Rysunki typowych garaży

Rysunki typowych garaży

Jak wyglądają rysunki typowych garaży? Przykładowy wygląd wykonywanych garaży!
garaz blaszany 3x5 rysunek

Powyższy rysunek przedstawiwa garaż blaszany 3x5 typowy.

Na rysunku zaznaczone są widoki poszczególnych elewacji garażu blaszanego z dachem jednospadowym na tył i bramą dwuskrzydłową oraz podstawowe wymiary i spad dachu.

Dodatkowo liniami przerywanymi naniesione są i opisane elementy konstrukcji co sprawia że jest to niemal projekt garażu blaszanego, zgodnie z którym wykonujemy taką właśnie typową konstrukcję.

Jeśli zamówicie Państwo jakikolwiek inny garaż i okaże się że potrzebne jest zgłoszenie go do urzędu - możemy przesłać rysunek wykonanej konstrukcji, co znacznie ułatwi Państwu całą sprawę.

garaze blaszane rysunek 6x5 projekt

Garaż dwustanowiskowy o wymiarach 6m x 5m - projekt garażu do zgoszenia.

Podobnie ma się sprawa jeśli wybiorą Państwo większe konstrukcje - jak ten widoczny na rysunku garaż dwustanowiskowy z dachem dwuspadowym i bramami uchylnymi do góry. Zapewniamy rysunek garażu blaszanego na którym widać rzuty zewnętrznych ścian oraz konstrukcję, która jak w projekcie na garaż jest dokładnie opisana i może służyć podczas zgłoszenia do urzędu.

Takie rysunki możemy wykonać również dla konstrukcji większych - nietypowych wówczas posłużą one jako wytyczne dla projektanta / architekta wykonującego dokumentację i projekt garażu blaszanego na potrzeby zgłoszenia lub otrzymania zezwolenia na budowę takiego obiektu. Jeśli więc planują Państwo postawienie większego obiektu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bowiem znacznie łatwiej i taniej jest wykonać projekt, a potem samą konstrukcję w oparciu o technologię proponowaną przez producenta niż szukać producenta, który dostosuje technologię do wykonanego już i zgłoszonego do urzędu projektu.