Garaże blaszane Kraków, Małopolska

Oferta blaszaków w Krakowie

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonane blaszane garaże, dedykowane klientom z województwa małopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w ramach której zapewniamy nie tylko produkcję solidnych i stabilnych konstrukcji, lecz także ich transport i profesjonalny montaż w wybranym przez klienta miejscu. Nasze garaże blaszane w Krakowie i okolicach doceniane są przez użytkowników za niezawodność, funkcjonalność oraz estetykę. Istotnym atutem naszej oferty jest możliwość zamówienia konstrukcji, wykonanej według indywidualnych wytycznych danego klienta. Mogą Państwo dobrać nie tylko optymalne rozmiary blaszaka, lecz również rodzaj blachy, jej wykończenie i kolor.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wiaty garażowe oraz blaszane konstrukcje, które mogą posiadać dach dwuspadowy lub tradycyjny, być wyposażone w bramę uchylaną na boki lub podnoszoną do góry. Konstrukcje wykonujemy z blachy trapezowej, ocynkowanej lub drewnopodobnej. Blacha może być akrylowa lub powlekana, w wybranym przez klienta odcieniu z bogatej palety RAL. Każdy garaż blaszak jest więc dostosowany do Państwa preferencji i potrzeb, jak również do możliwości przestrzennych w docelowym miejscu jego montażu.

Solidne konstrukcje blaszane od producenta z Krakowa

Jesteśmy producentem konstrukcji blaszanych i specjalizujemy się w garażach blaszanych oraz realizacji zamówień niestandardowych, wykraczających poza najczęściej spotykane normy oraz wymagających wykonywania indywidualnych projektów i tworzenia blaszaków zgodnie z potrzebami klienta. Z tego względu cennik dostosowujemy każdorazowo do konkretnego zlecenia, biorąc pod uwagę również Państwa możliwości finansowe. Zapewniamy atrakcyjne i uczciwe ceny – garaż w Krakowie dostępny jest dla każdego klienta, wystarczy jedynie nawiązać z nami kontakt.

Zapewniamy Państwu wysokiej jakości garaże z blachy, które sami produkujemy, jak również ich transport oraz sprawny montaż na przygotowanym uprzednio podłożu. Z nami każdy ma szansę otrzymać blaszaną konstrukcję, która spełni jego wymagania funkcjonalne oraz estetyczne. Chcąc nabyć profesjonalny i solidny blaszak w Krakowie – warto zgłosić się do nas i przedstawić nam swoje oczekiwania. Postaramy się pomóc w wyborze najtrafniejszego garażu, zoptymalizowanego do Państwa potrzeb.

Nasze blaszane garaże, których ceny w Krakowie są zdecydowanie jednymi z najkorzystniejszych, stanowią propozycję dla klientów wymagających jakości, trwałości i estetyki, dostępnej bez konieczności ponoszenia przytłaczających kosztów. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Poniżej nasze najpopularniejsze ceny garaży blaszanych:

  Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej premium Garaże blaszane RAL Ocynkowane ogniowo
Złoty dąb Orzech
3x5 3 199 zł 3 199 zł 2 899 zł 2 499 zł
3x6 3 650 zł 3 650 zł 3 350 zł 2 949 zł
4x5 3 799 zł 3 799 zł 3 499 zł 3 099 zł
4x6 4 250 zł 4 250 zł 3 950 zł 3 549 zł
6x5 6 299 zł 6 299zł 5 699 zł 4 899 zł

Montaż garażu zawsze gratis, natomiast koszt transportu jest ustalany indywidualnie w zależności od odległości.

Dane oddziału w Krakowie:

728 505 030

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siewna 21c/19, 31-231 Kraków, woj. małopolskie

 

Garaże blaszane Kraków, Małopolska
Opinie: GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaPół gwiazdki
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 31 ocen

Opinie i referencje naszych klientów z okolic Krakowa

Otwarta brama garażowa w brązowym blaszaki z białym wnętrzemJestem bardzo zadowolony z garażu kupionego w firmie Stalgar. Blaszak został zrealizowany zgodnie z ustalonym terminem, a montaż i transport elementów był darmowy. Panowie montujący go mieli dużą wprawę więc montaż przebiegł bardzo szybko, a konstrukcja nawet nie drgnie przy największych powiewach wiatru. Przed zakupem porównywałem kilka ofert i nie dość, że cenowo Stalgar był najlepszy, to jeszcze fachowcy doradzili mi jak przygotować teren i wprowadzili zmiany w konstrukcji pod moje oczekiwania.

Autor: Data: 2020-02-01

Ocena: 5/ 5

 

Drewnopodobny garaż metalowy z bocznymi drzwiami i bramami uchylnymi, przeznaczony na dwa samochody Jestem miło zaskoczony jakością garażu firmy Stalgar. Potrzebowałem miejsca do przechowania 2 samochodów i po obejrzeniu oferty na stronie internetowej firmy oraz krótkiej rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy zdecydowałem się na garaż blaszany drewnopodobny Premium. Wygląda naprawdę super i z większej odległości nie widać, że to blaszak.

Autor: Data: 2020-02-06

Ocena: 5/ 5

 

Dojazd do naszej siedziby w Krakowie

Do naszej siedziby w Krakowie dotrzesz:

 • od Jędrzejowa: Drogą Krajową nr 7, z której należy skręcić w ulicę Siewną
 • od Katowic: Autostradą A4, następnie drogą ekspresową S52 i Drogą Krajową nr 7, z której należy zjechać w ulicę Pleszowską, z niej skręcić w Białoprądnicką, a następnie w Łukasza Górnickiego, Henryka Pachońskiego, przejechać rondo prosto na ulicę Siewną
 • od Bochni: Autostradą A4, z której należy skręcić w Drogę Krajową 7, a następnie zjechać z niej w ulicę Józefa Mackiewicza, dojechać do rona i skręcić z niego w prawo w ulicę Siewną
 • od Myślenic: Drogą krajową nr 7, następnie zjechać kolenjo na Autostradę A4, drogę ekspresową S52 i ponownie na Drogę Krajową nr 7, z niej należy zjechać w ulicę Pleszowską, z niej skręcić w Białoprądnicką, a następnie w Łukasza Górnickiego, Henryka Pachońskiego, przejechać rondo prosto na ulicę Siewną

Realizacje w Krakowie i okolicznych miejscowościach

Blaszak z dwuspadowym dachem Blaszany garaż z dwuspadowym dachem
Garaż blaszany, drewnopodobny, brązowy z otwieraną bramą Drewnopodobny blaszak z uchylną bramą
Drewnopodobny blaszak w kolorze brązowym z dwuspadowym dachem Brązowy blaszak z dwuspadowym dachem
Front blaszanego garaż w drewnopodobnym kolorze Front garażu blaszanego, drewnopodobny kolor
Blaszak z brązowej blachy falistej z jednospadowym dachem Brązowy blaszak z dwuskrzydłową bramą
Otwarta dwuskrzydłowa brama garażu blaszaka Wnętrze garażu z blachy falistej z jednospadowym dachem

Najczęściej wybierane produkty

Klienci z Krakowa oraz okolic najczęściej wybierają poniższe produkty:

 • blaszaki na wymiar
 • garaże jednospadowe, dwuskrzydłowe
 • garaż na 2 samochody z bramami uchylnymi
 • garaż blaszak 3x5 m dwuskrzydłowy
 • garaż dwuspadowy z bramą uchylną
 • garaż blaszak 5x6 z uchylną bramą oraz drzwiami
 • blaszaki drewnopodobne Premium 4x6 m, kolor orzech z bramą uchylną
 • blaszaki w kolorach z palety RAL 6x5 m z uchylną bramą
 • blaszaki ocynkowane jednospadowe dwuskrzydłowe 3x5 m
 • szeregowe garaże blaszane
 • garaże blaszane 6x7 m
 • wiaty garażowe

Najchętniej wybierane zmiany w projektach:

 • blacha będąca imitacją drewna
 • zmiana szerokości blaszaka
 • modyfikacja długości garażu
 • dwuspadowy dach
 • uchylna brama
 • dodatkowe drzwi w ścianie
 • dodatkowe drzwi w skrzydle bramy
 • blaszaki ocynkowane jednospadowe dwuskrzydłowe 3x5 m
 • dodatkowe okno boczne

Informacje o Krakowie

Województwo: małopolskie

Powierzchnia: 326,85 km2

Populacja: 774 839

Gęstość zaludnienia: 2371 os./km2

Kod pocztowy: 30-001 do 31-999

Tablice rejestracyjne: KR, KK