| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | Jednospadowy na tył |
| Brama | Dwuskrzydłowa otwierana na boki |
| Poszycie | Blacha ocynkowana ogniowo I gatunek T7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana ogniowo I gatunek T14 |
| Konstrukcja | malowana lakierem podkładowym |

| Nity w kolorze blachy | nie dotyczy |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +450 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 4899 PLN |
| Wys. frontu / tyłu: | 2,14m / 1,9m |
| Wysokość ścian bocznych | 2,14m - 1,9m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,9m x 2,0m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,9m |
Najtańsze z najlepszych dwustanpowiskowe garaże blaszane z blachy ocynkowanej to rozwiązanie dla tych z państwa, którzy chcą zadbać o swoje pojazdy ale jednocześnie nie chcą przepłacać za garaż o wygórowanych właściwościach estetycznych. Garaże z blachy ocynkowanej 6x5 spełniają właśnie taką funkcję - w nich bezpiecznie i tanio zaparkujesz dwa pojazdy i zmieścisz coś jeszcze co najczęściej nie mieści się już w domu.
Zastosowanie kratownicy pod dachem daje możliwość uzyskania otwartej przestrzeni o powierzchni typowo do 36m2 co w znacznej mierze ułatwia parkowanie, wsiadanie i wysiadanie z pojazdów. Jeśli jednak zależy Państwu na oddzielnym boksie na każde auto to możemy w miejsce kratownicy wstawić pojedynczą ściankę działową zupełnie bez wpływu na cenę. Jesteśmy tacy elastyczni ponieważ garaże te wykonujemy już blisko 20 lat i robimy to dobrze.
Niebywale atrakcyjny stosunek jakości do ceny przejawia się nie tylko w szybkości wykonania i montażu garaży blaszanych ale także w ich długowieczności. Obecnie stosujemy już tylko blachy ocynkowane ogniowo co sprawia że nawet w warunkach obecnie zanieczyszczonego powietrza i często zakwaszonych opadów deszczu, konstrukcje te sa w stanie wytrzymać ponad 10 lat bez szwanku. Jedynym czynnikiem będącym w stanie zaszkodzić takiej kojnstrukcji jest wiatr ale tylko w wypadku gdy blaszak nie zostałby zamocowany do podłoża.
Garaże z blachy ocynkowanej naszej produkcji odznaczają się wzmocnioną konstrukcją, w której belki dachowe wykonujemy z profili zamkniętych jak również skrzdła bram dodatkowo usztywniamy stosując profil zamknięty. O wytrzymałości garażu decyduje również sama blacha a dokładniej sposób jej trapezowania. My trapezujemy blachę na boki garażu na wzór T7 uzyskując trapez o podstawach ok 34mm co daje dwukrotnie więcej przetłoczeń na metrze blachy niż w wypadku tradycyjnego trapzu, a co za tym idzie zykujemy na sztywności i wytrzymałości calej konstrukcji. Blacha dachowa to jeszcze sztywniejszy trapez T14.


Ponieważ podstawowym modułem umozliwiającym wygodne parkowanie auta jest wymiar 3x5 możemy jako producent zestawiać ze sobą dowolną ilość takich modułów, tworząc w ten sposób bloki garaży z blachy ocynkowanej o wymiarach 9x5 jak na zdjęciu powyżej, 12x5 itd. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w wypadku wspólnot lokatorskich ale o tym traktuje osobny artykół - kliknij tutaj. Nasze blaszaki możemy wyposażyć dodatkowo w drzwi wejściowe, bramy ucjylne, dachy dwuspadowe, otwory okienne, altanki, wypusty dachowe i wiele innych opcji. Zapraszamy wszystkich państwa do kontaktu teleefonicznego z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w wyborze konstrukcji.
Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie