Dach dwuspadowy i bramy uchylne
| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | Dwuspadowy |
| Bramy | Uchylne do góry szeroki panel |
| Poszycie | Blacha ocynkowana powlekana RAL 7016 T7 (dach T14) |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |
| Nity w kolorze blachy | +100 PLN |
| Otwór okienny | +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +450 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 6899 PLN |
| Wysokość boków | 2,15m |
| Wysokość szczytu | 2,70m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,80m |
Jeżeli zależy Ci na pojemnym garażu, który pomieści dwa pojazdy i będzie funkcjonalny oraz elegancki na przestrzeni wielu lat – prezentowany model powinien w stu procentach spełnić Twoje oczekiwania. Wykonany w kolorze grafitowym garaż 6x5 m z idealnie kontrastującymi brązowymi elementami konstrukcji, to wybór dla najbardziej wymagających Klientów – zarówno jeżeli chodzi o estetykę wykonania, jak również trwałość i funkcjonalność.
Poszycie garażu wykonane zostało z wysokiej jakości blachy trapezowej, odpowiednio zabezpieczonej przed działaniem korozji. Dzięki temu prezentuje się on pięknie na przestrzeni wielu lat i skutecznie zabezpiecza znajdujące się wewnątrz samochody. Dwa stanowiska i duża powierzchnia dają dowolną możliwość zaaranżowania wnętrza – również na miejsce dla roweru, kosiarki czy innych przedmiotów. Wielkimi atutami produktu są również komfortowa w obsłudze brama, otwierana do góry, a także dwuspadowy dach, który zapewnia właściwy opad śniegu i tym samym bezpieczeństwo całej konstrukcji.
Garaż blaszany w kolorze RAL7016 (grafit, połysk) to produkt stabilny i wzmocniony – zarówno gęstym trapezem na poszyciu, jak również profilami zamkniętymi w konstrukcji. W efekcie jest rozwiązaniem niezwykle wytrzymałym, któremu niestraszne najtrudniejsze czynniki atmosferyczne, a nawet próby sforsowania. Zapewnia więc bezpieczeństwo znajdującym się wewnątrz pojazdom, sprzętom i innym cennym przedmiotom, dając przy tym komfort codziennego korzystania. Dzięki dużej pojemności, przemieszczanie się wewnątrz garażu jest bezproblemowe, podobnie jak i zamontowanie np. półek na narzędzia czy inne przedmioty.
Stawiając na garaż 6x5 m, masz pewność:
• wieloletniej trwałości i funkcjonalności, • komfortu użytkowania, • wysokiej estetyki, • uniwersalności zastosowania, • atrakcyjnej ceny.
O dużym zainteresowaniu oferowanego garażu świadczy nie tylko jego funkcjonalność i trwałość, ale również wysoka estetyka. Naszym celem było stworzenie rozwiązania, które będzie doskonale komponowało się z różnymi elewacjami budynków i wpływało pozytywnie na wygląd okolicznych terenów. Udało się to dzięki nowoczesnemu designowi, atrakcyjnemu wizualnie połączeniu kolorów (grafit + brąz), a także szerokim przetłoczeniom poziomym na bramie, które jeszcze bardziej upiększają garaż.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz inny wymiar garażu, chcesz wyposażyć go w ścianę działową lub otwór okienny albo preferujesz inną kolorystykę – skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Jesteśmy w stanie indywidualnie podejść do zadania i stworzyć taki garaż, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i celom. Więcej informacji i odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz w tym miejscu.
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie