Garaże blaszane Radom

Oferta blaszaków w Radomiu

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo solidnie wykonane garaże blaszane, łączące w sobie ergonomiczną konstrukcję, niebanalny  design  oraz  najwyższą  jakość  zastosowanych  materiałów. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z Radomia oraz pozostałych miast w województwie mazowieckim. Oferujemy garaże o standardowych  wymiarach  i  parametrach  konstrukcyjnych,  jak  i  blaszaki  na  zamówienie,  projektowane  z  uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji Zamawiającego. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ergonomiczne konstrukcje garażowe wykonane z blachy trapezowej, ocynkowanej lub nowoczesne, stylowe garaże drewnopodobne. Na uwagę zasługuje również bogata estetyka, wyróżniająca nasze blaszane garaże na tle konkurencji. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć blaszak w dowolnym kolorze z palety RAL z blachy ocynkowanej powlekanej tzw. blachy akrylowej, drewnopodobnej lub standardowej ocynkowanej ogniowo – srebrnej błyszczącej.

Solidne blaszane garaże w Radomiu - Stalgar

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa standardowy garaż blaszany 3x5, czy potrzebna jest Państwu konstrukcja na zamówienie o dowolnych wymiarach np.  6 m x 6 m, będziemy w stanie dostarczyć garaż optymalnie dostosowany do potrzeb klienta, w rozsądnej cenie. Oprócz estetycznych garaży klasy Premium, wykonanych z blach RAL bądź drewnopodobnych, oferujemy również tanio garaże z blachy ocynkowanej ogniowo srebrnej błyszczącej z dachem jedno lub dwuspadowym, jak i funkcjonalne wiaty garażowe oraz garaże dwustanowiskowe. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę bram garażowych. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć zamówienie jak najszybciej – w zależności od stopnia skomplikowania konstrukcji oraz lokalizacji czas oczekiwania na dostawę wynosi od 3 do 10 dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obsługujemy całe woj. mazowieckie, w tym m.in.:

● Warszawę,
● Radom,
● Płock,
● Siedlce,
● Pruszków,  
● oraz wiele innych miast i miejscowości!  

Dane oddziału:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Garaże blaszane Radom
Opinie:
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 29 ocen