199 PLN |
| Wysokość w szczycie | 2,70m |
| Wysokość boków | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,80m |

Oferujemy nowoczesne garaże blaszane drewnopodobne w wymiarze 6x5, 6x5,80 oraz 6x6 m, które wykonujemy z blachy imitującej drewno. Stanowią one połączenie funkcjonalności z najwyższą estetyką, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Garaże cechuje wygodna obsługa (brama podnoszona do góry), a także bezpieczeństwo (dwuspadowy dach i wysokiej jakości komponenty, tworzone do wykonania konstrukcji). Oferowane garaże blaszane drewnopodobne to konstrukcje podwójne, w których zmieszczą się dwa samochody. Ich duże powierzchnie dają komfort i szerokie możliwości również tym użytkownikom, którzy nie posiadają dwóch pojazdów, ale chcą wykorzystać garaż jako pomieszczenie gospodarcze.
Każdy garaż, dostępny w naszej ofercie, może zostać dostosowany pod względem wyglądu oraz funkcjonalności do potrzeb Klienta. Istnieje możliwość zakupienia konstrukcji takiej, jak na zdjęciach, ale również wyposażonej w otwory okienne czy drzwi wejściowe o szerokości 90 cm oraz wykończonej w inny sposób, odpowiadający preferencjom zamawiającego.
Garaże blaszane drewnopodobne, oferowane w wymiarach 6x5, 6x5,80 oraz 6x6 m to garaże solidne, wykonywane z blachy imitującej drewno. Jest ona nie tylko trwała, odporna na czynniki zewnętrzne (dzięki zastosowaniu ocynkowania ogniowego) i znakomicie chroni wnętrze garażu, ale również prezentuje się okazale, idealnie pasując do drewnianej elewacji domu albo jego lesistego otoczenia. Zaletą garaży jest dwuspadowy dach, zapewniający bezpieczeństwo w trakcie obfitych opadów śniegu, a dzięki zastosowaniu bramy podnoszonej do góry, otwieranie i zamykanie garażu jest bardzo szybkie i bezproblemowe.
Decydując się na garaże blaszane drewnopodobne, stawiasz na:
• trwałość,
• odporność na czynniki atmosferyczne,
• wygodę użytkowania,
• niebanalny design,
• nowoczesność,
• atrakcyjną cenę.

Najwyższa estetyka to jednocześnie największa zaleta oferowanych rozwiązań, które prezentują się tak, jakby były wykonane z drewna. Imitowana na orzech lub złoty dąb, do złudzenia przypominają drewno i tym samym idealnie wpasowuje się do różnych stylów posesji. To rozwiązania nowoczesne i niebanalne, które znacznie wyróżniają się na tle standardowych garaży blaszanych, powszechnie wykorzystywanych przez właścicieli prywatnych i firmowych.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię garaż w wariancie 6m x 5m, 6m x 5,80m czy 6m x 6m, stworzymy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane i pozwalające na realizowanie prywatnych celów. Umożliwiamy naszym Klientom zamawianie rozwiązań tworzonych w oparciu o ich indywidualne potrzeby, dlatego chcąc omówić i doprecyzować wszelkie szczegóły - zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie