Garaże blaszane Łódź

Oferta blaszaków w Łodzi

Zajmujemy się kompleksową usługą produkcji, dowozem i montażem naszych garaży blaszanych, zapewniając transport między innymi na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego: Wieluniu, Radomsku, Opocznie i pozostałych,

W zakres naszego asortymentu wchodzą zarówno podwójne, jak i pojedyncze blaszaki, które realizujemy w różnorodnych konfiguracjach, zarówno z dachem jedno, jak i dwuspadowym. Mamy szeroki asortyment blach do wyboru od srebrnej ocynkowanej do powlekanej kolorami RAL, czy też blachą imitującą drewno orzech bądź złoty dąb. Garaże wyposażamy w dogodne rozwiązania takie jak, chociażby dodatkowe drzwi czy brama otwierana uchylnie.

Wszystkie oferowane przez nas garaże blaszane cechują się ponadprzeciętną funkcjonalnością i wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. To, co je wyróżnia to także wyjątkowe właściwości antykorozyjne. Poza garażami jedno oraz dwustanowiskowymi w naszej ofercie można też znaleźć duży wybór blaszaków szeregowych, które można w szczególności polecić osobom posiadającym wiele pojazdów. Tego typu wyroby bardzo dobrze sprawdzają się także w firmach i przedsiębiorstwach jako magazyny na różnorodne przedmioty.

Dane kontaktowe:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Garaże blaszane Łódź
Opinie:
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 29 ocen