Przedstawiamy Państwu elegancki duży i mocny garaż blaszany, poszyty blachą o poziomym panelu z dwiema bramami otwieranymi na boki i z obróbkami blacharskimi: okucia dach i naroża w kolorze orzech oraz grafit.
| Wymiary [szerokość x długość] | 6x6 m |
| Dach | Dwuspadowy |
| Bramy | Dwuskrzydłowe |
| Cena od | 8699 PLN |
| Modyfikacje | Garaże można modyfikować |

| Otwór okienny na wymiar | +150 PLN |
| Okno PVC 85x65 | +500PLN |
| Filc antykondensacyjny | +540 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana kolor RAL 8017 brąz połysk T14 |
| Wys. szczytu / wjazdu: | 2,7m / 2m |
| Wysokość ścian bocznych | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,9m x 2m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 3m |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |
| Poszycie | Blacha ocynkowana drewnopodobna orzech pozipomy panel + OBRÓBKI |
Czy potrzebujesz przestronnego blaszaka, który pomieści Twoje dwa auta i zapewni jeszcze przestrzeń na regał przed nimi, do tego wygląda jak milion dolarów ale kosztuje naprawdę niewiele? Jeśli liczy się dla Ciebie efekt wizualny i praktyczność w codziennym użytkowaniu a do tego nie lubisz przepłacać to z pewnością ta oferta przykuje Twoją uwagę. Ten piękny designerski garaż z nowoczesnym poziomym poszyciem drewnopodobnym i kompletnymi obróbkami blacharskimi oraz wiatrownicami wciąż zachowuje niską cenę dzięki zastosowaniu bram dwuskrzydłowych, które jednak również poszyte są poziomym panelem przez co wizualnie przypominają bramy segmentowe i całość zachowuje nowoczesny stylowy wygląd. Dwuspadowy dach gwarantuje dużo przestrzeni nad głową i spokój nawet podczas najsroższych zim.



| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie