Garaże blaszane Kielce

Oferta blaszaków w Kielcach

Chcąc zagwarantować naszym klientom pełen komfort, zajmujemy się nie tylko produkcją, ale także dowozem oraz sprawnym montażem garaży blaszanych na obszarze całego kraju. Z naszych usług mogą skorzystać między innymi osoby z Kielc, a także wielu innych miejscowości położonych w obrębie województwa świętokrzyskiego. Przyjmujemy zamówienia składane zarówno za pośrednictwem telefonu czy też za pomocą formularza kontaktowego.

Czym wyróżniają się oferowane przez naszą firmę blaszaki? Przede wszystkim są wykonywane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych elementów, dzięki czemu odznaczają się wybitnymi właściwościami antykorozyjnymi oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Nasz asortyment obejmuje stabilne garaże blaszane, wiaty z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorach RAL, a także z blachy imitującej drewno, które są dostępne w wielu różnorodnych odsłonach – jako konstrukcje pojedyncze i podwójne, z dachem jedno i dwuspadowym, a także z wieloma różnymi udogodnieniami (dodatkowe drzwi, brama otwierana uchylnie itp.). Można u nas także zamówić garaż blaszany w tańszej opcji, mianowicie garaż z blachy ocynkowanej ogniowo w Iszym gatunku oraz II gim gatunku, który jest srebrny błyszczący.

Nasze garaże blaszane doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Taka wiata może służyć do przechowywania samochodu, ale bardzo dobrze spełni swoją funkcję również do składowania i magazynowania różnego rodzaju narzędzi, materiałów budowlanych czy maszyn ogrodniczych. Poza blaszakami dostępnymi w wersji pojedynczej czy podwójnej możemy też zaproponować konstrukcje szeregowe, bez podziału ściankami wewnątrz.

Nasza oferta najpopularniejszych realizacji do obejrzenia tutaj

Poniżej cennik popularnych garaży blaszanych:

 Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej premiumGaraże blaszane RALOcynkowane ogniowo
Złoty dąbOrzech
3x5 2100 zł 2 200 zł 1 800 zł 1 499 zł
3x6 2550 zł 2 650 zł 2 250 zł 1 900 zł
4x5 2700 zł 2 800 zł 2 400 zł 2 050 zł
4x6 3150 zł 3250 zł 2 850 zł 2 500 zł
6x5 4100 zł 4 300 zł 3 300 zł 2 800 zł

Montaż zawsze gratis, natomiast koszt transportu jest ustalany indywidualnie w zależności od odległości.

Zapraszamy mieszkańców województwa świętokrzyskiego do kontaktu z nami jeśli nie telefonicznie to poprzez poniższy formularz kontaktowy - odpowiemy w najbliższym możliwym terminie:

Dane oddziału:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Garaże blaszane Kielce
Opinie: GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaPół gwiazdki
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 31 ocen