Rzeszów

Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy dedykowany dla klientów z województwa podkarpackiego:

 799 814 414

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Garaże blaszane w Rzeszowie

Nasze przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań, z których mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Są to blaszaki tworzone przy użyciu starannie wyselekcjonowanych elementów i sprawdzonych technologii, które pozwalają w wygodny sposób rozwiązać problem związany z zagospodarowaniem niedużej przestrzeni. Nasze wiaty dowozimy i montujemy między innymi na obszarze Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego.

Wśród szerokiej gamy konstrukcji w naszym asortymencie można znaleźć garaże blaszane pojedyncze oraz podwójne, które wykonujemy w dowolnej konfiguracji zarówno z dachem jedno, jak i dwuspadowym. W ofercie posiadamy duży wybór blaszaków z blachy ocynkowanej powlekanej, ale specjalizujemy się także w produkcji konstrukcji z blachy imitującej drewno. Zaletą wiat drewnopodobnych jest nie tylko solidne wykonanie, ale także wyjątkowa estetyka – klienci mogą je dostosowywać, chociażby do koloru elewacji budynku, do stolarki drewnianej, a nawet do lesistego otoczenia domostwa.

Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje są pokrywane warstwą farby podkładowej, która dodatkowo wzmacnia ich odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Jako zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych profesjonalistów, dla których tematyka garaży blaszanych nie ma praktycznie żadnych tajemnic, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej złożone oczekiwania klientów, oferując najwyższej jakości wyroby o wszechstronnym zastosowaniu.

Sprawdź naszą ofertę tutaj.