Poradnik garażowy

W jaki sposób rozliczam się za garaż czy muszę wpłacać jakąś zaliczkę?Naszą zasadą jest to, że nie pobieramy zaliczek. Płatność następuje gotówką dopiero po zmontowaniu przez nas zamówionego przez Państwa garażu.
Jak duże będzie auto i w jakich częściach przywożone są garaże? Upwnij się czy auto, którym dostarczymy garaż zmieści się na posesji i nie będzie problemu z dojazdem.
Jak długo muszę czekać na montaż i ile trwa samo montowanie? Realizacja zlaezy od wielu czynników, najczęściej od 3 do 10 dni roboczych, natomiast oczekiwanie zależne jest od lokalizacji gdzie garaż ma być montowany.
Czy i w jaki sposób blaszak musi być zostać przytwierdzony do podłoża? Czy muszę sam to przygotować czy zostanie to wykonane w ramach usługi montażu?
Czy jeżeli nie zdażyłem przygotować miejsca do przytwierdzenia garażu to montazyści wspomogą mnie w tym?
W jakim przypadku jestem zobowiązany do zapewnienia źródła zasilania do montażu garażu?
Najważniejsze rzeczy, które trzeba przygotować przed montażem garażu zebraliśmy w jednym miejscu. Dowiedz się, co musisz przygotować...
Kolor garażu, czy w środku jest taki sam jak na zewnątrz w przypadku blach kolorowych?
Jakie są najważniejsze rzeczy do zrobienia w przypadku wykonywania pomiaru przed wykonaniem garażu, o czym msuzę pamiętać?
Jak wyglądają rysunki typowych garaży? Przykładowy wygląd wykonywanych garaży!