Garaże blaszane Toruń

Oferta blaszaków w Toruniu

W trosce o zapewnienie naszym klientom najwyższego komfortu i satysfakcji z posiadania solidnych i stylowych garaży blaszanych oferujemy kompleksową usługę obejmującą ich produkcję, transport oraz montaż na terenie Torunia i pozostałych miast w województwie kujawsko-pomorskim. Jako producent z ponad 20 letnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zarówno typowe, jak i niestandardowe blaszane garaże z dachem jedno- lub dwuspadowym,  wyposażone  w  bramy  garażowe  uchylne  lub  dwuskrzydłowe. Wykorzystując nasze możliwości technologiczne, tworzymy garaże blaszane o parametrach w pełni dostosowanych do potrzeb naszych klientów, zarówno w zakresie wymiarów, rodzaju zastosowanej blachy i jej bogatej kolorystyki, konstrukcji dachu, jak i pozostałych rozwiązań technologicznych. 

W atrakcyjnej cenie oferujemy modne i stylowe blaszaki:

● jedno i dwustanowiskowe,
● z blachy ocynkowanej, powlekanej RAL (dostępne kolory po kliknieciu tutaj) lub drewnopodobnej Premium imitującej drewno złoty dąb bądź orzech,
● z bramą otwieraną na boki lub w górę, w tym także bramy uchylne do góry robione z szerokiego panelu poziomego który nadaje elegancki wygląd takiej bramie 
● z dachem jednospadowym, (można wybrać spad do przodu, tyłu lub na boki, w zależności od potrzeb) lub dwuspadowym
• Możliwość wstawienia dodatkowych drzwi wejściowych pojedynczych

Na życzenie naszych klientów, jesteśmy w stanie dostarczyć również praktyczne wiaty garażowe oraz konstrukcje przystosowane do składowanie różnego rodzaju pojazdów, maszyn i produktów. Zlecenia realizujemy w terminie od 3 do 10 dni roboczych - w zależności od lokalizacji.

Solidne blaszane garaże w Toruniu – Stalgar

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego klienta, dostarczając najwyższej jakości za najlepszą cenę garaże łączące w sobie niezawodność, ergonomię użytkowania oraz stylowy i nowoczesny design. Przykładem są niezwykle popularne garaże drewnopodobne, idealnie pasujące do każdego rodzaju elewacji i zabudowy, czy garaże z blachy akrylowej, w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze. Działamy na terenie największych miast województwa kujawsko-pomorskiego, m.in. na terenie:

● Toruń,
● Bydgoszcz,
● Włocławek,
● Grudziądz,
● Inowrocław,

a także w mniejszych miastach i miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z cennikiem!  

Poniżej nasze najpopularniejsze ceny garaży blaszanych:

 Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej premiumGaraże blaszane RALOcynkowane ogniowo
Złoty dąbOrzech
3x5 2100 zł 2 200 zł 1 800 zł 1 499 zł
3x6 2550 zł 2 650 zł 2 250 zł 1 900 zł
4x5 2700 zł 2 800 zł 2 400 zł 2 050 zł
4x6 3150 zł 3250 zł 2 850 zł 2 500 zł
6x5 4100 zł 4 300 zł 3 300 zł 2 800 zł

Montaż zawsze gratis, natomiast koszt transportu jest ustalany indywidualnie w zależności od odległości.

Dane oddziału:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Garaże blaszane Toruń
Opinie: GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Średnia ocena: 5.0 (100.0%) Na podstawie: 30 ocen