Oferujemy klasyczne blaszaki - garaże najtańsze w swej klasie i użyteczne.
| Wymiary | 3x5 m |
| Dach | Dwuspadowy |
| Brama | Dwuskrzydłowa |
| Poszycie | Blacha ocynkowana ogniowo I gatunek T7 (dachT14) |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowm |

| Nity w kolorze blachy | nie dotyczy |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +230 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 2999 PLN |
| Wysokość szczytu | 2,50m |
| Wysokość ścian bocznych | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,90m x 2,0m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,90m |
zawsze na czasie


Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie