Garaże blaszane Wrocław

Oferta blaszaków we Wrocławiu

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferujemy bogaty wybór solidnie wykonanych garaży blaszanych, odznaczających się wysoką jakością wykonania oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie, to tworzone przez nas konstrukcje dowozimy i montujemy na obszarze całego województwa dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia.

W zakres naszej oferty wchodzą blaszaki o doskonałych właściwościach antykorozyjnych, które wykonujemy w dowolnej konfiguracji zarówno z dachem jedno, jak i dwuspadowym. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane surowce takie jak blacha powlekana ocynkowana oraz blacha imitująca drewno. Dzięki temu nasze garaże blaszane są trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie wysoce odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Co więcej, każdy z proponowanych przez nas blaszaków jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, w porównaniu do oferty konkurencji.

Poza garażami w asortymencie posiadamy także solidnie wykonane wiaty i schowki budowlane, które doskonale sprawdzają się do magazynowania oraz przechowywania różnego rodzaju narzędzi, materiałów budowlanych itp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku zajmujemy się tworzeniem wiat o różnorodnym przeznaczeniu, w których można składować nie tylko narzędzia, ale także maszyny ogrodnicze czy wiele innych przedmiotów. Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się wysokim standardem i estetyką wykonania.

Mieszkańców województwa dolnośląskiego zachęcamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Garaże blaszane Wrocław
Opinie:
Średnia ocena: 5.0 (100.0%) Na podstawie: 32 ocen