garaz blaszany 3x5 rysunek

Powyższy rysunek przedstawiwa garaż blaszany 3x5 typowy.

Na rysunku zaznaczone są widoki poszczególnych elewacji garażu blaszanego z dachem jednospadowym na tył i bramą dwuskrzydłową oraz podstawowe wymiary i spad dachu.

Dodatkowo liniami przerywanymi naniesione są i opisane elementy konstrukcji co sprawia że jest to niemal projekt garażu blaszanego, zgodnie z którym wykonujemy taką właśnie typową konstrukcję.

Jeśli zamówicie Państwo jakikolwiek inny garaż i okaże się że potrzebne jest zgłoszenie go do urzędu - możemy przesłać rysunek wykonanej konstrukcji, co znacznie ułatwi Państwu całą sprawę.

garaze blaszane rysunek 6x5 projekt

Garaż dwustanowiskowy o wymiarach 6m x 5m - projekt garażu do zgoszenia.

Podobnie ma się sprawa jeśli wybiorą Państwo większe konstrukcje - jak ten widoczny na rysunku garaż dwustanowiskowy z dachem dwuspadowym i bramami uchylnymi do góry. Zapewniamy rysunek garażu blaszanego na którym widać rzuty zewnętrznych ścian oraz konstrukcję, która jak w projekcie na garaż jest dokładnie opisana i może służyć podczas zgłoszenia do urzędu.

Takie rysunki możemy wykonać również dla konstrukcji większych - nietypowych wówczas posłużą one jako wytyczne dla projektanta / architekta wykonującego dokumentację i projekt garażu blaszanego na potrzeby zgłoszenia lub otrzymania zezwolenia na budowę takiego obiektu. Jeśli więc planują Państwo postawienie większego obiektu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bowiem znacznie łatwiej i taniej jest wykonać projekt, a potem samą konstrukcję w oparciu o technologię proponowaną przez producenta niż szukać producenta, który dostosuje technologię do wykonanego już i zgłoszonego do urzędu projektu.