Garaże blaszane Zielona Góra

Oferta blaszaków w Zielonej Górze

W wielu domach garaż wykorzystywany jest w znacznie szerszym zakresie niż tylko przechowywanie pojazdów. W Stalgar rozumiemy to doskonałe, dostarczając naszym klientom z Zielonej Góry oraz okolic solidnie i nowoczesne garaże blaszane, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą produkcję, transport i profesjonalny montaż u klienta. Zapewniamy konkurencyjne ceny i blaszaki idealnie dopasowane do Państwa preferencji.

W trosce o zapewnienie optymalnego komfortu naszym klientom dostarczymy zarówno typowy garaż blaszany o wymiarach 3mx5, 6mx5m czy też większy 6m x 6 m, blaszak o niestandardowej konstrukcji i rozmiarze, z dachem jednospadowym lub dwuspadowym. Nasze garaże wykonujemy z najlepszej jakościowo blachy akrylowej, ocynkowanej lub drewnopodobnej, a wzmocniona konstrukcja zapewnia doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie garaży. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć garaż z bramą skrzydłową lub uchylną, a także z dodatkowymi drzwiami lub oknem.

Solidne blaszane garaże w Zielonej Górze – Stalgar

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy tanio blaszane garaże najwyżej jakości, zarówno typowe, jak i produkowane według indywidualnie stworzonych projektów. Wszystko po to, aby w pełni sprostać Państwa wymaganiom i dostarczać niezawodne, solidne i stylowe blaszaki, które swoją funkcjonalnością i estetyką zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy indywidualny cennik, w pełni dostosowany do parametrów każdego zamówienia.

Czas realizacji zlecenia, w zależności od rodzaju konstrukcji oraz lokalizacji wynosi od 3 do 10 dni. Nasi specjaliści zapewnią kompleksową usługę montażową, niezależnie od tego, czy z naszej bogatej oferty wybiorą Państwo typowy garaż blaszany, czy niestandardową konstrukcję wiaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. 

Nasze garaże blaszane oferujemy na terenie:

● Zielonej Góry,
● Gorzowa Wielkopolskiego,
● Nowej Soli,
● Żagania,
● Świebodzina 

i innych miast na terenie województwa lubuskiego.

Poniżej nasze najpopularniejsze ceny garaży blaszanych:

 Garaże blaszane z blachy drewnopodobnej premiumGaraże blaszane RALOcynkowane ogniowo
Złoty dąbOrzech
3x5 2100 zł 2 200 zł 1 800 zł 1 499 zł
3x6 2550 zł 2 650 zł 2 250 zł 1 900 zł
4x5 2700 zł 2 800 zł 2 400 zł 2 050 zł
4x6 3150 zł 3250 zł 2 850 zł 2 500 zł
6x5 4100 zł 4 300 zł 3 300 zł 2 800 zł

Montaż zawsze gratis, natomiast koszt transportu jest ustalany indywidualnie w zależności od odległości.

Dane kontaktowe:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Garaże blaszane Zielona Góra
Opinie:
Średnia ocena: 4.9 (98%) Na podstawie: 37 ocen