Wrocław

Mieszkańców województwa dolnośląskiego zachęcamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Garaże blaszane we Wrocławiu

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferujemy bogaty wybór solidnie wykonanych garaży blaszanych, odznaczających się wysoką jakością wykonania oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie, to tworzone przez nas konstrukcje dowozimy i montujemy na obszarze całego województwa dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia.

W zakres naszej oferty wchodzą blaszaki o doskonałych właściwościach antykorozyjnych, które wykonujemy w dowolnej konfiguracji zarówno z dachem jedno, jak i dwuspadowym. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane surowce takie jak blacha powlekana ocynkowana oraz blacha imitująca drewno. Dzięki temu nasze garaże blaszane są trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie wysoce odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Co więcej, każdy z proponowanych przez nas blaszaków jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, w porównaniu do oferty konkurencji.

Poza garażami w asortymencie posiadamy także solidnie wykonane wiaty i schowki budowlane, które doskonale sprawdzają się do magazynowania oraz przechowywania różnego rodzaju narzędzi, materiałów budowlanych itp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku zajmujemy się tworzeniem wiat o różnorodnym przeznaczeniu, w których można składować nie tylko narzędzia, ale także maszyny ogrodnicze czy wiele innych przedmiotów. Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się wysokim standardem i estetyką wykonania.

Nasza