Wykonany w całości z blachy drewnopodobnej Orzech, PREMIUM struktura drzewa
| Wymiary [szerokość x długość] | 4m x 6m |
| Dach | Dwuspadowy |
| Brama | Uchylna do góry z szerokim panelem |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna ORZECH ocynkowana powlekana T7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT T14 |
| Konstrukcja | malowana lakierem podkładowym |

| Nity w kolorze blachy | opcja +70pln |
| Otwór okienny | opcja +150pln |
| Filc antykondensacyjny | opcja +300pln |
| Kotwiczenie | opcja na telefon |
| Cena od | 5350 PLN |
| Wysokość szczytu | 2,65m |
| Wysokość boków | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x długość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2m |
| Szerokość bramy | 2,8m |

Oferowany garaż 4x6 m z blachy imitującej drewno to rozwiązanie dla Klientów, chcących stawiać na najwyższą estetykę i dopasować go do pięknego otoczenia swojego domu. Jest to model PREMIUM, cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów – z jednej strony ze względu na elegancję, a z drugiej – funkcjonalność. Garaż został bowiem stworzony w oparciu o najlepsze materiały i wzmocnienia, dzięki którym jest trwały, a także rozwiązania, które mają wpływ na jego komfortowe oraz bezpieczne użytkowanie.
Prezentowany model ORZECH oraz ZŁOTY DĄB może pomieścić duży samochód albo zostać zaadaptowany na pomieszczenie gospodarcze. Wyposażony jest w najmocniejszy dach dwuspadowy, na którym nie będą zalegać duże ilości śniegu, a także uchylne do góry bramy, które są szybkie i łatwe w otwieraniu. Warto dodać również, że jak na tak wysoką jakość wykonania, garaż blaszany dostępny jest w atrakcyjnej cenie, a jego montaż nie stanowi problemu. Jesteśmy w stanie dopasować produkt do Twoich potrzeb – np. umieszczając otwory okienne albo drzwi wejściowe.
Garaż określany jest jako rozwiązanie PREMIUM nie przez przypadek – wynika to przede wszystkim z wysokiej jakości blachy oraz rozwiązań, jakie zastosowaliśmy w celu uzyskania największej trwałości i sztywności konstrukcji. Do tych najważniejszych należą wzmocnienia i kratownice, a także gęsty trapez, usztywniający konstrukcję. Dzięki temu garaże PREMIUM są odporne na czynniki atmosferyczne i działanie korozji, przez długie lata prezentując się pięknie i zachowując swoją funkcjonalność.
Garaż z blachy drewnopodobnej 4x6 m to rozwiązanie dla osób:
• chcących postawić na najwyższą estetykę, • ceniących sobie wieloletniątrwałość i funkcjonalność rozwiązań, • chcących korzystać z garażu bezpiecznego i komfortowego, • stawiających na nowoczesne konstrukcje, • nie chcących przepłacać.

Blacha o fakturze drewna w wersji ORZECH lub ZŁOTY DĄB to przede wszystkim najwyższy poziom elegancji, która wyróżnia oferowane garaże na tle innych „blaszaków”. Oprócz tego, na uwagę zasługuje blacha trapezowana w szeroki panel, stanowiąca poszycie bramy, co jeszcze bardziej kojarzy się z drewnem. Dzięki temu garaż sprawdzi się na każdej posesji, doskonale wkomponuje się w elewację domu czy okoliczną przyrodę i będzie zachwycać swoim pięknem przez długie lata.
Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pragniemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dlatego w przypadku, gdy wolisz skorzystać z innych wymiarów garażu albo chciałbyś uzupełnić go o drzwi wejściowe lub otwory okienne – daj znać. Chętnie zmodyfikujemy garaż, dopasowując go idealnie do Twoich potrzeb. Zapraszamy również na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami.
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie