Idealne rozwiązane dla poszukujących miejsca aby zaparkować w garażu 2 samochody.
| Wymiary [szerokość x długość] | 6m x 5m |
| Dach | Dwuspadowy |
| Bramy | Uchylne do góry |
| Poszycie | Blacha drewnopodobna ZŁOTY DĄB ocynkowana powlekana T7 |
| Poszycie dachu | Blacha ocynkowana powlekana RAL lub RAL MAT T14 |
| Konstrukcja | Malowana lakierem podkładowm |

| Nity w kolorze blachy | opcja +100pln |
| Otwór okienny | opcja +50pln |
| Filc antykondensacyjny | opcja +450pln |
| Kotwiczenie | opcja na telefon |
| Cena od | 7799 PLN |
| Wysokość szczytu | 2,65m |
| Wysokość boków | 2,14m |
| Światło wjazdu [szerokość x długość] | 2,75m x 1,9m |
| Wysokość bramy | 2m |
| Szerokość bramy | 1,8m |
Oferujemy garaż podwójny 6x5 m wykonany z blachy imitującej drewno – model ZŁOTY DĄB. Jest to wersja PREMIUM, dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników – zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Garaż, dzięki wykonaniu z blachy drewnopodobnej, jest nie tylko bardzo trwały, ale również elegancki – doskonale komponuje się z przyrodą i różnymi elewacjami budynków. Stanowi przy tym tańszą alternatywę dla garaży murowanych, dając użytkownikowi taki sam poziom bezpieczeństwa.
Garaż PREMIUM posiada miejsce na dwa samochody, a jego część może równie dobrze zostać zaadoptowana na pomieszczenie gospodarcze. Pomiędzy stanowiskami możliwe jest swobodne przemieszczanie się. Wyposażony został w wygodne bramy uchylne do góry, do których otwierania i zamykania nie potrzeba siły. Dwuspadowy dach daje konstrukcji pełne bezpieczeństwo, zapewniając lepszy opad śniegu i deszczu. Specjalnie dla naszych Klientów, jesteśmy w stanie wyposażyć garaż w otwory okienne albo drzwi wejściowe.
Garaż 6x5 typu ZŁOTY DĄB został wykonany z największą pieczołowitością i przy zastosowaniu odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Jego poszycie to blacha drewnopodobna ocynkowana powlekana, o wyjątkowej odporności na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Na wieloletnią trwałość produktu mają również zastosowane wzmocnienia konstrukcji, bram, a ich stabilność zwiększyło zastosowanie kratownicy. Dzięki temu użytkownik ma pewność tego, że garaż zachowa swoją estetykę i funkcjonalność na przestrzeni wielu lat.
Garaż 6x5 PREMIUM to gwarancja:
• najwyższej estetyki, • ponadprzeciętnej stabilności i trwałości, • największego bezpieczeństwa, • komfortu użytkowania, • atrakcyjnej ceny, • uniwersalności zastosowania.

Poza trwałością i funkcjonalnością, oferowane garaże reprezentują najwyższą estetykę, wynikającą z zastosowania blachy imitującej drewno. Model ZŁOTY DĄB to piękny kolor i naturalnie wyglądające poszycie, przypominające do złudzenia prawdziwe drewno – wynika to również z widocznych sęków i słojów na powierzchni. Istnieje możliwość zamówienia garażu z bramą wyposażoną w szerokie przetłoczenia, co dodatkowo poprawia efekt wizualny. Rozwiązanie doskonale komponuje się z okoliczną przyrodą i pozytywnie wpływa na estetykę otoczenia – zarówno posesji prywatnej, jak i terenu firmowego.
Pragniemy zadbać o Twoje potrzeby jak najlepiej, dlatego też jesteśmy w stanie w pełni dostosować wygląd i parametry garażu do Twoich wymagań. Dzięki temu inwestujesz w garaż o wymiarach i funkcjach w stu procentach dopasowanych do indywidualnych oczekiwań.
Możliwość presonalizacji garażu!
Szybki czas realizacji!
Dostawa w całej Polsce!
Wysoka jakość materiałów!
Zapaszamy do kontaktu i składania zamówień
Odpowiedzi na najczęstsze pytania które większość klientów zadaje sobie przed zakupem znajdują się tutaj
| Województwo | Koszt montażu | Koszt transportu |
|---|---|---|
| śląskie | gratis | gratis |
| dolnośląskie | gratis | + 150 zł |
| mazowieckie | gratis | + 200 zł |
| małopolskie | gratis | gratis |
| opolskie | gratis | + 150 zł |
| podkarpackie | gratis | gratis |
| świętokrzyskie | gratis | gratis |
| lubuskie | gratis | + 150 zł |
| kujawsko-pomorskie | gratis | + 150 zł |
| łódzkie | gratis | + 150 zł |
| pomorskie | gratis | + 150 zł |
* - ceny orientacyjne, mogą ulec zmianie