garaż z blachy drewnopodobnej imitującą drewno orzech
| Wymiary [szerokość x długość] | 4m x 5m |
| Dach | Jednospadowy |
| Brama | Uchylna do góry szeroki panel poziomy |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna Orzech ocynkowana powlekanaT7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT T14 |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |

| Nity w kolorze blachy | +60 PLN |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +300 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 4399 PLN |
| Wysokość szczytu | 2,14 m |
| Wysokość z tyłu | 1,90 m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,80m |

W naszej sprzedaży znalazły się także garaże blaszane 4mx5m, pozostawiające wygodne miejsce 1 metr z boku na rower czy narzędzia.
Zainwestuj w garaż drewnopodobny w kolorze Orzech i ciesz się eleganckim i funkcjonalnym garażem.

To, jaki będzie ostateczny kształt i wymiar garaży zależy tylko od Ciebie – możesz zainwestować również w inny styl blachy drewnopodobnej (ORZECH), zamówić większą liczbę stanowisk albo zaopatrzyć obiekt we wspomniane już drzwi czy otwory okienne. Co więcej, jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy dostawę garażu we wskazane miejsce i bezpłatny montaż – dzięki temu pozyskasz wymarzone rozwiązanie tak szybko, jak to tylko możliwe, bez zbędnych formalności.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb – stworzymy dla Ciebie garaż blaszany, który posłuży Ci przez wiele lat.
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie