O firmie

dwustanowiskowy szeroki panel poziomy 6x5 drewnopodobne

Producent garaży blaszanych - Stalgar

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju garaży blaszanych, na indywidualne zamówienie, w dowolnym rozmiarze, kolorze lub rodzaju bramy.

Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego też dostarczamy Państwu jedynie sprawdzone i pewne produkty. Jako producent oferujemy szeroki zakres usług i zawsze staramy się spełnić każde życzenie konsultując z klientami wszystkie zagadnienia.

W dzisiejszych czasach klienci oczekują od firm niezależnie od branży i zakresu działania przede wszystkim uczciwości i wysokiej jakości. Cena ma również duże znaczenie jednak najważniejsze wydaje się być to czy dana usługa lub produkt spełniają wszystkie oczekiwania i potrzeby. Jest co całkiem naturalne, gdyż płacąc za coś oczekujemy z zamian wysokiej jakości i niezawodności na długie lata. My staramy się spełnić wszystkie te oczekiwania!

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Zróżnicowana oferta garaży

Jako producent w przypadku garaży blaszanych możemy zaproponować zarówno typowe rozwiązania jak też dostosować wymiary i wygląd konstrukcji do indywidualnych potrzeb. Szczególnie polecamy możliwość skorzystania z zakupu garażu z blachy ocynkowanej, który będzie służył Państwu przez bardzo długi czas. Tego typu konstrukcja jest bardzo wytrzymała dzięki ogniowemu pokryciu blachy warstwą cynku. Pozwala to uzyskać świetne właściwości i sprawia, że poszycie całego garażu nie wymaga konserwacji i specjalnego traktowania.

Jednak jeśli zależy Państwu na elegancji i dopasowaniu garażu do reszty otoczenia, radzimy wybrać ciekawą opcję jaką są garaże z blachy imitującej drewno. Takie rozwiązanie pozwala dostosować wygląd garażu do pozostałych budynków znajdujących się blisko niego. Dzięki temu wszystko ładnie się komponuje i estetycznie ze sobą współgra.

garaz blaszak 3x5 dwuspadowy brama uchylna

Innowacyjne podejście

Dodatkowo musimy także nadmienić, że jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy do swojej oferty dachy dwuspadowe, cieszące się obecnie największą popularnością. Nasza firma od lat daje swoim klientom możliwość wybrania dachu jedno lub dwuspadowego, ze spadem zorientowanym w dowolnie wybranym przez Państwa kierunku. Oba warianty mają swoje zalety, dlatego warto rozpatrzeć to indywidualnie. Oczywiście nasz zespół służy zawsze poradą na każdym etapie zakupów, dlatego zachęcamy do korzystania z możliwości telefonicznej konsultacji. Pomoże to Państwu wybrać produkt idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Preferujemy kontakt telefoniczny ponieważ dla wyceny oraz prawidłowej konfiguracji konstrukcji spełniającej Państwa oczekiwania Ważne jest określenie wielu czynników i warunków. Jeżeli potrzebujecie garażu, w którym parkować można samochód należy zastanowić się czy ma to być obiekt jedno czy dwustanowiskowy. Oferujemy także konstrukcje, które mogą pomieścić więcej pojazdów, są to wybierane najczęściej przez wspólnoty lokatorskie garaże wielostanowiskowe. Wymiary oraz ostateczny wygląd są zależne od powierzchni terenu, a także od Państwa oczekiwań.

Dlaczego my?

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo nie tylko garaże, ale także schowki budowlane, które umożliwiają magazynowanie i przechowywanie różnego rodzaju materiałów i sprzętu. Dzięki takiej możliwości plac budowy jest uporządkowany, a prace idą znacznie szybciej. Proste konstrukcje, które bardzo łatwo się montuje i demontuje mogą posłużyć Wam w późniejszym czasie także jako schowek na maszyny ogrodnicze, różne urządzenia czy narzędzia. Dość ciekawym rozwiązaniem są także oferowane przez nas wiaty, które także mogą spełniać rolę właśnie takiego magazynku. Dzięki posiadaniu takiego obiektu nie trzeba przechowywać często zabrudzonych narzędzi i urządzeń (jak agregaty, taczki itp.) o większych gabarytach w domu. Wwytwarzamy także wiaty oraz kontenery śmietnikowe, które pozwalają zaaranżować schludne miejsce gromadzenia odpadów. Dzięki temu osiedlowe śmietniki czy też przydomowe mogą wyglądać ładnie oraz są bardzo funkcjonalne.

Nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Dodatkowa możliwość wprowadzania zmian oraz tworzenia indywidualnych projektów pozwala na dopasowanie danego produktu do własnych potrzeb, wykonamy garaż na każdy wymiar w najkorzystniejszej na rynku cenie! Zapraszamy do kontaktowania się z naszym doświadczonym zespołem konsultantów i sprzedawców.