| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | Jednospadowy na tył |
| Bramy | Uchylne z poziomym szerokim panelem ww kolorze RAL 7016 MAT |
| Poszycie | Blacha ocynkowana drewnopodobna Złoty Dąb T7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowna powlekana w kolorze z RAL lub RAL MAT T14 |
| Konstrukcja | malowana lakierem podkładowym |

| Nity w kolorze blachy | +100 PLN |
| Otwór okienny na wymiar / OKNO PVC 85 x 65 na gotowo | +150 PLN / + 500 PLN |
| Filc antykondensacyjny | +450 PLN |
| Kotwiczenie | na telefon |
| Cena od | 7199 PLN |
| Wys. frontu / tyłu: | 2,75m |
| Wysokość ścian bocznych | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x wysokość] | 2,750m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2,0m |
| Szerokość bramy | 2,8m |

Prezentujemy Państwu efektowne połączenie prostoty i elegancji w garażu drewnopodobnym złoty dąb z bramami uchylnymi o szerokim poziomym panelu w kolorze grafitowym. Obok estetyki jak zwykle nacisk kładziemy na funkcjoalność i trwałość. Prezentowany mdel idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy gdzie dominującymi elementami zdobiącymi aktualnie powstające elewacje jest kolor grafitowy z drewnopodobnymi wstawkami. Garaż możemy wykonać również w frmie "negatywu" czyli bramy w imitacji drewna a reszta poszycia w kolorze jednolitym grafit. Obydwa warianty cieszą się obecniepodobnym powodzeniem. Dla poprawy walorów użytkowych mozemy wstawić jedno lub kilka uchylnych okien PVC o wymiarach 85 x 65 w wybranej przez Państwa kolorystyce- bądź wtapiające się kolorystycznie w kolor ściany, bądź to efektownie kontrastujące podobnie jak bramy. Jeśli garaż ma służyć również jako miejsce przechowywania rowerów czy kosiarki polecamy dodatkowe drzwiczki wejściowe, które możemy zamontować w ścianie bocznej lub tylnej aby zwiększyć wygodę dostępu.
Prezentowany model jest wzmocniony profilem zamkniętym co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i przede wszystkim spokój w zimie. Ponieważ belki dachowe wykonane są w formie profili zamkniętyc 50 x 30 dach staje się wyjątkowo odporny na ociążenia, dzięki czemu nie trzeba natychmiast zrzucać śniegu z dachu blaszaka ilekroć przydaży się jego większy opad.
Jesteśmy producentem więc możemy łączyć różne kolory z drewnopodobnymi wariantami blach bez ograniczeń - wg zamówień klientów. Zdarza się iż na jednym garażu wykonujemy elementy z 3 różnych kolorów blach, łącząc np złoty dąb z ciemniejszym orzechem i jednolitym grafitem. W ten sposób powstają naprawdę ciekawe obiekty małej architektury ozdabiające posesje naszych klientów.

Widoczny poniżej klasyczny model, w całości wykonany z blachy imitującej drewno złoty dąb już prezentuje się świetnie ale może też być dopiero bazą do dalszych modyfikacji - jśli więc potrzebujecie Państwo czegoś więcej niż przedstawione na tej stronie garaże do zakupu to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami, którzy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 i chętnie pomogą dobrać optymalną dozgłaszanych potrzeb wersję produktu lub przyjmą całkowicie zindywidualizowane zamówienie.

Dbając o komfort naszych klientow, dajemy Państwu do dyspozycji wykfalifikowany i doświadczony zespół konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i jezcze chętniej przyjmą zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1900 oraz w soboty w godzinach 0800 do 1400 . Dzwoniąc pod numer telefonu, dstępny na górze strony i w stopce, uyzskają Państwo fachową poradę, wycenę interesującego Was rozwiązania od ręki, a jeśli zdecydują się Państwo na zakup to od razu przyjmiemy też zamówienie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami - czekamy na Państwa telefon!
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie