Potrzebujesz naprawdę dużego garażu, który z powodzeniem pomieści zarówno Twój samochód jak i będzie służył za przydomowy warsztat lub skład na narzędzia ogrodowe? Masz dość rowerów dzieci porozrzucanych po ogrodzie lub opartych gdzeiś o elewację domu? Lubisz gdy przestrzeń w okół Ciebie jest harmonijna i elementy na twojej posesji komponują się ze sobą? Znalazłeś właśnie garaż o wymiarach 4x6 m idealny dla Ciebie! Przedstawiamy podstawową konfigurację tego modelu - oczywiście wszystkie parametry można zmienić i dostosować do indywidualnych potrzeb.
Doskonale sprawdzi się do parkowania naprawdę dużych aut, a i tak zostanie miejsca na kosiarkę czy motor.
| Wymiary [szerokość x długość] | 4x6 m |
| Dach | Jednospadowy na tył |
| Brama | Dwuskrzydłowa |
| Cena od | 4399 PLN |
| Modyfikacje | Garaż można modyfikować |

| Nity w kolorze blachy | +70 PLN |
| Okno PVC 85x65 / Otwór okienny na wymiar | +500PLN / +150 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +360 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana w kolorze jednolitym z palety RAL połysk lub mat T14 |
| Wys. przodu / wjazdu: | 2,18m / 2m |
| Wysokość tyłu | 1,9m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,9m x 2m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 3m |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowym |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna Orzech T7 |
Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie