Garaże blaszane Kraków, Małopolska

Oferta blaszaków w Krakowie

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonane garaże blaszane, dedykowane klientom z województwa małopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w ramach której zapewniamy nie tylko produkcję solidnych i stabilnych konstrukcji, lecz także ich transport i profesjonalny montaż w wybranym przez klienta miejscu. Nasze garaże blaszane w Krakowie i okolicach doceniane są przez użytkowników za niezawodność, funkcjonalność oraz estetykę. Istotnym atutem naszej oferty jest możliwość zamówienia konstrukcji, wykonanej według indywidualnych wytycznych danego klienta. Mogą Państwo dobrać nie tylko optymalne rozmiary, lecz również rodzaj blachy, jej wykończenie i kolor.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wiaty garażowe oraz blaszane konstrukcje, które mogą posiadać dach dwuspadowy lub tradycyjny, być wyposażone w bramę uchylaną na boki lub podnoszoną do góry. Konstrukcje wykonujemy z blachy trapezowej, ocynkowanej lub drewnopodobnej. Blacha może być akrylowa lub powlekana, w wybranym przez klienta odcieniu z bogatej palety RAL. Każdy garaż blaszak jest więc dostosowany do Państwa preferencji i potrzeb, jak również do możliwości przestrzennych w docelowym miejscu jego montażu.

Solidne konstrukcje blaszane od producenta

Jesteśmy producentem konstrukcji blaszanych i specjalizujemy się w realizacji zamówień niestandardowych, wykraczających poza najczęściej spotykane normy oraz wymagających wykonywania indywidualnych projektów i tworzenia blaszaków zgodnie z potrzebami klienta. Z tego względu cennik dostosowujemy każdorazowo do konkretnego zlecenia, biorąc pod uwagę również Państwa możliwości finansowe. Zapewniamy atrakcyjne i uczciwe ceny – garaż w Krakowie dostępny jest dla każdego klienta, wystarczy jedynie nawiązać z nami kontakt.

Zapewniamy Państwu wysokiej jakości garaże, które sami produkujemy, jak również ich transport oraz sprawny montaż na przygotowanym uprzednio podłożu. Z nami każdy ma szansę otrzymać blaszaną konstrukcję, która spełni jego wymagania funkcjonalne oraz estetyczne. Chcąc nabyć profesjonalny i solidny blaszak w Krakowie – warto zgłosić się do nas i przedstawić nam swoje oczekiwania. Postaramy się pomóc w wyborze najtrafniejszego garażu, zoptymalizowanego do Państwa potrzeb.

Nasze garaże blaszane, których ceny w Krakowie są zdecydowanie jednymi z najkorzystniejszych, stanowią propozycję dla klientów, wymagających jakości, trwałości i estetyki, dostępnej bez konieczności ponoszenia przytłaczających kosztów. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Poniżej nasze najpopularniejsze ceny garaży blaszanych:

 Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej premiumGaraże blaszane RALOcynkowane ogniowo
Złoty dąbOrzech
3x5 2100 zł 2 200 zł 1 800 zł 1 499 zł
3x6 2550 zł 2 650 zł 2 250 zł 1 900 zł
4x5 2700 zł 2 800 zł 2 400 zł 2 050 zł
4x6 3150 zł 3250 zł 2 850 zł 2 500 zł
6x5 4100 zł 4 300 zł 3 300 zł 2 800 zł

Montaż zawsze gratis, natomiast koszt transportu jest ustalany indywidualnie w zależności od odległości.

Dane oddziału:

728 505 030

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siewna 21c/19, 31-231 Kraków, woj. małopolskie

 

Garaże blaszane Kraków, Małopolska
Opinie:
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 31 ocen