Garaże blaszane Kielce

Oferta blaszaków w Kielcach

Chcąc zagwarantować naszym klientom pełen komfort, zajmujemy się nie tylko produkcją, ale także dowozem oraz sprawnym montażem garaży blaszanych na obszarze całego kraju. Z naszych usług mogą skorzystać między innymi osoby z Kielc, a także wielu innych miejscowości położonych w obrębie województwa świętokrzyskiego. Przyjmujemy zamówienia składane zarówno za pośrednictwem telefonu czy też za pomocą formularza kontaktowego.

Czym wyróżniają się oferowane przez naszą firmę blaszaki? Przede wszystkim są wykonywane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych elementów, dzięki czemu odznaczają się wybitnymi właściwościami antykorozyjnymi oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Nasz asortyment obejmuje stabilne garaże blaszane, wiaty z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorach RAL, a także z blachy imitującej drewno, które są dostępne w wielu różnorodnych odsłonach – jako konstrukcje pojedyncze i podwójne, z dachem jedno i dwuspadowym, a także z wieloma różnymi udogodnieniami (dodatkowe drzwi, brama otwierana uchylnie itp.). Można u nas także zamówić garaż blaszany w tańszej opcji, mianowicie garaż z blachy ocynkowanej ogniowo w Iszym gatunku oraz II gim gatunku, który jest srebrny błyszczący.

Nasze garaże blaszane doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Taka wiata może służyć do przechowywania samochodu, ale bardzo dobrze spełni swoją funkcję również do składowania i magazynowania różnego rodzaju narzędzi, materiałów budowlanych czy maszyn ogrodniczych. Poza blaszakami dostępnymi w wersji pojedynczej czy podwójnej możemy też zaproponować konstrukcje szeregowe, bez podziału ściankami wewnątrz.

Nasza oferta najpopularniejszych realizacji do obejrzenia tutaj

Zapraszamy mieszkańców województwa świętokrzyskiego do kontaktu z nami jeśli nie telefonicznie to poprzez poniższy formularz kontaktowy - odpowiemy w najbliższym możliwym terminie:

Dane oddziału:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Garaże blaszane Kielce
Opinie:
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 31 ocen