Garaże blaszane szeregowe, place garażowe

place garazowe

Długi ciąg garaży

Posiadacze samochodów i innych pojazdów co oczywiste wolą parkować je w garażach, a nie na zewnątrz. Jak wiadomo chodzi tu głównie o względy bezpieczeństwa. Nie tylko kradzież czy zniszczenia spowodowane rękami ludzi są groźne. Także niektóre warunki atmosferyczne mogą niekorzystnie wpływać na stan auta, motocykla czy innego rodzaju pojazdu. To dlatego właśnie w naszej firmie znajdziecie Państwo różnorodne garaże blaszane, które stanowią idealne miejsce do parkowania swojego wozu.

Garaże w zabudowie szeregowej bez podziału ściankami wewnątrz szczególnie polecamy osobom posiadającym wiele pojazdów, który należy gdzieś przechować. Dodatkowo sprawdzają się one także w firmach i przedsiębiorstwach jako magazyny różnorodnych przedmiotów. Nasze realizacje obejmują również wiele lokalizacji w miastach, a konkretniej chodzi tu o osiedla mieszkaniowe i wspólnoty lokatorskie – ci klienci przestrzeń parkingową w szeregu garażowym wydzielają ściankami osobno dla każdego stanowiska użytkowanego przez innego lokatora.

Specyfikacja techniczna 

  • Ilość boksów w jednym bloku:  3-12
  • Wysokości: frontu 2,15m; tyłu 1,9m
  • Szerokość: 3m; Długość 5m
  • Bramy:  dwuskrzydłowe 
  • Dach:  jednospadowy na tył
  • Cena:  od 1999 pln / box

Coś dla wspólnot mieszkańców

Garaże umożliwiają w tym wypadku mieszkańcom wygodne parkowanie swoich samochodów bez strachu o ich bezpieczeństwo i o dostępność miejsca postojowego pod blokiem.

W przypadku domków jednorodzinnych sprawa wygląda tak, że możecie państwo zamówić sobie garaż blaszany dostosowany do Waszych potrzeb. Nasza firma realizuje najprzeróżniejsze formy takich obiektów w niemal całej Polsce. Otóż umożliwiamy Wam zamówienie szeregu garaży, które zajmują większą powierzchnię, ale jednocześnie zapewniają o wiele więcej miejsca do przechowywania wielu pojazdów czy innych przedmiotów. Ze względu na duże zainteresowanie takimi projektami skupiamy się na wysokiej jakości elementów, z których wykonujemy wszystkie nasze realizacje. Do każdego etapu produkcji przykładamy się z dużą starannością.

zabudowa szeregowa garazy blaszanych
garaze blaszane szeregowe

Satysfakcja klienta jest najważniejsza

boxy garazowe szereg

Dodatkowo pragniemy by byli Państwo zadowoleni z efektów naszej współpracy, dlatego też oferujemy pomoc i wyczerpujące temat doradztwo w zakresie naszych garaży blaszanych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualne, dlatego mogą być Państwo pewni, że zostaniecie przyjaźnie i poważnie potraktowani. Dla nas liczy się Wasza satysfakcja, więc dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Aby maksymalnie ułatwić sprawę sami zajmujemy się transportem i montażem garaży w zabudowie szeregowej, a także wszelkich innych typów garaży blaszanych.