Tani schowek budowlany

hale blaszane 20x12 dowolny wymiar

Hala magazynowa najtaniej na rynku

W naszej ofercie posiadamy również coś dla przedsięboorców, małego biznesu - dla wszystkich, którzy potrzebują skladować materiały lub swoje gotowe już produkty, a jednocześnie skala ich działalności nie wymaga wielkokubaturowych obiektów. Za kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy złotych jesteśmy w stanie wykonać magazyny o konstrukcji stalowej, poszyte blachą o powierzchni przekraczającej nawet 200m2.  

Będąc producentem z wieloletnim doświadczeniem mamy odpowiedni sprzęt, wiedzę i doświadczenie aby wykonać dla Państwa obiekty o wymiarach 8x8, 10x8, 12mx10m i większe w zależności od potrzeb i to bez podpór wewnątrz, tak aby zyskać otwartą niczym nieprzedzieloną przestrzeń pod jednym zadaszeniem. W zasadzie na bierząco jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć obiekty o wymiarach 8x8, natomiast większe konstrkcje zwłaszcza jeśli idzie o rozpiętość dachu na szerokość wolimy wykonywać w okresie zimowym, kiedy w naturalny sposób mamy więcej czasu aby zająć się nietypowymi większymi zamówieniami.


Magazyn o wysokości dopasowanej do Twoich potrzeb

Jeśli idzie o składowanie materiałów przemysłowych wiadomo, że niezwykle istotne jest aby dało się je bez problemu przewozić i układać wózkiem widłowym. Hale blaszane naszej produkcji dają Państwu właśnie taką możliwośc. Bez problemu wykonamy budynek o wysokości wjazdu 3.2m co umozliwia wjazd większości wózków widłowych, a dwuspadowy dach zapewnia wewnątrz jeszcze więcej wysokoścci niezbędnej do wygodnego i szybkiego manewrowania.

W takim budynku można również bez przeszkód zaaranżować halę produkcjyną - miejsca wystarczy na pewno. kolejnym częstym przeznaczeniem tego typu konstrukcji jest po prostu garaż na samocjody dostawcze, równiez ciągniki siodłowe z naczepami - tutaj dodatkowo klienci proszą o podwyżdszenie scian tak aby dało sie bez problemu unieśc kabinę i dokonać niezbędnych napraw.

magazyny blaszane blacha ocynkowana

Wiele wariantów wykonania hal z blachy

W tym segmencie jak i w innych zostawiamy Państwu do wyboru wariant wykończenia zamawianego produktu. poszycie może bowiem stanowić tak jak widoczna tutaj na zdjęciach blacha ocynkowana ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zastosować blachę kolorową lub matową - ze względów ekonomicznych raczej rzadko wykonujemy takie większe obiekty z blach drewnopodobnych.
Prezentaowana na zdjęciach hala magazynowa ma wysokość wjazdu 4mi jest to raczej górna granica naszych możliwości jeśli idzie o wysokość. 

Jeśil sa państwo zainteresowani wykonaniem takich hal magazynowych przez naszą firme to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego. Będziemy mogli ustalić wszystkie szczegóły i doradzić w wyborze optymalnego rozwiązania. przypominamy że najlepsza porą na wykonywanie i montaż takich magazynów jest dla nas okres zimowy.

Prosimy również nie zapomniecże zwłasza w wypadku takich wysokich budowli niezwykle istotne jest właściwe przygotowanie podłoża po pierwsze ze względu na konieczność utrzymania dużej ściany a po drugie ze względu na samą rozpiętość hali  - musi ono zostać prawidłowo zniwelowane i utwardzone. 

Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami.

 

 

Zamów garaż blaszany, kontakt ws. tego garażu blaszanego

 

Podobne garaże RAL

Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy dwuskrzydłowe

Witaty samochodowe z blachy akrylowej - dach jednospadowy - bramy...

Garaże blaszane 6x6 i 6x5 kolor - bramy podnoszone

Garaż dwustanowiskowy z blachy powlekanej - dach jednospadowy - bramy uchylne Zamów...

Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy uchylne

GARAŻE Z BLACH POWLEKANYCH RAL POŁYSK Z BRAMAMI UCHYLNYMI idealne dla...

Garaże blaszane 6x5 z blachy kolorowej bramy dwuskrzydłowe

Garaże z blach powlekanych RAL połysk z bramami dwuskrzydłowymi Zamów realizację Informacje...

Garaże blaszaki typowe pojedyncze kolorowe

Garaże blaszaki 3x5 akrylowe jednostanowiskowe - typowe Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary [szerokość...

Garaże blaszane kolorowe jednospady brama uchylna

Garaż 3x5 - jednospadowy z uchylną bramą Wykonany z blachy ocynkowanej...

Garaże blaszane 3x5 RAL dwuspadowe brama na boki

Garaże blaszane 3x5 kolorowe dwuspady z bramą dwuskrzydłową Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary...

Garaże blaszane  4x6  RAL dwuspadowe brama uchylna

Garaże blaszane 4x6 kolorowe dwuspady z bramą uchylną Zamów realizację Informacje ogólne Wymiary...